Treść opublikowana przez emir55
-
1.8IS czujniki stukowe
czujniki stukowe mogą np. przesunąć kąt zapłonu,przy słabym paliwie nie odłączaj ich tylko załóż sprawny o ile jest uszkodzony
-
328i - Kopci na niebiesko
luz na zaworze mierzy sie z drugiej strony,nie od trzonka jeżeli jest spory to marnie,trzeba by wymienić prowadnice a to już większa operacja graniczny luz to około 0,1mm
-
e36 318 problem z wsk.paliwa
wskażniki są dwa,pod tylną kanapą jeden z pompą paliwa po stronie pasażera drugi z przeciwnej strony
-
Reset 316i
może za krótko przytrzymałeś takie rzeczy powinno się robić przez żaróweczkę
-
316i Dziwne dźwięki z komory silnika
trudno pomóc gdybyś dał nagranie dżwięku,i fotkę
-
318i M40 Problem z kontrolką ładowania.
nigdzie nie piszesz jakie jest właściwie ładowanie? ta żarówka jest w szeregu ze wzbudzeniem i musi działać bo nie będzie ładowania
-
318i M40 Problem z kontrolką ładowania.
jeżeli odłączyłeś ten niebieski i po zwarciu z masą żarówka się zaświeciła,to znaczy że obwód do licznika jest dobry trzeba szukać przyczyny w regulatorze lub w połączeniu tego niebieskiego z regulatorem migotanie żarówek też wskazuje na regulator radziłbym wymienić
-
M50 dlugo kreci rano smierdzi benzyna kopci na niebiesko
na programie INPA widać pracę sondy i grzałki
-
328i - Kopci na niebiesko
zmierz ciśnienie na tym cylindrze,ceramizera nie lej ,bo to nic nie da silnika nie płucze się olejem
-
e36 nie pali z kluczyka tylko z popychu.
pewnie styk przy stacyjce nie przenosi
-
318is szwankuje pływak
trzeba podłączyć omomierz do styków pływak na dole-10 omów pływak na górze-250 omów
-
325i Gasnie podczas jazdy, nie odpala, zaraz odpala
jeżeli z paliwem jest OK to może szwankować czujnik na wale
-
M50 dlugo kreci rano smierdzi benzyna kopci na niebiesko
kolektor powinien być suchy,może coś nie tak jest z odmą i dlatego dymi na niebiesko
-
e36 m52b20 dziwne objawy,gaśniecię silnika i szarpanie.
Kolego sonda regulacyjna to ważna rzecz napisałeś że jedna nie działa trzeba ją wymienić
-
M50 dlugo kreci rano smierdzi benzyna kopci na niebiesko
jeżeli na silniku jest słaba kompresja to tą próbą można stwierdzić czy ciśnienie ucieka pierścieniami czy zaworami
-
kopia pliku pamięci sterownika
Koledzy kto w Warszawie mógłby wykonać kopię pliku BIN pamięci sterownika potrzebna jest do wykonania chipa BMW 320i z 95r
-
320 nosi na drodze
ja już dojeżdżę te opony a następne będą 205
-
M50 dlugo kreci rano smierdzi benzyna kopci na niebiesko
jeżeli kopci na niebiesko to ja bym zmierzył
-
M50 dlugo kreci rano smierdzi benzyna kopci na niebiesko
zmierz mu kompresję
-
320 nosi na drodze
u mnie na 195 idzie jak po sznurku a na letnich 225 pływa w koleinach
-
BLAUPUNKT NEW YORK RDM 127 zmiana koloru wyświetlacza
dzięki Kolego już mi ktoś podpowiedział ogólnie radyjko gra dobrze,duże możliwości ustawiania { u mnie fabrycznie jest 8 głośników } mankamentem dla mnie jest to,że odstaje od deski bo przedni panel musi mieć miejsce na odsłonięcie wejścia płyty CD poza tym nie mam kompletu tzn. zmieniarki,sterowania z kierownicy nawigacji itd. zepsuł się też zatrzask do karty z chipem i musiałem ją zainstalować na stałe
-
316i sprzęgło twardo chodzi
sprzęgło jest hydrauliczne może docisk się kończy? jeżeli jest cięzko to trzeba by zdjąć skrzynię
-
320 Miekkie węże chłodnicy
korek na zbiorniczku jest do 2,0 barów czyli jest ciśnienie w układzie u mnie węże są dość twarde
-
316i - grzanie się silnika - wymiana uszczelki pod głowicą?
czy zaglądałeś wogóle do oleju ? jak on wygląda? trzeba zmierzyć kompresję i będzie wiadomo co z uszczelką
-
318ti simering walu
te modele na pewno tak nie mają powodem jest albo słaby uszczelniacz,albo ciśnienie w skrzyni korbowej