Skocz do zawartości

kethler

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. kethler odpowiedział(a) na kethler temat w E38
    jezeli o to Ci chodzi to juz kapuje:) dzieki;]
  2. kethler odpowiedział(a) na kethler temat w E38
    tylko w tym problem, ze ojciec z matka sa wspolwlascicielami:) a trzech osob nie mozna:D wiec albo zaczynam na swoje konto...albo znizki:D trzeba wybierac:D
  3. kethler opublikował(a) temat w E38
    Witam. Jestem tu nowy. Chce zaczerpnac porady.... Moje pierwsze pytanie... Majac 20 tysiecy zlotych kupie bmw e38, nie chodzi mi o super wyposazenie...rocznik 94 bez alufelg bez skor, tylko automat... moze byc porysowany nawet delikatnie... i z przebiegiem ok 250 tys 350 tys:) tak wiem, duza rozbieznosc. silnik 2.8 chcac montowac lpg drugie...czy zima wystarczy uzywac opcji P czy trzeba uzywac hamulca recznego...mianowicie chodzi mi o teren plaski, gdzie w samochodzie ze skrzynia manualna, na luzie, samochod sie nie toczy. Czy robiac ok 1tys 1.5 tys km miesiecznie...to chyba bedzie max na obecny czas...chodzi mi o wydatek na lpg ...no i czy duzo sie wydaje na czesci...bo nie wiem czy to dokladna prawda, ze nie psuje sie nic....bo zdarzy sie, ze kilku osobom przytrafi sie to samo i juz jest jakas "najczesciej psujaca sie czesc" mam pytanie dotyczace skrzynie biegow, a mianowicie chodzi mi o automat...gdzies wyczytalem. A przeczytalem, ze automat wytrzymuje max 300 tysiecy km(oczywisci jezeli sie o niego dba). Pomyslalem, ze to bzdura...lecz nie jestem przekonany...zawsze automaty kojarzyly mi sie z dluga praca...o ile sie dba o nie. jeszcze jedno...jak ksztaltuja sie ceny ubezpieczenia, szukalem kalkulatorow oc, bo tylko takie ubezpieczenie przewiduje...chcac, nie chcac...samochod ma juz ponad 9 lat ...na kazdym kalkulatorze wychodzi mi cos innego...na jednym 1400, a na drugim 5000 ...na jednym nie ma wszystkich modeli silnika, na drugim sa inne wartosci samochodu...jakie skladki placiliscie...dodam jeszcze, ze chcialbym zarejestrowac na siebie, ale jezeli ceny sa tak wielkie...to pomysle o rejestrowaniu samochodu na ojca, ktory ma 60% znizki..i najwyzej na niego bedzie samochod...wkoncu pare zl piechota nie chodzi, prawda? na chwile obecana nie mam pytan. moze macie mi cos do powiedzenia...chodzi o sprawy techniczne. z gory dziekuje i pozdrawiam- Bartek

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.