Treść opublikowana przez bmwkolo
-
750
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=GB81&mospid=47352&btnr=64_0146&hg=64&fg=18 czy to znaczy ze w 750 jest elektryczna pompa wody? i znajduje sie ona przy elektrozaworach (przy bezpiecznikach)? chodzi mi o przewod ktory laczy sie z elemntem numer 7 i idzie chyba do bloku silnika
- 750
- 750
-
750
witam wlasnie zaczolem wywalac pozostalosci po gazie i odcilem dwa przewody od parownikow i teraz zastanawiam sie co tam jest pomacone i nie moge do tego dojsc bo na schemacie jest zupelnie inaczej http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=GB81&mospid=47352&btnr=17_0078&hg=17&fg=05 a mi sie to jeszcze laczy z elektrozaworami i nie wiem co jak powinno isc na tym schemacie nie polaczenia od zbiornika do elektrozaworow, a moze nie powinien byc?
-
chlodnica
witam chlodnica mi zaczela parowac (mialem kiedys robiona), znaczna ilosc znika wody (paruje z chlodnicy) nie jestem w stanie teraz zrobic chlodnicy(brak czasu) a potrzebuje autem jezdzic wiec pytanie czy jakis proszek badz plyn zatrzyma wyciek na jakis czas? czy taki srodek jest bezpieczny dla silnika pozdrawiam
- fotele
-
E32 światło postojowe?
mialem taki sam problem w bagaznki po lewej stronie w glebi jest kostka laczaca wiazke do swiatel(ukryta wykladzina) w mojej 735 zasniedzialy w niej styki, przeczysczenie stykow pomoglo
-
instalacja sekwencyjna warszawa
Witam Jak sadzicie czy warto jest brac instalacje sekwencyjna (warszawa) do 750 v12? mam w nim jeszcze troche roboty (wal napedowy itp) ma ktos moze sekwencje w takim silniku? i gdzie i za ile mozna takie cos zrobic pozdrawiam
-
silne szarpniecie przy dodawania gazu/hamowaniu
Witam Przy mocniejszym dodaniu gazu/hamowaniu jest takie mocne szarpniecie z uderzeniem jakby. co moze byc przyczyna? dodam ze poszla mi wczesniej podpora walu, zostala wymieniona podpora (wal sie obijal) , wymienili wal (wal sie bardzo zadko obijal) , nastepnie znowu poszla podpora walu a owe uderzenie bylo przed uszkodzeniem podpory oraz jest obecnie prosze o rady co robic
-
swap skrzyni
witam czy swap skrzyni manualnej na automat jest do zrobienia w z3? jaka skrzynia pasuje do z3? czy to w e36 nie byla taka sama?
-
Dylemat 750iA... Zastanawiam sie nad sprzedaza
Też to miałem przed wczoraj bo coś w bagażniku uderzyło we wtyczkę od lamp... i wypadła... podłączyłem i jest ok :) U mnie to była banalna sytuacja Tobie też tego życzę. Pozdrawiam u mnie bylo to samo, rowniez wtyczka wypadla , teraz jest ok
-
735 sonda
jak jest instalacja 2 generacji to normalne ze na komputerze wychodzi uszkodzona sonda (mimo ze jest sprawna) a sonda do gazu 2 gen nie ma jakiegos wielkogo wplywu, z uszkodzona czy dzialajaca i tak bedzie chodzic (moze troche wiecej spali)
-
Dylemat 750iA... Zastanawiam sie nad sprzedaza
zdecydowalem sie na sprzedaz , pierwszy raz w zyciu mi szkoda cena 9000 tysiecy do negocjacji delikatnej http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4912695 jak cena mnie nie usatysfakcjonuje to nie sprzedam napewno kiedys wroce do serii 7 (teraz bede miec z4) siera 7 - jest to fantastyczny samochod, dajacy naprawde fantystyczne wrazenia zjazdy
-
e65 vs e38
jestem zdecydowanie za e65 co prawda mi sie podoba wersja po liftingu , ale jest znacznie drozsza (od 150 tys wzwyz)
-
komfort
Witam pytanie odnosi sie komfortu jazdy w takim aucie, jak to sie odnosi do e65? czy jest duza roznica w komforcie jazdy miedzy nimi? bmw 6 mi sie zawsze kojarzylo z 7 "coupe" (polaczenie komfortu, mocy i sportowego stylu) jak to sie odnosi do nowej 6stki
-
Owner's Manual
gdzie ten czujnik sie znajduje? jak go wymienic? mam ten sam problem pozdro
-
DVD
a auto masz moze ze stanow? to samo pytanie odnosnie plyty
-
SMG
Skrzynia smg co to wlasciwie jest? Czym to sie rozni od automatu z tiptronikiem?
-
problem z szybkim odpaleniem na cieply silnik.pomocy
2000 za rengeneracje pompy?
-
Sprawdzanie wyposazenia po vin-ie
no tak , ale czy nie ma strony gdzie sam to bede mogl rozkodowac? czy musze prosic zeby ktos to zrobil?
-
Sprawdzanie wyposazenia po vin-ie
tak mi chodzi o bardziej szegolowe - takie ktore pokaze mi jakie dodatkowe wyposazenie zostalo wybrane do tego auta
-
problem z szybkim odpaleniem na cieply silnik.pomocy
a u mnie jest tak (i nie wiem co moze byc winne) rano raczej zawsze odpala , po 10 minutach jakos czasem troche przekrztusi sie , a jak sie zatrzymam i wylacze silnik i sprobuje wlaczyc to musze sie nakrecic i pozniej krztusi sie przez chwile nie zawsze sie tak dzieje(szczegolnie jak jest chlodniej) i tylko po dluzszym postoju (noc) czy to pompy siadaja?
-
Sprawdzanie wyposazenia po vin-ie
Witam ostatnio szukalem i nie znalazlem strony na ktorej mozna sprawdzic dodatkowe wyposazenie w bmw, ma ktos taka strone?
-
emblemat pojemnosci
kady ma inny gust wiadomo ze jak sie maly silnik ma to nie ma czym sie chwalic, ale jak masz najwiekszy jaki byl montowany do tego modelu to co innego i tu podam na przykladzie e65 auto 3 litrowe kosztuje 330 tys a 6 litrowe 580 tys w podstawowej wersji
-
[E85] Z4 - zmiany po liftingu
tak sie zastanawiam co sie zminilo w z4 i z wstepnych informacji widze ze zderzaki i lampy czy ktos wie czy cos jeszcze sie zmienilo? bo jezeli nie to latwo z auta z 2003-2004 zrobic auto wygladajace na 2007-2008 ;)