Treść opublikowana przez belgus
-
5000 obrotwo i nic wiecej??
Czesci plus robocizna Walek,szklanki,dzwigienki,i jakies tam podkladki.Moze wystarczy na detale stoswane na pierwszy montaz. pozdrawiam
-
Olej do M40.
Witam Mnie wlasnie na mineralnym nie klepalo :D ,a po zalaniu 5W 40 zaczal klepac i dlatego tak napisalem .Cos za cos ,ale chyba lepiej nie jezdzic na mineralu.Straszny syf. pozdrawiam
-
Olej do M40.
Witam Jak zmienisz to Ci zacznie klepac. pozdrawiam
-
Olej do M40.
Witam Zostaw ta jak jest i ciesz sie ,ze Ci nie klepie :D Zuzycie faktycznie jest ciut za duze ,ale prawdopodobnie/jezeli nie masz wycieku/trzeba zajrzec do prowadnic zaworow. pozdrawiam
-
Nie dziala wsteczny bieg, inne działają dziwnie - automat
Witam Carny scenariusz to podmianka skrzyni przez nieuczciwych mechanikow. Trzy dni to az nadto czasu na taki szwindel. Mozliwy tez za duzy /lub za maly / stan oleju. pozdrawiam
-
Spadają obroty i gaśnie / 316 m43
Witam Przeplywka cisnieniena listwie wtryskiwaczy krokowy pozdrawiam
-
stały problem - zaparowane szyby
Witam To nie jest normalne :nienie: Widocznie nie masz nadmuchu na szybe przednia i albo masz cos przytkane ,albo masz zle ustawione.OPczywiscie,ze jak wsiadasz do samochodu po postoju toszyby sa zaparowane ,ale po uruchomieniu silnika i nawiewu/z\imnego /powinno byc ok. pozdrawiam
-
Jaki sterownik do M 40 automat
Sprawdzalem tu wczesniej,ale nic konkretnego osterowniku nie znalazlem. Pytalem ,gdzie moglem i wszyscy potwierdzaja,ze jest roznica w sterownikach,ale konkretnie to nikt nie wie,a ja sie nie dziwie ,bo tych 316 auto chyba tak duzo nie wyszlo :( Dzieki Rapid pozdrawiam
-
Jaki sterownik do M 40 automat
Witam Koledzy pomozcie mi ustalic jaki numer ma sterownik /prawdopodobnie Bosch/do M 40 1.6 wspolpracujacy ze skrzynia automatyczna. Wiem,ze do M 40 1.6 ma koncowke ...174 ale w przypadku automatow podobno jest jakis inny.Dzwonilem do ASO ,ale nie bardzo chca pomoc ,twierdzac,ze do Boscha to oni nie maja mozliwosci sprawdzic.Dzwonilem tez do Boscha ,ale pracownik ,ktory moglby pomoc jest nieobecny/aLBO MU SIE NIE CHCE.Z gory dziekuje za jakies wskazowki. pozdrawiam
-
Sprzęgło w podłodze !!!
Jezeli masz linke /bo nie wiem /to pewnie pekla pozdrawiam
-
Czy w warsztacie chcą mnie naciągnąć na kase?
Witam Zabieraj ten samochod z tego warsztatu,bo ida swieta i nawet jak kupisz kompa to i tak te swoje 600 - 700 pln od Ciebie wyciagna :D Sprawdz jeszcze czujnik obrotow. pozdrawiam
-
POMOCY! Skasowalam nie swoje bmw w nie swoim miescie.....
Bez urazy,ale niektore babki /99%/ powinny jezdzic BMX a nieBMW. A juz sama Twoja reakcja jest dla mnie delikatnie mowiac zaskakujaca. Przyjacielowi takich rzeczy sie nie robi ,bo przyjazn wymaga szczerosci ponad wszystko,dlatego tak malo mamy przyjaciol/prawdziwych/. pozdrawiam
-
Czy w warsztacie chcą mnie naciągnąć na kase?
Witam Jezeli to komputer to za 600 - 700 pln moga Ci najwyzej wlozyc uzywke,a i tak na tym zarobia :D Jezeli diagnoza jest sluszna to sam to zrobisz za polowe tej kasy a moze i mniej.Zabieraj fure z tego warsztatu do siebie i podmien kompa od kolegi a bedziesz wszystko wiedzial i bedziesz bogatszy. pozdrawiam
-
Zatarta dmuchawa w E30
Witam Przestan sie bawic tym silniczkiem :D Taki silniczek na szrocie kosztuje grosze i chyba nie oplaca sie z tym grz\ebac.A poza tym w tym twoim to wcale nie musi byc zatarcie a defekt elektryczny,ale na nosa trudno ocenic. pozdrawiam
-
jaki olej do automatu
Witam Z ta czystoscia w warsztatach rzeczywiescie bywa roznie :P ,ale koledzy przesadzaja,bo nie chodzi o to zeby byla sterylna czystosc,tylko po wyjeciu filtra mechanior nire moze tam wtykac kanapki czy peta i najlepiej zeby byl lysy to wtedy zaden wlos do skrzynki nie wpadnie. Trzeba wymieniac i tylko troche sie przejmowac.Ja natomiast mam inna zagwostke :( Po wymianie i wlaniu destrona II olej zrobil sie pomaranczowy!!?czerwony plus zolty daje pomaranczowy :!: czyzby u mnie byl syntetyk.Jak bylspuszczany stary to co prawda byl brazowy ,ale mogl byc przypalony co nie co bo skrzynia w skutek niskiego poziomu plynu w chlodnicy nie byla dostatecznie chlodzona.Niby wszystko jest ok ,ale watpliwosci same sie nasuwaja .co wy na to. pozdrawiam
-
Problem z niskimi obrotami w E30
Witam Nie chce sie rozpisywac na ten temat,bo o obrotach jalowych to juz by wyszla mala encyklopedia :D Posprawdzj wszystko jak nalezy tzn. szczelnosc dolotu ,tps ,sonda,krokowy,przeplywka i to co wyszukasz na forum. pozdrawiam
-
pompa paliwa cd......
Serdeczne Panstwo Wita Nie moglem sobie odmowic :P Ja Cie krece,nikt tak sie do mnie w zyciu nie zwracal :oops: Wracajac do pytanka to wydaje mi sie,ze gdyby pompa nie musiala dawac cisnienia to nikt by sobie posladkow :D nie zawracal tlko stosowano by obieg paliwa wymuszony. pozdrawiam czule
-
Przepływomierz 4 lub 5 pinów ! jaka jest różnica
Witam Przede wszystkim zwracaj uwage na numer przeplywki ,to bedziesz wiedzial czy do Twojego. Obejrzyj dokladnie to co kupujesz ,jezeli masz klapowy to zobacz czy nie jest pokrzywiona klapa i cz nie byl otwierany/ale to trudniajj/,a naj;epiej to najpierw zamontowac a pozniej placic :D pozdrawiam
-
Problem z obrotami
To bardzo istona wiadomosc. Nie cce ci zawracac 4 liter,ale czy nie masz mozliwosci sprawdzenia jaki numer /symbol/ moze miec 316 z automatem 1990r. Vin EA 22475 pozdrawiam
-
Problem z obrotami
Dzieki Robert. Czy to moze byc wina sterownika? pozdrawiam
-
Problem z obrotami
Witam Mam jedno pytanko:Mam automat jak wiadomo :D i problrmik pllega na tym,ze po zalaczeni u D obroty troszke wariuja tzn jak trzymam na hamulcu.Co to moze byc?Czy moze to miec cos wspolnego ze wspomaganiem hamulcow /jakas nieszczelnosc serwa?/ pozdrawiam
-
Podświetlenie deski i konsoli środkowe - dyskoteka
Witam Nie sadze ,zeby to byla kwestia natezenia pradu w wylaczniku/a raczej w pokretle..To raczej zmiany natezenia w instalacji. A poza tym zostaw tak jak jest bo ida swieta ,no wiesz gwiazdka ,choinka .. itd :P pozdrawiam
-
JAK USUNAC BŁAD Z KOMPA ŻE WYMIENIONY JEST JUZ OLEJ W SILNIK
Wymieniles i nie zgaslo?!!! :shock: To masz jakis lewy ten komputer :D pozdrawiam
-
Mam problem z kasowaniem inspekcji szukam pomocy
Poszukaj na allegro. Tam gdzie sprzedaja zegary i zapytaj.Ja za swoja zaplacilem 40 pln plus przesylka. pozdrawiam Acha ,ja tez wymienilem aku i nie pomoglo :D
-
Mam problem z kasowaniem inspekcji szukam pomocy
Te aku sa 3 V pozdrawiam