Skocz do zawartości

belgus

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez belgus

  1. belgus odpowiedział(a) na jacowawa temat w E36
    Witam Firma dobra,cena przystepna,ale najlepiej zobacz jakie masz u siebie. pozdrawiam
  2. belgus odpowiedział(a) na kepoon temat w E32
    Witam Jesli masz sterowanie elektroniczne skrzynki ,to sprawdz sterownik. pozdrawiam
  3. Witam Ja mam 43 Ah Centra i jest wystarczajacy.Mielem 36 Ah i tez bylo dobrze. pozdrawiam
  4. belgus odpowiedział(a) na uli_G temat w E30
    Witam U mnie byly i sa Sanyo litowe 3V. Typ podalem w ktoryms z postow/jak ci sie chce to sprawdz,bo nie pamietam/ :P pozdrawiam
  5. Witam Wschemacie elektrycznym w 316 i od 1990r nie ma zadnego przekaznika elektrycznych lusterek,wiec u Ciebie pewnie tez nie ma. pozdrawiam Wesolych Swiat
  6. belgus odpowiedział(a) na Elkar temat w E30
    Witam Wyjmij zegary i zobacz czy jest podlaczony jak nalezy,moze gdzies sie poluzowal. pozdrawiam Wesolych Swiat
  7. belgus odpowiedział(a) na uli_G temat w E30
    Witam Ja to rozcialem :P Ale zanim je wyjmiesz zmierz napiecie jakie daja /powinno byc 3 v na kazdym/.Jezeli tak bedzie to ich nie wymieniaj,bo szkoda zachodu i kasy/te aku sa po 20 pln/Jezeli masz problem z kasowaniem inspekcji a akumulatorki sa dobre ,to znaczy,ze padnieta jest plytka. pozdrawiam Wesolych Swiat
  8. belgus odpowiedział(a) na maciej_E30 temat w E30
    Witam Na wszelki wypadek sprawdzaj poziom plynu,bo po jakims czasie powinien sie jeszcze odpowietrzyc./tak mysle/,a swoja droga to musza byc jakies odpowietrzniki. pozdrawiam
  9. belgus odpowiedział(a) na maciej_E30 temat w E30
    Witam Trzeba kilo soli zjesc,zeby sie polaczyc . Patrzylem przed chwila w ksiazke ,zeby zobaczyc jak to M 10 odpowietrzyc ,ale jest to tak opisane,ze ciezko jest do konca zrozumiec, Jedno nie ulega watpliwosci,ze musisz odpowietrzyc uklad! Z tego co wyczytalem to podobnie jak w M 40 masz odpowietrznik /srube/ na termostacie /lub w poblizu/oraz srube odpowietrzajaca na chlodnicy. Po odkreceniu tych srub ,trzeba zalac plyn pod korek,az przestanie bablowac powietrze.Nastepnie zakrecic odpowietrzniki /sruby/i zakrecic korek chlodnicy.Uruchomic silnik i rozgrzac .Po nagrzaniu ciecz powinna dochodzic do 9 znaku od gory. to by bylo tyle :D Pozdrawiam wszystkich forumowiczow i zycze Wesolych Swiat
  10. belgus odpowiedział(a) na maciej_E30 temat w E30
    Witam Teoretycznie w pompie mozna wymienic lozysko,ale jest to nieoplacalne. I podejrzewam,ze jest nie do kupienia .Kup nowke ,nie powinna byc droga.Prawdopodobnie pracowala na wodzie ,albo padla ze starosci i przegrzania. pozdrawiam
  11. Witam Zadzwon na Narbutta. pozdrawiam
  12. belgus odpowiedział(a) na Prezes_bmw temat w E36
    przekaznik pompy paliwa,albo /w co watpie /przerwa w kabelku. pozdrawiam
  13. belgus odpowiedział(a) na kingfox temat w E39
    Witam No to jaki problem ? Jedz na Narbutta i kup,albo na Allegro. pozdrawiam
  14. belgus odpowiedział(a) na Prezes_bmw temat w E36
    Witam To wlasciwie o co Ci chodzi ,bo sie nie moge zorientowac? W temacie napisales,ze pompa padla ,a teraz ,ze chodzi!!! Moge sie tylko domyslac,ze nie mozesz odpalic,a jesli tak to przy sprawnej pompie trzeba szukac gdzies w zaplonie i czujnikach.Napisz cos dokladniej,a moze wtryskiwacze? pozdrawiam
  15. belgus odpowiedział(a) na fender temat w E36
    Witam Sprawdz te przewody od i do filtra paliwa,odplyw,i sama listwe wtryskiwaczy. pozdrawiam
  16. Po wodzie IQ mam 180 ,sprawdzalem na cisnieniomierzu :P Ja tak Twoje pytanie zrozumialem. Wiem,ze nie o to chodzilo,ale moglbys sie wysilic i to pytanie sprecyzowac. pozdrawiam
  17. Witam No to ja sie podepne z pytankiem na temat. Mam zegary VDO z zegarkiem ,czy jak bym chcial zalozyc obrotomierz to musi byc VDO,bo przewaznie widze auto meter/chyba/. pozdrawiam
  18. No przeciez nie na szrocie :P
  19. belgus odpowiedział(a) na Marcin Kierkus temat w Oleje
    Witam Komu rozszczelnil sie silnik po zmianie na syntetyk? Bo ciagle slysze ,ze mechanik tak twierdzi ,ze moze :mrgreen: Moze pewnie tak ,ale nie musi. Moze ,ktos napisze ,ze mu sie rozszczelnil silnik> Jestem bardzo ciekawy ile takich przypadkow bylo. pozdrawiam
  20. belgus odpowiedział(a) na Bogdann temat w E30
    Chyba nie masz racji :nienie: Koledzy odpowiadaja w miare mozliwosci czasowych i nie ma zadnych preferencji pozdrawiam
  21. Qitam A jak stoisz na luzie? Mozesz miec cos w ukladzie paliwowym /jakies brudy/?,ew.filterek a moze przeplywka ? Trudno wyczuc pozdrawiam
  22. Witam Porzadne firmy sprzedaja termostat z uszczelka. Jak wymieniasz to daj nowa ,bo mozesz rozbierac jeszcze raz i przez byle g..narobisz sobie klopotu. pozdrawiam
  23. belgus odpowiedział(a) na Bogdann temat w E30
    Witam Mam nadzieje,ze to nie twoj pierwszy samochod :P Jak swiat swiatem niemozliwosc odpalenia silnika po wykluczeniu braku paliwa /calego ukladu zasilania w paliwo/ wiaze sie z zaplonem ,a w BMW jest pare dodatkow ,takich jak wtryskiwacz rozruchowy/nie wiem czy masz/,czujnik polozenia walu,przeplywomierz,wtryskiwacze plus inne duperele oraz szczelnosc ukladu dolotowego.Bardzo rzadki przypadek to komputer sterujacy i czujnik temperatury silnika. Nie wiem czy mozna cos jeszczedodac?,bo nawet jak ma kiepskie sprezanie to i tak powinien odpalic. poglowkuj pozdrawiam
  24. belgus odpowiedział(a) na koala12 temat w E36
    Witam Mam inny model ,ale napewno nie jest w skrzyni biegow :P Pewnie jest wkrecony w skrzynie i trzeba wejsc pod samochod i go wymienic. pozdrawiam
  25. belgus odpowiedział(a) na kukiluki temat w E46
    Witam U mnie jest to samo :D Prawdopodobnie odpowiedzialne za to sa czujniki temperatury silnika lub cujnik temp.powietrza dolotowego w przeplywomierzu.Biore tez pod uwage stan przewodow /wiazek/ ,ktore do nich dochodza. Moze na TPS-sie zmienia sie opornosc? wskutek temp.i wilgoci. Zastanawiam sie takze ,czy przypadkiem nie zamarza krokowy,ktory zawsze jest albo wilgotny ,albo ciut tlusty i niska temperatura powoduje zgestnienie tych substancji. Ogolnie niska temperatura i wilgotnosc powietrza wplywa chyba na cala instalacje elektryczna i drobne elementy mechaniczne. pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.