Treść opublikowana przez belgus
-
318is pali jak smok, co jeszcze moze być przyczyną?
Witam Sprawdz czujnik polozenia przepustnicy. pozdrawiam
-
Problem z automatem 6 biegowym??
Witam Pewnie Cie nie pociesze :( Automaty nie sa do ciagniecia lawet ,czy przyczep innej masci. Prawdopodobnie skrzynia biegow dostala po d... No moze nie jest tak zle i potrzeba tylko cos wyregulowac. Jedz do normalnego warsztatu a nie do szpenia od automatow,bo ten Ci zaraz rozjasni mocno w glowie a raczej sciemni :) i kaze Ci wziac kredyt w Banku na remont kapitalny. pozdrawiam
-
Pytanie o diagnostykę silnika
Witam Widze,ze sonda jest dobra na wszystko :? Spobuj,moze czwarta bedzie dobra :mrgreen: Nie wiem ,kto Ci polecil tylt razy wymieniac sonde?Przeciez to obled. Ten elektryk mial problemy w szkole!!! Nie do mnie nalezy Cie strofowac,ale polecam opcje SZUKAJ,chyba,ze Ci sie nie chce :P pozdrawiam
-
Światła w E36 nie chcą zgasnąć!
Witam To wcale nie musi byc przekaznik. Mozesz miec zwarcie na teblicy bezpiecznikowej. kiedys miale taki przypadek co prawda w 126 p,i tam wypadl przewod z gniazda pod tabica i podczepil sie do innego .Efekt byl taki sam. Jak Cinie wyjdzie z tym przekaznikiem to obejrzyj cala tabliczke od spodu. pozdrawiam
-
POJMENOŚC Układu wspomagania???
Ok.1 litra pozdrawiam
-
Brzeczyk swiateł
Witam Mysle,ze trzeba dwie osoby :P Powaznie to chyba trzeba wyjac ten wylacznik. pozdrawiam
-
tapicerka foteli
A robiles jakies przerobki?Czy pasuje bez problemu? pozdrawiam
-
kontrolka świateł mijania jest czy nie ?
Witam Z tego co sie orientuje,to E 30 wychodzilo w wersjach dla kobiet z kontrolka swiatel mijania i bez kontrolki dla meszczyzn. Dlaczego ?To ja juz nie wiem pozdrawiam
-
kopulka zapłonowa
Nie kupuj wloskiej!! Jak ze szrotu jest dobra to wolalbym te. pozdrawiam
-
tapicerka foteli
Witam Tak przy okazji .Czy do E 3o pasuja jakies inne fotele od innych modeli BMW?.Oczywiscie bez przerobek. pozdrawiam
-
cabrio - windshot - gdzie kupić?
Bywa na allegro. pozdrawiam
-
chce założyć wspomaganie kierownicy
Oczywiscie cala maglownica do wymiany :P Musi byc ze wspomaganiem pozdrawiam
-
chce założyć wspomaganie kierownicy
Czesc Tygrys Kup kompletne wspomaganie z pompa ,ktora bedzie pasowala do Twojego silnika oraz do przerobienia kolo pasowe na wale /powinno byc podwojne/ i zakladaj.Mozna to zrobic we wlasnym zakresie ,jezeli masz troche smykalki. pozdrawiam
-
klekot jak bocian!!co się dzieje??
Witam Tak sie dziwnie sklada,ze u mnie klepanie wystapilorowniez po zmianie oleju.Mialem mineral a wlalem 5w40.Cos w tyma musi byc. Wyglada to na zuzyte szklanki.Planuje zalac teraz gesciejszym ,ale to chyba nic nie zmieni i trzeba bedzie przeprowadzic maly remoncik. Przegladalem forum i spotkalem sie z takimi przypadkami po wymianie oleju. pozdrawiam
-
pióra wycieraczek
Witam Powiem Wam szczerze,ze ja dla draki kupilem piora po 6 pln komplet w markecie i/gumowe/ i jest wszystko ok. wzialem nawet na zapas :D Sam nie wiem co o tym myslec,bo mam je prawie rok!!! pozdrawiam
-
Co myślicie o tej TEMP.?!
Witam Prawdopodobnie miales zapieczony termostat a terz sie odblokowal. Ale masz fart :P pozdrawiam
-
NIE CHCe ODPALIC!POMOCY!
Witam Sprawdz akumulator! pozdrawiam
-
Automatyczna skrzynia biegów - czy to normalne II ?
Witam Poluzuj linke od zmiany biegow!!! pozdrawiam
-
"cudo" z allegro - warto do silnika?
Witam Tak sobie czytam o tym cudownym srodku i nie jestem przekonanyojego skutecznosci. Koledzy pisza,ze latwiej sie odpala a ja pomyslalem ,ze to zalezy od temperatury/przeciez nie zawsze jest taka sama/ od wilgotnosci powietrza i od kilku jeszcze czynnikow. Ciszej chodzi? to tez jest zwiazane np z wilgotnoscia powietrza. Zstrzegam,ze nie dyskwalifikuje tego preparau,tym bardziej,ze go nie zalalem,ale Tylu oszustow jest w tym kraju i sprzedaja swoje cudowne srodki na porost wlosow i robia to tak sprytnie,ze nawet nie mozna reklamowac jak nie wyrosna :P Slyszeli wszyscy o placebo? To moze byc to. Autosugestia nie zna granic. Ale moge sie mylic/oby/ A moze znajdzie sie ktos ,kto podejdzie do tegp tematu bez emocji? pozdrawiam
-
głowica/kolektor wydechowy
Nie wiem w ktorym miejscu Ci sie ukrecily. Ale tak czy inaczej mozesz zastosowac tzw.wykretaki i powinno pojsc. pozdrawiam
-
głowica/kolektor wydechowy
Witam Czy koniecznie trzeba sciagac glowice? pozdrawiam
-
zmiana z 1,6 na 2,5 na automacie
Witam Po pierwsze nieoplacalne. po drugie 1.6 i 2.5 to dwa skrajnie rozne silniki i skrzynia nie bedzie pasowala pozdrawiam
-
OLEJ PO RAZ .........
Witam Tylko na mnie nie krzyczcie :) Gdzie tylko sie zapytam wszyscy twierdza,ze Castrol zszedl na psy,a magnatec to podobno tragedia.Jak zmienialem u siebie olej to proponowali mi chyba z 10 rodzajow/oczywiscie mieli castrole /,ale jak tylko zapytalem o castrola powiedzieli ,zebym sobie odpuscil. Cos w tym musi byc. pozdrawiam
-
OLEJ PO RAZ .........
Lej co chcesz aby nie Castrol! Juz sama jego nazwa wskazuje,ze to nic dobrego :D Chyba slyszales o eunuchach? pozdrawiam
-
SKRZYNIA AUTOMATYCZNA W 525tds
Witam Przydaloby sie podsumowanie tego tematu :) Poraz kolejny mozemy sie przekonac,ze skrzynie auto to nie szklanki. Oczywiscie sa awaryjne ,ale pierwsza rzecz to wymienic olej i filtr a w przypadku sterowanych dobrac sie do sterownika. Tkie szczesliwe zakonczenia dodaja mi otuchy :) ,bo automaty sa juz moja fobia :( pozdrawiam