Treść opublikowana przez ryb55
-
Aktywny układ kierowniczy ze skrętną osią tylną
Dla mnie super pożyteczna opcja. W komforcie bardzo lekko można manewrować, w sporcie pewne i stabilne czucie "ciężej" chodzącej kierownicy. Mniejszy promień skrętu daje sporo benefitów przy parkowaniu. Z kolei przy dużych prędkościach doceniasz trzymania auta w zakrętach. Wydaje się, że skrętna oś staje się coraz bardzie popularna, użytkownicy doceniają ją i wiele nowych aut ma ją jako opcję. Głosy na forum dotyczące negatywnych wrażeń dotyczą raczej x5 i 8, o g30 jest tego mało. Poza tym wygłaszają je raczej ci, którzy tej opcji nie kupili i jechali autem na jeździe próbnej tylko.
-
Fotele komfortowe - automatyczne odsuwanie
w g30 fotel się nie odsuwa, jedynie kierownica w komfortach
-
x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem
w e klasie tez są chyba 3 style do wyboru
-
Rabaty na g05
Racja. Ktoś przecież buduje te legendy ludowe
-
Rabaty na g05
Nie róbmy dramy, jak jej nie ma. Jak masz jakieś "dziwne obawy" to albo rezygnuj z zakupu albo doprowadź do tego, żeby z Twojego punktu widzenia sytuacja była klarowna i legalna. Dla mnie sprawa jest prosta - nie chcesz, nie kupuj i tyle.
-
Rabaty na g05
Poza tym, to są kwestie czysto poza "nami". Co sobie dealer chachmęci to już nie wiemy. Z prawnego punktu widzenia masz gwarancję i tyle. Jeżeli miałoby dojść do złamania jej warunków przez dealera, to wówczas on będzie odpowiedzialny za szkody z tego wynikłe w stosunku do klienta.
-
Rabaty na g05
jaki problem? kupiłeś, zapłaciłeś i tyle...
-
G30 LCI
chyba jednak wszystkim, bo tucson wygląda jak kopie merca eqc
-
Doposażenie w HAK
W teorii dla każdej. Jak bym montował oryginalny hak bmw jako doposażenie, to musiałby dokupić też wentylator. Producenci typu westfalia czy brink też piszą o tym, że użytkownik ma sprawdzić czy nie trzeba dokupić wentylatora. Sporo zależy od tego, co będziesz wozić na haku. Jak rowery to dasz radę bez, jak dwie klacze rasy arabskiej to będzie ci potrzebny wentylator.
-
Rabaty na g05
a nie byłoby korzystniej jakiś kredy z ratą balonową do tego dobrać?
-
Pakiety serwisowe w g05
ojjj ciężko chyba teraz w bmw uzyskać 100kkm na jednych taczasz - ale pewnie zależy jak kto jeździ
-
Różnica w Hamulcach
a nie możesz po prosty kupić akcesoryjnych m performance całego zestawu i po sprawie?
-
G30 Gwarancja Europlus
ja realizowałem w e60 kiedyś i działało w pl
-
Permanentny Start-Stop
to chyba oczywiste, że z punktu widzenia i serwisu i producenta fajnie jak się to będzie psuło (oczywiście po gwarancji)
-
Szyby przednie o zwiększonej izolacji akustycznej
nie ma takiej opcji, szyba przednia nie jest odbijająca promienie słoneczne
-
X5 40d i 30d - ciężar przyczepy z hamulcem
zobacz na niemieckiej stronie albo w niemieckim katalogu
-
G30 LCI
zawias m nie jest za twardy -mozna go śmiało brać i jeździć komfortowo autem, które nie bedzie pontonem
-
Nowe silniki 45e i 25d
aaa no to wiadomo, że do x5 się zmieści cały tabor cygański
-
Nowe silniki 45e i 25d
ale jakim autem Zermax?
-
Klimatyzacja - różnice 2 i 4 strefy
Racja - co do możliwości regulacji. Są natomiast jeszcze nawiewy w słupkach B i bardziej bajerancki wyświetlacz - jeśli ma to dla kogoś znaczenie
-
PIRELLI CINTURATO P7
nie możesz tak zrobić - masz inny obwód/średnicę koła wtedy, to nie jest rozmiar homologowany do tego auta........... jakie są konsekwencje tego wszystkiego to chyba oczywiste
-
Nowe silniki 45e i 25d
Ja mam, ale touringa, natomiast ostatnio w składzie 2+1 jechałem na weekend x4 i walizka, która się nie zmieściła do kufra stała za siedzeniem pasażera (za siedzeniem kierowcy fotelik dla dziecka). Dużo zależy jaki masz wózek - czy jest to składana spacerówka czy gondola+stelaż. Składaną spacerówkę też można zmieścić z tyłu w przestrzeni na nogi. Dużo osób do auta zbiera torby a nie sztywne walizki z plastiku - łatwiej się to "upycha" i zostaje mniej wolnych miejsc w bagażniku. Naprawdę kufer w e klasie lub g30 + kabina pomieści lekko zestaw 2+1. To, że trzeba sie wtedy więcej nagimnastykować niż w kombi lub x5 to tez chyba oczywiste. Pomyśl też o tym, że Twój dzieciak nie będzie wiecznie jeździć wózkiem, więc możesz sobie do sedana wypożyczyć/kupić trumnę na dach albo na hak i na dłuższe wypady tak jeździć. Przy krótszych chyba problem ze spakowaniem się nie istnieje...
-
Jakie zawieszenie do G31 540d
z tego co jest do wybory, żeby spełnić oczekiwania autora wątku trzeba wybrać tylną oś skrętną i zawieszenie m pakietowe
-
G30 LCI
Nigdy nie słyszałem o takim czymś, żeby np. diesel był lepiej rabatowany niż benzyna albo jakiś konkretny silnik. Przynajmniej jak chodzi o auta do produkcji.
-
G30 LCI
Suma Summarum chodzi trochę o to samo. Ty masz na myśli cenę realnego zakupu, jak rozumiem. JA zmierzałem do tego, że aby do niej dobranoc, to trzeba ostro rabatować cenę katalogową, która jest z d..y.