Skocz do zawartości

ryb55

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ryb55

  1. Dla mnie super pożyteczna opcja. W komforcie bardzo lekko można manewrować, w sporcie pewne i stabilne czucie "ciężej" chodzącej kierownicy. Mniejszy promień skrętu daje sporo benefitów przy parkowaniu. Z kolei przy dużych prędkościach doceniasz trzymania auta w zakrętach. Wydaje się, że skrętna oś staje się coraz bardzie popularna, użytkownicy doceniają ją i wiele nowych aut ma ją jako opcję. Głosy na forum dotyczące negatywnych wrażeń dotyczą raczej x5 i 8, o g30 jest tego mało. Poza tym wygłaszają je raczej ci, którzy tej opcji nie kupili i jechali autem na jeździe próbnej tylko.
  2. w g30 fotel się nie odsuwa, jedynie kierownica w komfortach
  3. w e klasie tez są chyba 3 style do wyboru
  4. ryb55 odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Racja. Ktoś przecież buduje te legendy ludowe
  5. ryb55 odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Nie róbmy dramy, jak jej nie ma. Jak masz jakieś "dziwne obawy" to albo rezygnuj z zakupu albo doprowadź do tego, żeby z Twojego punktu widzenia sytuacja była klarowna i legalna. Dla mnie sprawa jest prosta - nie chcesz, nie kupuj i tyle.
  6. ryb55 odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Poza tym, to są kwestie czysto poza "nami". Co sobie dealer chachmęci to już nie wiemy. Z prawnego punktu widzenia masz gwarancję i tyle. Jeżeli miałoby dojść do złamania jej warunków przez dealera, to wówczas on będzie odpowiedzialny za szkody z tego wynikłe w stosunku do klienta.
  7. ryb55 odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    jaki problem? kupiłeś, zapłaciłeś i tyle...
  8. ryb55 odpowiedział(a) na unky temat w G30, G31, F90
    chyba jednak wszystkim, bo tucson wygląda jak kopie merca eqc
  9. ryb55 odpowiedział(a) na bapko temat w G30, G31, F90
    W teorii dla każdej. Jak bym montował oryginalny hak bmw jako doposażenie, to musiałby dokupić też wentylator. Producenci typu westfalia czy brink też piszą o tym, że użytkownik ma sprawdzić czy nie trzeba dokupić wentylatora. Sporo zależy od tego, co będziesz wozić na haku. Jak rowery to dasz radę bez, jak dwie klacze rasy arabskiej to będzie ci potrzebny wentylator.
  10. ryb55 odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    a nie byłoby korzystniej jakiś kredy z ratą balonową do tego dobrać?
  11. ryb55 odpowiedział(a) na Zermax temat w X5 (G05)
    ojjj ciężko chyba teraz w bmw uzyskać 100kkm na jednych taczasz - ale pewnie zależy jak kto jeździ
  12. a nie możesz po prosty kupić akcesoryjnych m performance całego zestawu i po sprawie?
  13. ryb55 odpowiedział(a) na odzik temat w G30, G31, F90
    ja realizowałem w e60 kiedyś i działało w pl
  14. ryb55 odpowiedział(a) na darekas temat w X5 (G05)
    to chyba oczywiste, że z punktu widzenia i serwisu i producenta fajnie jak się to będzie psuło (oczywiście po gwarancji)
  15. nie ma takiej opcji, szyba przednia nie jest odbijająca promienie słoneczne
  16. zobacz na niemieckiej stronie albo w niemieckim katalogu
  17. ryb55 odpowiedział(a) na unky temat w G30, G31, F90
    zawias m nie jest za twardy -mozna go śmiało brać i jeździć komfortowo autem, które nie bedzie pontonem
  18. ryb55 odpowiedział(a) na ryb55 temat w X5 (G05)
    aaa no to wiadomo, że do x5 się zmieści cały tabor cygański
  19. ryb55 odpowiedział(a) na ryb55 temat w X5 (G05)
    ale jakim autem Zermax?
  20. Racja - co do możliwości regulacji. Są natomiast jeszcze nawiewy w słupkach B i bardziej bajerancki wyświetlacz - jeśli ma to dla kogoś znaczenie
  21. ryb55 odpowiedział(a) na 5myr3k temat w G30, G31, F90
    nie możesz tak zrobić - masz inny obwód/średnicę koła wtedy, to nie jest rozmiar homologowany do tego auta........... jakie są konsekwencje tego wszystkiego to chyba oczywiste
  22. ryb55 odpowiedział(a) na ryb55 temat w X5 (G05)
    Ja mam, ale touringa, natomiast ostatnio w składzie 2+1 jechałem na weekend x4 i walizka, która się nie zmieściła do kufra stała za siedzeniem pasażera (za siedzeniem kierowcy fotelik dla dziecka). Dużo zależy jaki masz wózek - czy jest to składana spacerówka czy gondola+stelaż. Składaną spacerówkę też można zmieścić z tyłu w przestrzeni na nogi. Dużo osób do auta zbiera torby a nie sztywne walizki z plastiku - łatwiej się to "upycha" i zostaje mniej wolnych miejsc w bagażniku. Naprawdę kufer w e klasie lub g30 + kabina pomieści lekko zestaw 2+1. To, że trzeba sie wtedy więcej nagimnastykować niż w kombi lub x5 to tez chyba oczywiste. Pomyśl też o tym, że Twój dzieciak nie będzie wiecznie jeździć wózkiem, więc możesz sobie do sedana wypożyczyć/kupić trumnę na dach albo na hak i na dłuższe wypady tak jeździć. Przy krótszych chyba problem ze spakowaniem się nie istnieje...
  23. z tego co jest do wybory, żeby spełnić oczekiwania autora wątku trzeba wybrać tylną oś skrętną i zawieszenie m pakietowe
  24. ryb55 odpowiedział(a) na unky temat w G30, G31, F90
    Nigdy nie słyszałem o takim czymś, żeby np. diesel był lepiej rabatowany niż benzyna albo jakiś konkretny silnik. Przynajmniej jak chodzi o auta do produkcji.
  25. ryb55 odpowiedział(a) na unky temat w G30, G31, F90
    Suma Summarum chodzi trochę o to samo. Ty masz na myśli cenę realnego zakupu, jak rozumiem. JA zmierzałem do tego, że aby do niej dobranoc, to trzeba ostro rabatować cenę katalogową, która jest z d..y.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.