Treść opublikowana przez ryb55
-
Rabaty na g05
30% też wydaje mi się nieosiągalne. To są wartości, które mają miejsce wtedy, kiedy łączy się stary rocznik ze stockiem i jeszcze dobrym wsparciem producenta (często na nie najświeższy model). Jak popatrzycie teraz chociażby na otomoto, to widać, że są oferty na g05, g06, g30/31 na poziomie przekraczającym 25%. Myślę, że gdyby negocjować to dobije się do 30, a może i przekroczy. Wiemy wszyscy, że dealerzy raczej nie podają w ogłoszeniach ceny "pod ścianą". Sytuacja tego, że auta do zamówienia nie mają rabatu w mojej ocenie jest chwilowa. Wynika z tego, że produkcja stoi i są zamówienia na czas, kiedy fabryki ruszą. Uważam, że w niedługim czasie wróci do warunków co najmniej sprzed pandemii, a wręcz oferta będzie bardziej atrakcyjna.
-
Rabaty na g05
to nie jest to chyba wielka rewelacja, jeśli na zamawianego do produkcji można dostać 18-19%
- Rabaty na g05
-
30d czy 40i
a jak wygląda ten pomniejszony bagażnik? wrzucisz foto?
-
Zawieszenie pneumatyczne
może tak robić - spuszcza ciśnienie z układu...
-
X5 strasznie podatne na wiatr
Zermax, ale itd pisał o nowym ile/gls, a nie sprzed 2 lat
-
jakie kola i opny do g 30 540 xi
te różne ceny w sklepopon wynikają z tego, że mają opony z różnych magazynów i od różnych dostawców, a co za tym idzie często też z różnymi datami produkcji
-
Lusterka fotochromatyczne
nie ma takich wkładów, nie ma takich wiązek
-
Lusterka fotochromatyczne
nie
-
zawieszenie - komfort jazdy
Tata to taka marka samochodu....
-
Wymiana oleju po 2-4 tys nowy samochod
tak, do beznywny 5w30 - przynajmniej w g30 tak jest
-
Screen mirroring
nie ma czegoś takiego w bmw
-
Rabaty na g05
xc90 w ogle nie ma startu do g05
-
Zbiorniczek płynu chlodniczego
nie można mieszać zielonego z różowym!
-
G30 Aktualizacja oprogramowania IV kwartał 2018
a czy nie jest przypadkiem tak, że to o czym piszesz to jest tylko wersja softu do multimediów?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
nie trzeba oklejać folią, kupisz je sobie jako część zamienną, jak staną się dostępne
-
G30 elektryczne zamykanie pokrywy bagażnika.
nie wiem jak jest w sedania, ale w kombi jest jeden przycisk i klapa sie zamyka elektrycznie czy nie jest przypadkiem tak, że dwa są jak masz keylessgo? i wtedy drugi jest do tego zeby zaryglować?
-
530i g30 vs 640d f06
no bo ta wentylacja nie ma wychłodzić ci pleców - to nie jest klimatyzacja jej zadaniem jest to żebyś np. nie miał mokrych placów/koszuli latem i to się w tym zakresie u mnie super sprawdza mogę wsiąść do nagrzanego na słońcu auta nawet w marynarce i jak włączę wentylację fotela, to nie będę miał mokrych pleców czy koszuli ale zgadzam się z tym, że w innych markach potrafi odczuwalnie działać i ciszej też
-
530i g30 vs 640d f06
To nie kumam - niby bliźniacze, a lepsze?????????? Z czego miałoby się to brać? Mojego punktu widzenia wentylacja foteli w bmw jest wystarczająca, ale nie tak odczuwalna jak np w mercu czy volvo. Testowałem ją w g30, g31, g02, f15, g11 i była wszędzie zbliżona.
- Koła w X5
-
Nowa seria 5 G30
ale w meczu jak są te dwa tablety, to wygląda to całkiem nieźle. W tej bieda wersji jest rzeczywiście słabo, bo ten mały ekranik po prawej ma ramkę chyba na 5 cm szeroka
-
m340i - testy, wrażenia
ciekawe czy kiedyś wreszcie dadzą wentylację, skoro w x3 i x4 już jest....?
-
X25d wibracje przenoszone z silnika na budę i kierownicę
Tak jak pisze Miki - w końcu to klekot.....drgania to naturalny temat. Tomek - jakim autem jeździłeś wcześniej? Może to była cicha benzyna i trzeba się zaadoptować do diesla?
-
X5 strasznie podatne na wiatr
ale to są suvy, tak już jest, że są bardziej podatne na wiary niż limuzyna czy coupé
-
Różnica między zegarami full LCD a podstawowymi zegarami
fajna cena......