Skocz do zawartości

ryb55

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ryb55

  1. ryb55 odpowiedział(a) na snajper21 temat w X5 (G05)
    Ja bez tankowania spalinowym tez nie zrobię trasy wwa-krk i z powrotem, więc jeśli mamy porównywać to weźmy to też pod uwagę. Oczywistym też jest, że elektryki nie są autami optymalnymi na długie trasy
  2. widać powiadomienie, że przyszedł sms i od kogo, ale nie można go odczytać - względy bezpieczeństwa
  3. ryb55 odpowiedział(a) na tkwiat temat w G30, G31, F90
    możesz sobie potem dołożyć, poza tym jest niewiele warta, bo bardzo wolno ładuje tel
  4. ale u innych producentów są podobne bolączki, więc wybór też chyba jest ograniczony. Rozumiem, że ktoś się złości, ale takie mamy czasy i w sumie to nie ma się na producentach/dealerach co mścić, bo oni też by woleli żeby było normalnie, a nic nie mogą za to, że nie jest
  5. A jak się wyważa opony?
  6. przecież tego nie ma 50 różnych wzorów tylko góra z 10
  7. sprawdź umowę leasingową - pewnie musisz mieć zgodę leasingodawcy
  8. ryb55 odpowiedział(a) na tkwiat temat w G30, G31, F90
    Chyba przesadziłeś trochę. Tu masz linka. Tanio nie jest, ale to bmw https://www.leebmann24.de/bmw-m-performance-bremsanlage-vorder-und-hinterachse-34112289348.html
  9. Przecież oni mają u sobie zestaw wszystkich wzorów zabezpieczeń, bo jak np. wymieniają klocki czy zdejmują koła w innym celu, to używają tych nasadek
  10. ryb55 odpowiedział(a) na tkwiat temat w G30, G31, F90
    jak chodzi o hamulce i ktoś koniecznie chce to można dokupić przecież te akcesoryjne, które są niby lepsze od tych mapakietowych
  11. U mnie jest tak samo. Problemem jest wpięcie gniazda, które wymaga obrotu w celu jego całkowitego zapięcia. Blokuje część, która potem wpina sie w osłonę gniazda. Nie trzeba nic ciąć i piłować. Wystarczy przyjąć inną taktykę zapinania bagażnika. Najpierw wpinamy i blokujemy gniazdo elektryczne, a potem montujemy bagażnik na haku. Przewody są wystarczające żeby zrobić to samodzielnie. Demontaż w odwrotnej kolejności :D Uwaga !!! zwróć uwagę na kable przy zamykaniu blokady haka. Przewody często "pchają" się pod nią przez co łatwo można je zgilotynować. Thule zaczęło w tym roku robić nową wersję platform na hak do aut, które mają gniazdo elektryczne na trzpieniu haka, a nie pod zderzakiem.
  12. +1
  13. ryb55 odpowiedział(a) na Adams16 temat w X5 (G05)
    A ja uważam wręcz odwrotnie - zawsze brać BRI. Nie trzeba jakiejś giga niespodzianki żeby się zwrócił
  14. najważniejsze, że deal zrobiony i klient zadowolony
  15. kamera 360 do sprawdzania czy się równo wjechało miedzy linie jest super przydatna
  16. ryb55 odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    A ja nie wierzę w to, że Michael1916 wybrałbyś auto, które ma 230 ps (25d) przed autem, które ma ok. 400 ps( 45e), jeśli sam teraz jeździsz samochodami o takiej mocy, jakie stoją w Twoim garażu. Po prostu byłby to mezalians i nie zniósłbyś tego moim zdaniem. Wiem, że 45e ma swoje wady, ale w porównaniu do 25d to ma same zalety
  17. Kinga Hybiak
  18. Mi się wydaje, że jesteś skazanyy na montaż w serwisie, żeby nie stracić gwarancji. Na Twoim miejscu spróbowałbym pogadać czy nie zamontują Ci haka z westfalii z dedykowaną wiązką i powinieneś wówczas zamknąć się w wydatku typu 5k a nie 16k
  19. a te końcówki nie są przypadkiem przyspawane?
  20. Jak kupisz wiązkę dedykowaną do g01 np. westfalii to nie trzeba nic kodować
  21. ryb55 odpowiedział(a) na Notype temat w X5 (G05)
    to zależy co masz zamiast tej pneumatyki
  22. ryb55 odpowiedział(a) na Roberto1 temat w X5 (G05)
    Nie do końca tak jest, jak piszesz. Jeśli wpłacisz na początku 0% lub 5% i ukradną ci auto np. po 1,5 roku, to może się okazać, że trzeba dopłacić do leasingodawcy
  23. ryb55 odpowiedział(a) na jakubhab temat w G30, G31, F90
    w bmw xdrive wyłącza się przy 180, a nie przy 110
  24. Ale może jest rozwiązanie - czy sprawdzałeś czy nie ma retrofitu do tego modelu, takiego oryginalnego z bmw?
  25. ryb55 odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Niezła przesiadka z tucsona na x7 50i. Gratki

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.