Treść opublikowana przez ryb55
-
Doposażenie w HAK
Ale chyba jest przecież tak, że część z asystentów jest dezaktywowana automatycznie przy wykryciu podpięcia przyczepy - przynajmniej w fabrycznym haku...
-
30d czy 40i
Pełna zgoda Michael1916 - do zapierdalania po zakrętach są inne auta niż suvy
-
Opóźnienia w dostawie BMW X3
kupi w 5 sekund... nie bój się
-
30d czy 40i
Świetna stronka BigCactus!
-
BMW X5 45e
smorawinski poznań - może niezbyt blisko ale autobahną w 2,5h to nie tak źle
-
Montaż tablicy rejestracyjnej - bez ramkowy BMW G30
dlaczego zjechany?
- Rabaty na g05
-
Dołożenie haka elektrycznego
taki jest opis w katalogu części bmw 71 60 6887640 Należy wymienić różne tapicerki, które można odczytać z elektronicznego katalogu części. (patrz odnośnik do tablicy ilustracyjnej) ***** Uwaga: Instrukcja montażowa (EBA) nie jest zawarta w zest. dopos. Należy wydrukować aktualną EBA z Aftersales Assistance Portal (ASAP) i wręczyć klientowi. ***** ***** ***** Może być konieczna wymiana "Korpusu wentylatora z wentylatorem". Jeśli na tablicy w grupie głównej 17 podano "Korpus wentylatora z wentylatorem" przy opcji wyposażenia urządzenia holowniczego, wówczas należy zamówić i zamontować część o tym nr. Jeśli nie podano numeru części przy opcji wyposażenia urządzenia holown., to nie trzeba wymieniać "Korpusu wentylatora z wentylatorem"< 0 921815 de F> DVD ISIS ***** ***** ***** ***** W przypadku ew.wymiany wentylatora pobierz odpowiedni moduł i rozdzielacz prądu na rysunku elektr.katalogu czę. ***** ***** W przypadku niektórych wersji silnika może być konieczna wymiana termoizolacji . Bei SA715 muss die Verkleidung hinten nicht getauscht werden. Jasno wynika, że wentylator trzeba zmienić - poczytaj wątki o dołożeniu haka w innych modelach i potwierdzi się
-
Konfigurator G30 a aktualny cennik
konfigurator jest zawsze bardziej aktualny niż cenniki na stornie, ale i tak wiążący jest konfigurator, który ma handlowiec i na tej podstawie składa się zamówienie
- Rabaty na nowe X3
- Rabaty na g05
-
Dołożenie haka elektrycznego
Może w USA jest inaczej.... Poza tym to nie jest instrukcja do haka elektrycznie składanego
-
X3 M40i płyn chłodniczy - zapach
dopóki nie ma istotnego ubytku płynu chłodzącego serwis i tak nic nie zrobi
-
Dołożenie haka elektrycznego
Czy przy zdemontowanii haka jak to nazwałeś ''aftermarketowego'' działa u Ciebie dostęp komfortowy bagażnika ? nie mam dostępu komfortowego, ale przy haku fabrycznym otwieranie klapy na kick też chyba nie działa
-
Dołożenie haka elektrycznego
Szanowny Panie. Czy mogę prosić o wskazanie ASO, który zechce zamontować hak kupiony poza siecią dealerską? W dwóch śląskich ASO dostałem odbitkę na ewentualność takiego montażu. nie wiem, który dealer na śląsku takie coś robi - prześledź też forum g05 i g30 - tam też była mowa o dokładaniu haka tak jak pisałem - oficjalnie nikt nie jest na to chętny - musisz próbować...
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
arturo gratulacje!
-
Dołożenie haka elektrycznego
Ja piszę o tym, że masz kupić sobie hak westfalii (albo brink), wiązkę westfalii za 2 koła i poprosi√ o montaż tego zestawu w aso za kolejne 2 koła. Razem 4 tysie. Jak chcesz mieć elektryka oryginał bmw to zapłacisz za to wszystko 15-20 tysięcy i wówczas zamontują ci też dodatkowy wentylator do chłodnicy i przewód stałego plusa do ładowania przyczepy campingowej
-
Dołożenie haka elektrycznego
Możesz zamontować taki hak albo inny aftermarketowy w aso. Zapłacisz oczywiście więcej niż w innym warsztacie, ale może wynegocjujesz, że nie tracisz gwarancji. W każdym aucie bmw daje dodatkowy wentylator i przewód stałego plusa, który idzie od komory silnika do haka - stad te koszty. Natomiast jak będziesz używać haka tylko do rowerów to i wentylator i stały plus możesz sobie odpuścić
-
Bowers & Wilkins bmw g05
Ja uważam, że głównie problem tkwi w źródle z jakiego jest czerpany dźwięk. Wiele osób słucha muzy przez bluetooth, który straszliwie dławi jakość. Ten sam utwór grany po kablu, z płyty albo chociaż przez apple car play (wifi) brzmi zupełnie inaczej.
-
Dołożenie haka elektrycznego
Koszt haka w aso to rząd wielkości 15 kzł. Przejrzyj forum, g30 i g05 - tam są tematy podobne. Możesz założyć hak westfalii i ich wiązkę za +/- 4kzł i jak się dogadasz w serwisie to nie stracisz gwarancji.
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
Prezioso czy znasz markę, w kto®ej teraz jest wszystko idealnie? Bo ja nie - takie są bolączki dzisiejszej motoryzacji....
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
Wiadomix, że lans bans jest najważniejszy :duh:
-
X5 nowe ceny...
Jeszcze...... Następna generacja już będzie skoro nawę nowa c klasa 63 img ma mieć tylko 4 gary
-
X3 (G01) problem z odbiorem
a kwestia komfortu? prowadzenia? hałasu? - tu chyba g05 jest odczuwalnie lepsze
-
X3 (G01) problem z odbiorem
jakie wrażenia po przesiadce z x5?