Treść opublikowana przez ryb55
-
Nowa wersja map do nawigacji
do id6 też jest juz 2020-2
-
NOWE CENY (więcej opcji w konfiguratorze)
owszem "staniało" ale nie dlatego, że producent obniżył cenę tylko mld hybrid wpłynęło na niższą akcyzę
-
G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
gratki pochwal sie fotami i configiem
-
Klapka wlewu paliwa
o jaaaa, współczuję kretyństwo, że nie ma linki
-
Klapka wlewu paliwa
i co była laweta?
-
G30 LCI
No tak, tylko przecież to też mild-hybrid, więc ma teoretycznie kilkanaście KM więcej, a i oszczędności się pojawiły w zużyciu paliwa... A nie dość, że mocy nie podnieśli (w 540i wręcz przeciwnie), to jeszcze osiągi wersji benzynowych są gorsze, niż przed liftem... Cięższe są aż tyle, czy co? poza tym jak się da w 330 to powinno się też dać w 530
-
G30 LCI
przyznam szczerze, że nie rozumiem dlaczego nie podnieśli momentu obrotowego w 530i do 400nm tak jak w g20
- G30 LCI
-
G30 LCI
jest większy ekran od navi prof
-
G30 LCI
to ja może wrócę do tematu wątku jednak.... Na bmw.de jest już dostępny konfigurator. Jest kilka nowych dodatków - np. reflektory z tłem shadowline, wszystkie linii są mild hybryd, 540i ma mniej psów, 530i ma gorsze przyspieszenie niż miało, niektóre wzory felg są jak w tesli (nawet te z mpaku).... dziwne to wszystko
-
G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
zostaw w rozliczeniu
-
G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
ale, że da się 40% czy trochę więcej niż 22%?
-
G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
no nie, 40 jest niemożliwe, to wiadomo, ale od 22% może da sie jeszcze parę oczek urwać - stary rocznik, lci, stock - są argumenty :-)
-
Nowa wersja map do nawigacji
wydaje mi się, że ludzie z obsługi infolinii bmw, widzieli auta marki bmw tylko w katalogach i nigdy nawet w nich nie siedzieli nigdy nic nie wiedza nigdy nie sa pomocni zawsze daje info z dupy
-
Wszystkie wady G30
ale jaka jest alternatywa? wszędzie wszystko jest coraz bardziej shitowe...
-
Zawieszenie adaptacyjne czy pneumatyczne
a jakie masz fabryczne zawieszenie?
-
Nowa wersja map do nawigacji
musisz włożyć do portu usb tam gdzie ładowarka indukcyjna - przy kubakach, system sam uruchomi aktualizację
-
Wszystkie wady G30
Na niemieckim forum też jest duży wątek na ten temat. Próbowałeś sterować kratkami od nawiewu? Jeśli dobrze kojarzę jakiś czujnik klimy jest chyba na spodzie lusterka i nie powinno na niego wiać. Sterowanie temperatura tułowia nic nie zmienia?
-
550i bez M pakietu
to jest m550, więc myślę, że z samej nazwy już wynika, że to ma być m pakiet
-
Nowa wersja map do nawigacji
u mnie tez
-
Wszystkie wady G30
proponuję kupić t4 z plandeką z tyłu - dużo miejsca, nie ma pokopanej skóry, wszystko zajebiście
-
Rabaty na g05
tu masz przykład https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x5-bmw-sikora-x5-xdrive40i-samochod-nowy-ID6CDhRb.html#09c9bdbaca ale ostatni raz ci pokazuję jak się szuka dobrych ofert na otomoto "Toż to staroć", widziałem ofertę kilka miesięcy temu, produkcja maj 2019, więc i modelowo 2019. Wrocław też ma kilka z tego miesiąca. Twardo trzymali się do pandemii 21%, teraz po negocjacjach zaproponują 24-25% (wystawiony - 23% kilka dni wstecz).Ten brązowy to jedyny egzemplarz z takim rabatem (specyficzne wyposażenie Individual, modelowo 2019, benzyna, uruchomiona gwarancja/fakturowany???), ale dzięki temu masz podpórkę do negocjacji i to jest maksymalnie co możesz osiągnąć na ten moment i to nie w każdym przypadku. Za to znajdziesz dwie gorące sztuki, modelowo już 2020, sierpień i październik z rabatem - 25%. Rocznik modelowy to oczywiście najmniej istotny czynnik przy odsprzedaży, (1. Data produkcji 2. Data pierwszej rejestracji 3. Rok modelowy) wraz z wiekiem jego rola maleje, ale IMHO wybierając auto dla siebie lepiej wybrać to, które stało 3 miesiące pod płotem niż 1 rok. :D https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x5-x5-m50i-skretna-tylna-os-hak-lasery-pneumatyka-head-up-ID6CrsYB.html#0da0207ccb https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x5-bmw-x5-m50d-adaptacyjne-zawieszenie-webasto-leasing-0-ID6CQjKL.html#0da0207ccb Reszta ten moment na otomoto, to 24-23% i niżej. Jestem od kilku miesięcy na bieżąco, więc nie wiele mi tam umknęło. :roll: wirus popieram w 100% myślę - tak jak wcześniej już pisałem - że po kontakcie z dealerem można coś drobnego jeszcze ugrać... wiadomo, że to będą auta stockowe a nie szyte na miarę, ale coś za coś
-
Rabaty na g05
tu masz przykład https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x5-bmw-sikora-x5-xdrive40i-samochod-nowy-ID6CDhRb.html#09c9bdbaca ale ostatni raz ci pokazuję jak się szuka dobrych ofert na otomoto Jak to jest dobra oferta to nie mam pytan (brak nawet systemów asystujących podstawowych, kamer itp) ... Auto od zeszlego roku wystawione... Nikt go nie chce, ma takie braki w wyposażeniu, że nigdy sie nie sprzeda. Dodatkowo usuneli ostatnio pakiet przeglądów i napisali, że to diesel, a dopiero w opisie wzmianka 40i. Jest 0,1% ofert z rabatem ponad 25% ale to są samochody, które nie mogą sie sprzedać, bo mają jakieś braki w wyposażeniu dyskwalifikujące. ja nie analizowałem wyposażenia czy kolorów - pytałeś o 25% i dostałeś rzeczową odpowiedź nie uruchamiajmy dyskusji o tym co kto potrzebuje z tego egzemplarza, bo nie o tym ten temat i nie takie było pytanie oraz nie tego dotyczyła odpowiedź
-
Rabaty na g05
Zamawiałem w październiku auto do produkcji. Sprawdzałem 3 dealerów w Poznaniu : Olszowiec, Smorawiński, BMW Inchcape. 1 miejsce BMW Inchcape - najlepsza oferta cenowa i finansowa, najlepsza obsługa klienta, nawet najbardziej profesjonalna jazda próbna 2 miejsce Olszowiec - bardzo dobra obsługa klienta, elastyczne podejście do jazd próbnych ( auto na weekend), ale sporo słabsza oferta niż BMW Inchcape 3 miejsce Smorawiński - słaba obsługa klienta, trzeba było się prosić o ofertę, która i tak potem była przygotowana na odczepnego, było umówione auto na weekend, ale po przyjeździe w sobotę po auto wystawili mnie do wiatru i tylko 15 minutowa runda była. u mnie smora miał taką samą ofertę jak inchcape
-
Rabaty na g05
tu masz przykład https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x5-bmw-sikora-x5-xdrive40i-samochod-nowy-ID6CDhRb.html#09c9bdbaca ale ostatni raz ci pokazuję jak się szuka dobrych ofert na otomoto