Treść opublikowana przez ryb55
-
G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
ale szyny na nic się zdają, jak masz jakąś matę/wykładzinę w bagażniku - wtedy ona je zasłania
-
Ogrzewanie postojowe
powinieneś móc ustawić w pace godzinę włączona ogrzewania i temperaturę
-
G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
w x3/x4 jest podobnie - możesz postawić oparcie kanapy bardziej pionowo
-
Bagażnik 645l
Tez mi się wydaje, że jest tak, jak pisze Zermax
-
Szukam osoby posiadającej G30/G12 i F10/F07/F01 jednocześnie
no to polakieruj swoje przyciski
-
Koła na zimę
pewnie, że możesz - każde z akcesoryjnych zimowych bmw, które mają minimum 18 cali
-
Nawigacja BMW z RTTI vs Nawigacja Google (Android Auto)
Ale w godzinach szczytu google pokazuje pół miasta na czerwono i i tak nic to nie daje. Ja też uważam, że RTTI w bmw daje radę. Owszem nie ma takiego pokrycia w ilości tras jak google, ale serio algorytmy google są takie, że niewiele to daje. Jak masz android auto albo apple car play to możesz korzystać z bmw albo google - co kto woli..
-
Rabaty na g05
potwierdzam, da się uzyskać rabat na auto w połączeniu w promocyjnym finansowaniem
-
Rabaty na nowe X3
auto ze stoku, tak?
-
Lampy tylne LCI retrofit
Do g31 dostałem ofertę 4500 z montażem. ale tylko tył, tak?
-
Gdzie tankować ?
Chyba nie do końca. Wydaje mi się, że np. shell v-power racing jest importowany
-
Jak dlugo czekaliscie na odbior?
to o czym piszesz to łączny koszt leasingu, ktory wzrasta wraz z okresem czasu
-
4-strefowa klimatyzacja jako bezużyteczny bajer
W mojej ocenie największym benefitem są te kratki w słupkach - to jednak polepsza chyba cyrkulację i szybciej schładza. Chyba dzięki temu też przednie kratki powinny trochę mniej wiać na kierowcę i pasażera - tył ma 4 własne, a nie tylko 2. W dwustrefowej jakby co tez jest regulacja temp pokrętłem... A tak w ogóle to wydaje mi sie, że różnic jest więcej - trzebaby sprawdzić w cenniku....są chyba jakieś sensory nasłonecznienia czy wilgoci
-
Opóźnienia w dostawie BMW X3
a masz jakąś karę umowną w umowie wpisaną?
-
Reflektory laserowe vs adaptacyjne reflektory LED
Wg mnie nic się nie zmieniło i lasery świecą tylko, kiedy włączone są światła drogowe (tzw. długie) i jest wystarczająco pusta przestrzeń przed autem. Na yt jest sporo filmów z g20, które obrazują jak to działa i wielu użytkowników w ogóle nie zauważa tego
-
Spryskiwacze przednich lamp
tak, muszą być włączone światła mijania i co któreś tam spryskanie szyby pryska też na lampy
-
Koła zimowe z oponą RunFlat
Ewidentnie nie jest to dobry moment na kupowanie zimówek. Najlepsze ceny na komplety z bmw są w okresie marzec-czerwiec. Koła przychodzą wyważone, ale przyda się je skontrolować - nie zawsze są idealnie wyważone. Krzycho spróbuj u Fusa w Warszawie - ja tam kupowałem (wprawdzie nie do g05 i wiosną) i ceny były MEGA
- Rabaty na g05
-
Doposażenie w HAK
Koledzy mam pytanie odnośnie dokładnego haka aftermarketowego - np. westfalia, drink, itp. Jak się zachowują u Was pdc, kamery cofania, asystenci parkowania przy podpięciu haka. U mnie jest tak, że tylne pdc pokazuje znaczek haka i nie sygnalizuje przeszkód kolorowymi elementami na obrazie z kamer, ale niestety piszczy... Jak jest u Was ? Napiszcie też jakiej firmy macie taki hak i jaką wiązkę/moduł
-
Remote view 3d
oon je zazwyczaj sam rozkładał...
-
Nowa wersja map do nawigacji
i tak powinno to śmigać
-
Auto zastępcze na duży serwis
oczywiście że nie
-
Rabaty na g05
ale z czym się nivy mylę? bo z Twojej wypowiedzi to nie wynika...
-
G30 LCI
ale on chyba nie świeci podczas jazdy????
-
40i czy 45e
Ja 45e nie jechałem, ale czytałem na motor-talk.de wątek o tym modelu i sporo osób jest zadowolonych niego - zwłaszcza takich, które w mieście robią małe odległości i jeżdżą tylko na silniku elektrycznym. Robili tam różne wyliczenia i średnie spalanie wychodziło w takich cyklach mieszanych całkiem przyzwoite.