Treść opublikowana przez zbigniewst
-
PYTANIE DO WSZYSTKICH?
ja tez stawiam na zly olej...mialem tak w innym samochodzie :norty:
-
Nie odpala
regulator napiecia nie ma nic wspolnego z obrotami :shock: sprubuj jeszcze raz rozlaczyc aku. zlaczyc przewody na jakis czas...wlacz zaplon po zlaczeniu przewodow :P
-
Nie odpala
aleś mu pomógł :duh: a ty co posty nabijasz :?:
-
Wymiary chłodnicy
zobacz tu...http://www.chlodnice.bydgoszcz.pl/ ten gosc to pewnie handlarz co ma kupe zlomu i nie wie co od czego jest...ciekawe ile chce za uzywke :?:
-
Nie odpala
a dlaczego rozlaczasz aku :?:
-
kody błędów, ma ktoś spis??
prosze... http://www.obd-2.biz/vag.php?plik=SAE na przyszlosc :search:
-
wymiana klocków na tył e39-porada:)
ale czy kolega wie, że tu sie nie pyta tylko udziela porad? :duh: :duh: :duh:
-
odłączenie akumulatora
może najpierw odłonczyłes plusa? :norty: :duh: :duh: :duh:
-
NAPRAWA PODSWIETLENIA POKRETEL
[quote="isys"]OT: zbyszek a w tego totka co widać to zgarnąłeś jakąś kumulację?? fotki zaczęły się wyświetlać. masz dobre oczy :norty:
-
odłączenie akumulatora
u mnie skasowal sie tylko zegarek i serwis oleju zaczal liczyc od - /tylu/ :mrgreen:
-
TROCHE O E-46 320d
ja tego nie pisalem :P
-
Propozycje w sprawie porządku + lista tematów do usunięcia
szuka sie temat czy dzial i nie mozna znalezc...przyklad... http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=71640&highlight= :oops:
-
TROCHE O E-46 320d
chyba wlasnie to co podales nie jest od tego...http://www.bmw-klub.pl/forum/index.php Pytania i odpowiedzi wokół BMW czyli wszystko o akcyzie, podatkach, ubezpieczeniach, prawie drogowym, informacje o kradzieżach, porównania modeli, czy warto kupić BMW Exx; informacje o zlotach i spotkaniach innych niż organizowane przez BMW
-
TROCHE O E-46 320d
szukalem takiego dzialu i nie znalazlem...powinno byc ten dzial na stronie glownej....niech przeniosa
-
problem dotyczący silnika
musisz go w środku zmierzyć miarką :twisted2: czemu sie wysmiewasz z niego :naughty:
-
problem dotyczący silnika
mozesz sprawdzic tu...http://bmwfans.info/original/
-
TROCHE O E-46 320d
http://www.bmwmpowerclub.com.pl/bmw/3/e46/teste46/320de46.jpg
-
Propozycje w sprawie porządku + lista tematów do usunięcia
powinno sie usuwac stare tematy i nic nie wnoszace co do tematu....jak sie cos szuka to jest bardzo duzo tematow co nic w nich nie ma
-
NAPRAWA PODSWIETLENIA POKRETEL
u mnie wszystko wyswietla :x
-
luz na drazku z przekladni - czy to jest wymienne ?
zobacz moze cos ci to pomoze....http://www.understeer.com/shiftlever.shtml :P
-
Głośniki w tylnej półce e39-wyciecie otworów
podaje ci link na pewno tam jest co chcesz...poszukaj sobie...http://www.bimmerdiy.com/dir/e39 :P
-
wymiana klocków na tył e39-porada:)
wprawdzie to jest link od e-36 ale e-39 jest podobnie....http://www.pelicanparts.com/BMW/techarticles/E36-Ebrake_Adjustment/E36-Ebrake_Adjustment.htm :P http://www.bimmerdiy.com/diy/e36brakesystem/ :roll:
-
Webasto ??
zobacz tu...http://www.forum.maxbimmer.pl/topics19/obc-ukryte-funkcje-vt5461.htm :lol:
-
pełne obc w 524td
moze to pomoze....http://www.forum.maxbimmer.pl/topics19/obc-ukryte-funkcje-vt5461.htm :P
-
komputer pokladowy
zobacz....http://www.forum.maxbimmer.pl/topics19/obc-ukryte-funkcje-vt5461.htm :P