Treść opublikowana przez zbigniewst
-
MOC na nowo zagoscila w moim aucie
co chcesz jasniej :?: nie wiesz co to slepe powietrze :?: a o czym pisal kolega..uroboric_tom :?:
-
MOC na nowo zagoscila w moim aucie
zawsze 1 co szukac to czy nie dostaje slepego powietrza.. :shock:
-
320d jak sprawdzić przepływomierz
ja mam 320d
-
320d jak sprawdzić przepływomierz
u mnie idzie na maksa...tak jak by chcial wyskoczyc z orbity :P
-
Takie same felgi E32 i E39 ?
E-39 maja srednice74mm ...E-32 ...72.5mm jedynie roztoczyc te od e-32 ...e-34 tez maja 72.5
-
LAMBDA TYTANOWA
ta strone co podalem sa wtyczki a nie tam jakies kabelki..ja kupilem z innej firmy i przyslali zeby pojedyncze kabelki wkladac i musialem walczyc zeby przyslali jak nalezy /kabelki to prowizorka/....a dlaczego nie na kabelki :?: 1/mozesz sie pomylic 2/jak jest gniazdo OBD2 to przewaznie jest z dolu pod kierownica i nie widac oznaczenia co do sondy nie bede sie wypowiadal ale kazdy chwali te sondy :roll:
-
LAMBDA TYTANOWA
tu masz sondy....http://www.ngkntk.pl/ interfejs....http://www.viaken.pl/index.php?lang=pl sprawdzenie sondy....http://www.moto-profil.pl/news/uniwersalne_sondy_ntk.pdf
-
felgi i ET
sprawdz tu....http://www.opony.com/
-
Uwaga przy podnoszeniu oryginalnym lewarkiem!
jak jest zgnity to tak bedzie...ja nigdy org.lewarkiem nie podnosze :P
-
spalanie po raz n-ty
to jest prawidlowo...przed trasa wyzeruj srednie spalanie i wtedy bedziesz mial prawidlowe spalanie :shock:
-
Twardy pedał hamulca rano
po nocy jest twardy...jest prawidlowy objaw...inaczej bys chamulcow nie mial :P
-
Jaki olej do wspomagania? Namiary i specyfikacja.
dokladnie taki olej ATF...moze byc Schela...inaczej mowili na niego olej czerwony...inny olej kolor teraz zielony to przychodzi do nowszych marek samochodow
-
brak mocy czy silnik ciepły czy zimny
201 regulacja lambda poza zakresem min. sprawdz sonde....http://www.moto-profil.pl/news/uniwersalne_sondy_ntk.pdf i to...http://www.ngkntk.pl/
-
chcę wymienic kierownicę.proszę o poradę.
szukaj :search: :search: :search:
-
320d jak sprawdzić przepływomierz
sprawdz tu...http://www.przeplywomierz.pl/sklep,2474,,,01,,pl-pln,16344,0.html
-
Nie działające zegary od 318is
jak spalony od zwarcia to rozbierz i bedziesz widzial...moze tylko sciezka upalona..na odleglosc nikt ci tego nie zdiagnozuje :P
-
brak mocy czy silnik ciepły czy zimny
1/ naladuj dobrze aku 2/ sprwdz ladowaniw...powinno wynosic ok.14.5V a po wlaczeniu np.swiatel ok.13.7 V na biegu jalowym
-
Drgania kierownicy
zobacz...http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=74793&highlight=
-
Czy jest mozliwosc podłaczenie 2 akumulatorow w 1 aucie??
on pisze ze nie ma mniejsca..tez bym tak zrobil jak ty...teraz sa aka.z duza pojemnoscia a male gabaryty /wymiary/
-
Obsługa e46 320 d 2000 r 136 KM
moze byc troche puzno...poczytaj na forum tematy o odmie
-
Jaki olej do wspomagania? Namiary i specyfikacja.
bzdura kolego, nie wypisuj takich glupot bo ktos sobie skrzynie zniszczy :duh: o ile do wspomagania leje sie ATF o tyle do skrzyni - niekoniecznie. chodzi o skrzynie automatyczne starszego typu
-
Obsługa e46 320 d 2000 r 136 KM
jest filterek odpowietrzania skrzyni korbowej /odma/....%5B480%3A480%5Dhttp%3A//images32.fotosik.pl/85/4d7937a0e20e43f5.jpg a od klimy jest w ukladzie klimatyzacji :P
-
Czy jest mozliwosc podłaczenie 2 akumulatorow w 1 aucie??
przeciez ja pisze puzniej o polaczeniu w szereg :P ...nie doczytales do konca
-
Czy jest mozliwosc podłaczenie 2 akumulatorow w 1 aucie??
tak to teraz wychodzi jak sie chodzilo na wagary :lol:
-
Czy jest mozliwosc podłaczenie 2 akumulatorow w 1 aucie??
flash nie sprawdzalem tego...widamo napiecie bedzie sie wyrownywac ale moim zdaniem by nie bylo tak zle...jest jeszcze inne rowiazanie..dwa 6V i polaczyc w szereg...napiecie bedzie OK a pojemnosc sie zwiekszy i bedzie jak 1 duzy aku :roll: