-
Swap 6hp21 —> 6hp28 - xhp
Napisałem do xhp, niestety w grę wchodzi tylko „custom map”, czyli dodatkowe 500€ pomimo wcześniejszej licencji…
-
Swap 6hp21 —> 6hp28 - xhp
Skrzynia dzialala p&p na starym sterwoniku, wiec nic nie bylo ruszane. Xhp przy probie wgrania bedzie nadal widzialo skrzynie 6hp21.
-
Swap 6hp21 —> 6hp28 - xhp
Witam, Aktualnie jestem miesiąc po założeniu 6hp28, zmiana jak najbardziej na plus wraz ze wzmocnionym konwerterem. Jednak pojawił się problem odnośnie xhp, chciałbym zainstalować stage 3 tak jak na poprzedniej skrzyni. Niestety nie jest to już takie proste se względu na VinLock’a, producent twierdzi, że w grę wchodzi jedynie custom flash, który jednak trochę kosztuje. Czy jest jakaś alternatywna droga na wgranie softa? Ktoś miał z tym styczność? Wiem, że jest to wykonalne i niejedno auto przeszło ten zabieg. Będę wdzięczny za nakierowanie.
-
Zmiana końcówek wtrysków 209 >> 219
Witam, Czy jest sens i możliwość zmiany końcówek wtrysków 209 na te z 219? Czy lepiej olać ten temat i szukać kompletu 219? Moje wtryski są w nienagannej kondycji, wiec jeśli się da, wolałbym pozostać przy nich :D Oczywiście chodzi o zwiększenie mocy. Pozdrawiam.
-
Zmiana przepływomierza z 330d na 335d
Już wszystko mam zamówione, na nastepny weekend postaram się za to zabrać :D Jakieś odczuwalne zmiany po wypięciu przepływki? Wzrost spalania albo wyskakujący check? Jakieś różnice w dolnym zakresie obrotów czy raczej wszystko na plus? Tymczasowo tez spróbuje z wypięta, a w przyszłości udam się na soft jak dozbieram reszte gratów.
-
Zmiana przepływomierza z 330d na 335d
Witam, Tak jak w temacie, planuje przerobić dolot z 330d na 335d. Zbiorniczek wspomagania mam już przełożony, pozostaje kwestia airbox’a i orurowania. Tutaj pojawia się pytanie o sam przepływomierz Czy ten z 335d pasuje p&p czy trzeba zmieniać soft? Dodam, ze samochód ma wgranego chipa, wiec czy ewentualna zmiana przeplywki będzie wymagała poprawki całego softu czy tylko drobnej korekty?
-
E90 330xd '06 Titansilber [przeróbka dolotu na 335d str. 15]
Witam, Dzięki, właśnie tego szukałem! Jak całość sprawuje się po dłuższym okresie użytkowania? Wystąpiły jakieś problemy z układem wspomagania? Obiło mi się o uszy, ze przy przenoszeniu zbiorniczka przewody powinny mieć podobna długość do seryjnych. Chcialbym zwerfikowac ile w tym prawdy.
-
Dolot z 335d do 330d m57
Witam, Od jakiegoś czasu również szukam informacji na temat zmiany dolotu na ten z 335d, niestety bezskutecznie :? Udało Ci się ruszyć temat czy pozostałeś przy seryjnym dolocie?
-
E92 325/330d - Dolot 335d
Witam, Ostatnio natknąłem się na informacje o zmianie dolotu w 325d ( 197km seryjnie ) na ten z 335d. Niestety dokładne informacje wydają mi się znikome ( albo nie do końca wiem pod jaka fraza ich szukać) Chciałbym więc zapytać czy ktoś ma jakieś większe doświadczenia z tym tematem? Czego będę potrzebował, czy jest to rzeźba czy stosunkowo P&P ? Z góry dzięki za pomoc :D
-
E92 325D WBAWD31090PF77356
ClosingBloom odpowiedział(a) na ClosingBloom temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzięki wielkie za odpowiedz i rozkodowanie, Pozostało tylko pojechac i sprawdzić na własne oczy, Na pewno dam znać i uprzedzę wszystkich, gdyby było coś nie tak. Ps. Zastanawia mnie jeszcze obecność białych czujników PDC w czarnym nadwoziu :?
-
E92 325D WBAWD31090PF77356
ClosingBloom opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, poszukiwań ciąg dalszy :mad2: W przyszłym tygodniu mam zamiar wybrać się na oględziny, posiada ktoś jakieś informacje na temat tego ogłoszenia? Widać coś niepokojacego ? ( poza dołożonym androidem oczywiście) :D https://www.olx.pl/d/oferta/bmw-e92-325d-2008-CID5-IDL01NN.html#b01efa1825
-
E92 330D WBAWD51060PW17210
ClosingBloom odpowiedział(a) na ClosingBloom temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzięki wielkie :D ,uratowałeś mnie przed ewentualna podróżą na drugi koniec Polski. No nic, pozostaje szukać dalej :/
-
E92 330D WBAWD51060PW17210
ClosingBloom opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, chciałbym zapytać co sądzicie oraz czy był ktoś może oglądać wspominany samochód i jest chętny podzielić się wiedza na jego temat? Auto jest wystawione już od dłuższego czasu: https://www.olx.pl/d/oferta/bmw-e92-330d-manual-CID5-IDL1mO5.html Vin: WBAWD51060PW17210 Z góry dziękuje za pomoc :D