Byłem, oglądałem, jeździłem, ogólnie stan bdb, malowany przedni prawy błotnik i tylny lewy, reszta sprawdzałem miernikiem oryginał, skrzynia zmienia płynnie, silnik ładnie pracuje ale wydał mi się trochę mulasty, maska jest trochę źle ustawiona są nierówne szczeliny
Witam, co sądzicie o tym egzemplarzu? Czy kolor maski nie wydaje się ciemniejszy? Ktoś oglądał? http://allegro.pl/piekna-bogata-opcja-z-niemiec-fabryczny-przebieg-i5889418566.html
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.