Ponta
Główni Moderatorzy
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
Treść opublikowana przez Ponta
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Z takich szczegółów to kierownica na nowo obszyta.
-
BMW E34 m20b20 pierwszy tłumik.
Eisenmann ma świetne wydechy, marka z renomą, ale sam tłumik końcowy do e34 to 2,5 klocka. Albo tu masz supersprinta, ceny podobne: https://www.supersprint.com/ww-en/sport-exhaust-supersprint-bmw-e34-520i-m20.aspx
-
[E61] 525d lci - dwa akumulatory
Tak, czasem są dwa. Na forum USA piszą, że nie ma zasady i nawet te bogato wyposażone auta w systemy miewają jeden lub dwa aku.
-
[e85] jednorazowe elementy drzwi
Wygłuszenie trzeba wymienić. 200 zł około kosztuje. Spinki jak nie urwiesz, to mogą zostać.
-
BMW 1201 Cabrio, VIN: WBAUM51010VJ51401, Szwajcaria
Ponta odpowiedział(a) na matnow temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAntyreklamę sobie robi Janusz Biznesu
-
Jakie felgi / opony do F3x
Wybierz sobie któreś z tych: http://www.bmwstylewheels.com/3/F30+ Tu są wszystkie które trafiały do twojego auta. 7,5x17 ET 37 to seria 225/50. Będzie cacy. Zostań przy run flatach. Obecnie za 578 zł możesz kupić Bridgestone Blizzaki LM001 z homologacja BMW. Poczekałbym jednak do lipca/sierpnia z zakupem. Styling 392, 393, 394, 413, 414.
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Te 210k za 330i bez rabatów to takie minimum z tego co widzę, przy podstawowym wyposażeniu.
-
e93 wbady710x0e796001
Ponta odpowiedział(a) na springiewicz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMOŻE warto, jeżeli naprawa była przeprowadzona w ASO zgodnie ze sztuką, oni mają na wszystko instrukcje. Będzie gorzej, jeśli na własną rękę go naprawiał. Opis klasyczny, najlepsze auto na otomoto. 52k za powypadek średnio. Cabrio w dieslu :mad2:
-
E92 330XD Mieli xdrive po zmianie opon.
Tak, ale 1% dotyczy obwodu, a nie różnicy w prędkości.
-
Pytania przed kupnem Z4
Będzie. Apteczka 51 47 7 158 344 72,38 zł Pojemnik 52 10 7 044 958 101,88 zł Uchwyt 52 10 7 045 018 138,94 zł
-
BMW E91 2,5 b+lpg vin WBAVS11060AG56427
Ponta odpowiedział(a) na elotomasz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLampa od strony kierowcy zaparowana. No same plusy ma to auto w tym opisie, złoty samochód. On musi zarobić i opłacił akcyzę, a auto w Niemczech z takim przebiegiem będzie droższe.
-
Opony do felg 8x18 ET:45
Gdzie tak słyszałeś? Ja fabrycznie w swoim aucie miałem 225/40 na 8x18.
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
W driving assistant professional podstawa masz: - steering and lane control assistant, - local hazard warning, - lane keeping assistant with active side collision protection. Adaptacyjny tempomat wraz z systemem Stop&Go to osobna opcja, ALE pakiet wyżej go zawiera, mimo, że nie jest tam opisany. W podstawowym modelu masz LED z przodu i z tyłu. W pakiecie M masz dodadtkowo LED przeciwmgłowe. Dopiero adaptacyjne reflektory LED mają doświetlanie zakrętów. Jeszcze masz opcję laserowych reflektorów.
-
Jakie felgi / opony do F3x
Jednakowe szerokości to daj jednakowe opony, jak weźmiesz 9,5J na tył, to wtedy daj szersze kapcie.
-
e93 335 ---> M3 e92
Nie, nie wierzę, teraz biała X6 ma mniejszego brata :D Lubię widywać takie fury pod domami jak się błyszczą.
-
Bmw F10 2.0D WBAFW11080C654981
Ponta odpowiedział(a) na PawełPłońsk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie oszukujmy się jednak, że ktoś puści 15k do rzeki, bo chce szybko sprzedać, nie ma takich okazji.
-
Bmw F10 2.0D WBAFW11080C654981
Ponta odpowiedział(a) na PawełPłońsk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOd kiedy te piątki za 60koła w takim stanie? :8) :mrgreen:
-
E92 330XD Mieli xdrive po zmianie opon.
Różnica 1% w obwodzie koła, nie prędkości.
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Ile masz wzrostu? Jak siedzi ci się w 3?
-
bmw z3, WBACH71030LA28614
Ponta odpowiedział(a) na Potocki132 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZobacz jak mocno było walone w stanach, bo chyba nie chcesz córki do jeżdżącej trumny wsadzić?
-
E53 - Dywaniki welurowe - lato - gumy na zime
O boże :duh: Ważne, że się podoba właścicielowi.
-
Opony do felg 8x18 ET:45
Aaa chwila, one mają jednakową szerokość, myślałem, ze masz 7,5 na front. Daj na tył opony również 225/40.
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Pojazd jest z USA po przygodach, pytanie jak dużych, zobacz raport z carfaxu.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
A dzwoniłeś do dealerów BMW? Sam Zdunek ma chyba 5 aut BMW serii 5 w benzynie w kwocie do ~110 tys. Wszystko premium Selection. Ja na otomoto po wybraniu bezwypadkowy, benzyna, automat, salon Polska widzę 12 ofert do 100k.
-
Pierwsze odpalenie po latach
Opony 2k i zostaje 8 :D