Treść opublikowana przez Ponta
-
BMW X4 XDrive 25D vs 30i
Ok, już więcej wiemy, a jak z wyposażeniem tych aut, którym ci się lepiej jeździ?
-
4-er który wybrać?
Nie jest to kwestia różnicy 2-3s między nimi, spokojnie :D
-
Skladane lusterka
Aby trochę ci ułatwić dodam, że jeszcze jest inne lusterko w zależności od tego czy masz auto dima, czy są składane, czy masz pamięć w fotelach.
-
Gzie kupić felgę 9.5Jx18" ET=58mm ?!!
245 na koło 9.5? To jest naciąg, chyba, że jesteś fanem takiego 'tuningu'. To nikt ci nie powie jakie et, bo idziesz tak do błotnika jaką masz tylko wyobraźnię.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Na przód wejdą, ale na tył 255/35 musi być.
-
4-er który wybrać?
Nie potrzebujesz do niczego xDrive. Ile lat BMW było tylnonapędowe i opcją xDrive to była egzotyka, tak dziś co drugi w mieście musi mieć xDrive - guzik, bo nie musi. Jeżeli auto nowe - ok nie ma problemów z tym napędem, natomiast lepiej kasę wydać na opcje, któe umilą jazdę - lepszy zestaw audio chociażby.
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Przede wszystkim odetnij potencjalne źródło problemu - opony. Kup jednakowe z homologacją BMW i w zalecanym rozmiarze.
-
Koła na zimę do 435d i 430i
Jak masz felgi różnej szerokości, to na zimę zaleca się osobny komplet felg o jednakowych szerokościach - logiczne, że pakujemy takie same opony. Nie ma tak, że na felgi przód 8,0x18 i tył 9,5x18 nałożysz sobie jednakowe opony 225/45 przykładowo. Homologacja: Oczywiście jest tu marketingowa gadka, nie mniej takie opony gwarantują, że to nie od nich pojawi się ew. usterka układu xDrive :D
-
gałka zmiany biegów bmw f48 automat
Ta „ładniejsza" jest od skrzyni sportowej - dodatkowo łopatki przy kierownicy i jest elektroniczna. Nie zamontujesz jej plug & play.
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Nigdy tak nie rób.
-
BMW X4 XDrive 25D vs 30i
Twoje pytanie jest mniej więcej takie: „Honda czy Opel, co byście chcieli?" - jest bez sensu, bo jest tysiąc za i przeciw. Zależy to od: - funduszy, - czy u dealera stoi gotowiec z rabatem do odebrania od ręki czy raczej będę czekał na auto pół roku po normalnej cenie, - indywidualnych preferencji, - pokonywanych km/rok.
-
Sprężyny / obniżenie zawieszenia
Obniżenie o 40 mm to już musisz mieć inny amor. Seria pozwoli w teorii na 30-35 MOŻE NA TE 40 mm. Więcej to już trzeba inne amory - nie standardowe, minimum z m pakietu.
-
ALPINA B10 3.3 WAPBA33L01YE47125 WBADT51070CE71033
Ponta odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak, bo sprzedawca poluje na jelenia i wciska kit.
-
Opona tłusto czarna salon
Połysk zawsze znika na następny dzień, opona po endurance jest matowa, tylko daj jej chwile.
-
F30 sedan dołożenie m pakietu kompletnego zew/wew
Raz piszesz, że nie musi posiadać, a potem, ze musi. Dołożenie zew. m pakietu aby to miało ręce i nogi, wymiana plastików za zderzakiem itp itd. to kilka tys. zł. bez robocizny i malowania. W samym ASO zostawisz z 3,5k + za same plastiki. masz tu na tej stronie na dole wyliczenie orientacyjne: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=110231&hilit=m+pakiet&start=315
-
Sprężyny / obniżenie zawieszenia
Oj można można :D Wymieniałeś podkładkę sprężyny góra dół?
-
[F20] Klimatyzacja odgrzybianie
Nie polecam pianki. Tylko ozon.
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Jeżeli auto było serwisowane to co jest złego w przebiegu 300k? Co jest złego w takim 400k?
-
Opony do e60
Sprawdzałem ci ET i mówiłem, ze będzie dobrze. Zakładaj to co napisałem.
-
ALPINA B10 3.3 WAPBA33L01YE47125 WBADT51070CE71033
Ponta odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo są cierpy mentalne.
-
Opony do e60
Mają być 245/35 przód i na tył 275/30. Nic nie będzie obcierać. Nie zakładaj tylko rozmiarów opon z M5, bo te felgi są z M5. Zakładaj opony z cywilnej 5er. Tych opon absolutnie nie zakładaj.
-
E46 330i - VIN: wbaev51050km65247
Ponta odpowiedział(a) na banan444 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBoże ten przebieg :duh: :duh: :duh:
-
Wymiana jednej opony w Xdrive
W instrukcji obsługi auta też to jest napisane.
-
ALPINA B10 3.3 WAPBA33L01YE47125 WBADT51070CE71033
Ponta odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW ogóle jaka januszowa nazwa firmy - MATEO TRANS :lol: :lol:
-
Od jakiego modelu pochodzi ta maska?
To jest maska z modelu „szybko, jako tako i wściekle".