Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. Ponta odpowiedział(a) na Shadovvs temat w X4 (F26)
    Ok, już więcej wiemy, a jak z wyposażeniem tych aut, którym ci się lepiej jeździ?
  2. Nie jest to kwestia różnicy 2-3s między nimi, spokojnie :D
  3. Ponta odpowiedział(a) na ghull temat w Z4 (E89)
    Aby trochę ci ułatwić dodam, że jeszcze jest inne lusterko w zależności od tego czy masz auto dima, czy są składane, czy masz pamięć w fotelach.
  4. 245 na koło 9.5? To jest naciąg, chyba, że jesteś fanem takiego 'tuningu'. To nikt ci nie powie jakie et, bo idziesz tak do błotnika jaką masz tylko wyobraźnię.
  5. Na przód wejdą, ale na tył 255/35 musi być.
  6. Nie potrzebujesz do niczego xDrive. Ile lat BMW było tylnonapędowe i opcją xDrive to była egzotyka, tak dziś co drugi w mieście musi mieć xDrive - guzik, bo nie musi. Jeżeli auto nowe - ok nie ma problemów z tym napędem, natomiast lepiej kasę wydać na opcje, któe umilą jazdę - lepszy zestaw audio chociażby.
  7. Przede wszystkim odetnij potencjalne źródło problemu - opony. Kup jednakowe z homologacją BMW i w zalecanym rozmiarze.
  8. Jak masz felgi różnej szerokości, to na zimę zaleca się osobny komplet felg o jednakowych szerokościach - logiczne, że pakujemy takie same opony. Nie ma tak, że na felgi przód 8,0x18 i tył 9,5x18 nałożysz sobie jednakowe opony 225/45 przykładowo. Homologacja: Oczywiście jest tu marketingowa gadka, nie mniej takie opony gwarantują, że to nie od nich pojawi się ew. usterka układu xDrive :D
  9. Ta „ładniejsza" jest od skrzyni sportowej - dodatkowo łopatki przy kierownicy i jest elektroniczna. Nie zamontujesz jej plug & play.
  10. Nigdy tak nie rób.
  11. Ponta odpowiedział(a) na Shadovvs temat w X4 (F26)
    Twoje pytanie jest mniej więcej takie: „Honda czy Opel, co byście chcieli?" - jest bez sensu, bo jest tysiąc za i przeciw. Zależy to od: - funduszy, - czy u dealera stoi gotowiec z rabatem do odebrania od ręki czy raczej będę czekał na auto pół roku po normalnej cenie, - indywidualnych preferencji, - pokonywanych km/rok.
  12. Obniżenie o 40 mm to już musisz mieć inny amor. Seria pozwoli w teorii na 30-35 MOŻE NA TE 40 mm. Więcej to już trzeba inne amory - nie standardowe, minimum z m pakietu.
  13. Połysk zawsze znika na następny dzień, opona po endurance jest matowa, tylko daj jej chwile.
  14. Raz piszesz, że nie musi posiadać, a potem, ze musi. Dołożenie zew. m pakietu aby to miało ręce i nogi, wymiana plastików za zderzakiem itp itd. to kilka tys. zł. bez robocizny i malowania. W samym ASO zostawisz z 3,5k + za same plastiki. masz tu na tej stronie na dole wyliczenie orientacyjne: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=110231&hilit=m+pakiet&start=315
  15. Oj można można :D Wymieniałeś podkładkę sprężyny góra dół?
  16. Nie polecam pianki. Tylko ozon.
  17. Jeżeli auto było serwisowane to co jest złego w przebiegu 300k? Co jest złego w takim 400k?
  18. Ponta odpowiedział(a) na albert1995 temat w E60, E61
    Sprawdzałem ci ET i mówiłem, ze będzie dobrze. Zakładaj to co napisałem.
  19. Ponta odpowiedział(a) na albert1995 temat w E60, E61
    Mają być 245/35 przód i na tył 275/30. Nic nie będzie obcierać. Nie zakładaj tylko rozmiarów opon z M5, bo te felgi są z M5. Zakładaj opony z cywilnej 5er. Tych opon absolutnie nie zakładaj.
  20. W instrukcji obsługi auta też to jest napisane.
  21. W ogóle jaka januszowa nazwa firmy - MATEO TRANS :lol: :lol:
  22. To jest maska z modelu „szybko, jako tako i wściekle".

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.