Ponta
Główni Moderatorzy
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
Treść opublikowana przez Ponta
-
Wymiana jednej opony w Xdrive
Najlepsza opcja to pojechać do wulkanizatora, namierzyć wkręt w oponie - jeśli jest na froncie to dobrze a jak z boku to raczej opona na śmietnik. Wklei kołka i tyle. Dojechać opony i wtedy zmienić komplecik.
-
wyważanie kół bez ściągania ciężarków a jedynie dołożenie/uj
Powinno się ściągnąć wszystko i od nowa.
-
zamiana lamp normalnych na xenon
Jak masz wypadek to nie dzwonisz na policję, bo konfident będziesz rozumiem? Jak ci furę ukradną to samo i mam nadzieję, że nie dzwonisz wtedy na psy, bo będziesz konfiturą.
-
E61 530xd WBAPY71050C025664
Ponta odpowiedział(a) na KubaWroc temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest obszyta na nowo.
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Pokaż mi kogoś, kto ci dobrze nałoży powłokę za 1000 zł? To nawe nie wiem czy w tej cenie korektę lakieru zrobisz zwykłego auta klasy średniej w sedanie u Mietka, co dopiero w studiu. Zobacz ile kosztuje powłoka sama.
-
M3 ZCP COMPETITION PACKAGE by marko
- F13 Deska rozdzielcza odbicie w szybie oraz szum z nadkoli
No jest lipa panowie.- Felgi na X3
Komfort nie zależy od wielkości felg tylko od profilu opony. 18" na kapciu 35 to co innego niż 18 na x5, gdzie tam profil będzie prawie 2x taki. nawet nie wiem czy 18 sie pakuje do x5 :D Tu jeszcze zapas kapcia jest, nie ma naleśnika.- Prośba znawców co to jest i jaki jest koszt tego
To jest to: https://www.ceneo.pl/68690668 lub to https://www.ebay.co.uk/p/H-R-Twintube-Adjustable-Coilovers-35480-1-for-BMW-3er-E46/532650923- E64 CABRIO WBAEK71030B302634
Ponta odpowiedział(a) na wega128 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZobacz po złożeniu dachu czy faktycznie podoba się wam seria 6. Wygląda dobrze w coupe, ale w cabrio nie ma w ogóle proporcji i wygląda mniej więcej tak:- F10 M5 WBSFV91040D093654
Ponta odpowiedział(a) na czeras temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ tymi zmianami właścicieli to nieźle miał ten samochód :D Wszyscy właściciele serwisowali w ASO? Zadzwoń zapytaj. Nie zawsze 100% auta w PS są serwisowane w tychże. Zobacz na mobile.de ile są warte M3 e92 co miały 1-2 właścicieli a ile takie co miały 4-5. Ile planujesz tym jeździć, też rok dwa? to lepiej jak kolega radzi nówkę brać albo po 1 właścicielu, ale nie takie auto po 5-6, bo ryzyko rośnie drastycznie. Przez 5 lat 20k km rocznie - to był daily driver. Po bułki flex na mieście i do domu.- Silnik 525D
Tak, dlatego w nowym X7 mamy do wyboru M50d :D- BMW E46 2.5 WBAEN31080PB76454
Ponta odpowiedział(a) na cylit temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen automat to po 10 latach/160 kkm ma olej do wymiany.- Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Nie żartuj :D Ja za korektę jednoetapową płaciłem 500 zł a mam auto wielkości malucha i dach ze szmaty - zobacz, ile powierzchni do polerowania odpada. Do pełnej korekty wiesz jak trzeba sumiennie przygotować auto? Stoi kilka dni w studiu. Co do nowego auta, to ono również ma rysy na powłoce lakierniczej. pełno świrli i hologramów. Chodzi tu o umiejętne jej nałożenie, aby nie powstawały zacieki oraz o gwarancję. Zobacz ile kosztują powłoki Fireballa czy Modesta, a tego nie kupisz w sklepie czy na allegro, to tylko sprzedają producenci zaufanym studiom po astronomicznych kwotach, a gdzie robocizna studia jak zostawiasz auto na 3-5 dni? Aczkolwiek nic nie pobije folii ochronnej, ale koszt położenia na całe auto jest astronomiczny i do x3 z dieslem się nie opłaca, bo auto strasznie traci na wartości, to nie Porsche :D- zamiana lamp normalnych na xenon
Najgorzej, że ten człowiek nie zdaje sobie sprawy ze swojej ignorancji. To jest zagrożenie na drodze.- F30 328i WBA3A5C59EJ463171
Ponta odpowiedział(a) na Kmil320d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle jaką naprawę?- 4-er który wybrać?
Leasingu nikt ci tu nie napisze, jest tyle zmiennych, że nie ma to sensu. Tylko gran coupe jak masz małe dziecko. Znienawidzisz odsuwanie fotela i nurkowanie w coupe po tygodniu. Napęd weź na tył.- F30 328i WBA3A5C59EJ463171
Ponta odpowiedział(a) na Kmil320d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie jest to nic groźnego, ale często na aukcji są składane auta trochę na sztukę więc pod zderzakiem może być, ze się elementy konstrukcyjne pogięły od uderzenia, aczkolwiek poduchy nietknięte. Zbadaj na miejscu jak wyglądają podłużnice, przejedź miernikiem i już będziesz więcej wiedział. Pogadaj z właścicielem.- zamiana lamp normalnych na xenon
Ale wiesz, że ty sam nie jesteś na drodze? To nie tak, ze ty masz widzieć i koniec, masz jeszcze nie oślepiać innych z naprzeciwka. Jakoś nie ma aut ze szperaczami na dachach, a przecież byśmy widzieli wszystko w nocy na 10 km do przodu. Manualna regulacja jest tylko w zwykłych lampach i daję sobie rękę uciąć, że nie wiesz jak to działa i jak się tego używa - w zależności od czego.- zamiana lamp normalnych na xenon
Aha nie potrzeba bo nie sprawdzają, typowa mentalność ignoranta. Masz mieć poziomowanie, bo stwarzasz zagrożenie na drodze, i nie życzę ci abyście podczas złych warunków pogodowych jeden z drugim się spotkali z oślepiającymi xenonami w chmury gdzieś wycelowane. W zależności jakie masz obciążenie na osi to xenon po zapłonie ustawi się w odpowiednią pozycję. Chyba nie muszę mówić jak nawalasz po oczach, gdy ta funkcja nie działa i naładujesz do bagażnika cebuli. Wytłumacz mi co ma prowadzenie pojazdu do świecenia świateł? Czyli ty jesteś zawodowcem, bo jeździsz bez poziomowania, bo UMIESZ jeździć bez poziomowania? Twoja bezmyślność mnie poraża, nie wiem czy żartujesz czy piszesz prawdę. Nie stać cię, to nie montuj xenonów, a nie zakładasz HID czy inne badziewie do swojego sztrucla.- Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Oddaj do profesjonalnego studia. Ile krzyknęli za położenie ceramiki na całym aucie?- Detailing w Warszawie - ktoś poleci?
Przy nowym aucie rozważ również zabezpieczenie folią przednich lamp, i tylnego zderzaka. reszta ceramika jak słusznie mówisz. To drugie studio robiło grubsze fury, tam bym się kierował.- BMW E39 uderzający wydech
Proszę: https://www.newtis.info/tisv2/a/en/e39-530d-lim/repair-manuals/18-exhaust-system/18-00-exhaust-system/CHGuAB6- F11 525 xD Sprezyna zawieszenia przod
Przepraszam, nie tu odpowiedziałem.- F11 525 xD Sprezyna zawieszenia przod
Proszę: https://www.newtis.info/tisv2/a/en/e39-530d-lim/repair-manuals/18-exhaust-system/18-00-exhaust-system/CHGuAB6 - F13 Deska rozdzielcza odbicie w szybie oraz szum z nadkoli
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.