-
Jakie Spalanie 325xi. 3L 218 KM
A jak znoszą gaz te silniki ? Jakiś LPG polecany?
-
Jakie Spalanie 325xi. 3L 218 KM
Witam z ciekawości jak spalanie w waszych autach się przedstawia ? 2006r 325xi 3L 218 KM
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mpepe odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA propos 3 litrowek czy na gazie często występują jakieś problemy ?
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mpepe odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChciałbym jeszcze w Polsce nim pojeźdzoć natomiast przy cenach paliwa w USA nikt nie patrzy na spalanie ale w Polsce to byłby problem jak auto pali 15litrow po mieście musiałbym założyć pewnie gaz. Na razie mam problem bo po powrocie z z urlopu z Polski padła bateria, po wymianie na nową (zamiennik) auto dalej nie odpala . I tu moje pytanie czy bez adaptacji i rejestracji nowego akumulatora auto powinno uruchomić się ?
-
niski stan naładowania akumulatora - następstwa
Ten dalej swoje :mad2: Słuchaj jak nie masz nic do powiedzenia na ten temat to możesz przemilczeć albo grzecznie poproś o poprawienie mojego błędu. Pytam ludzi kompetentnych i oczekuje merytorycznej odpowiedzi a nie łapanie za słówka .
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mpepe odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażR6
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mpepe odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, Zadam pytanie odnośnie za i przeciw przywiezienia mojego BMW do Polski 325xi E90 3L R6 rok 2006. Mogę wziąć na mienie przesiedleńcze . Czy takie auta w pl są w ogóle popularne i porządane w razie sprzedaży ? Jak sprawa z założeniem LPG do takich silników koszty, problemy, eksploatacja spalanie ?
-
niski stan naładowania akumulatora - następstwa
Witam Wszystkich na forum jestem nowy. :D Ogólnie mieszkam w USA w Chicago posiadam BMW 325xi V6. Obecnie po urlopie w PL wróciłem do US i zonk auto nie odpali słychać po włożeniu klucza pompę ale nie kręci rozrusznik. Temp były przez ostatnie tygodnie nawet -30. Postawiłem na akumulator Ładowałem 10godzin ale nie odpalił, wysłałem brata po nowy aku kupił zamiennik nie AGM ale dalej nie odpali. Słychać podawanie paliwa/pompę i nic na tablicy wyświetla błąd związany z wymianą płynu hamulcowego. Czy przyczyną unieruchomienia może być brak adaptacji/rejestracji akumulatora? czy mimo wszystko auto powinno odpalić na nowym akumulatorze? czy problem może być związany z wyświetlanym komunikatem związanym z wymianą płynu hamulcowego? jaki kabel kupić do podłączenia i jaki program pod win10 lub pod IPhone IOS. Z góry dzięki za pomoc na emigracji :-)