Skocz do zawartości

Ponta

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponta

  1. Tutaj: https://www.newtis.info/tisv2/a/en/e60-520d-lim/repair-manuals/52-seats-motorcycle-seat/52-14-front-seat-normal-electric/DyqcmYY
  2. 95% aut w mieście ma mniej niż 125 KM i ludzie ŻYJĄ, how is this even possible?
  3. Raczej tarcze.
  4. Według mnie ma dobre podejście. Auto za 20 tys. nie może być w bardzo dobrym stanie. A co z tego, ze jest z 2001 r.? Zadbane starsze auto nie traci strasznie na wartości. Do tego z niezłą jednostką napędową. Gdzieś niedawno było ogłoszenie o e60 530i z nalotem 60 tys. km za 65 tys. zł. Co z tego, że starsze jak gablota nietknięta i za tę cenę to auto praktycznie nie ma konkurencji. Siedząc tu na forum chyba nie zwracamy uwagi na nową Skodę Rapid...
  5. Ponta odpowiedział(a) na Ignitarius temat w X5 (E53)
    Nie muszą być identyczne, producent przy xDrive też daje ogumienie mieszane przy niektórych felgach. Gdyby właściciel kupił 215/65 19" to też byś jeździł? Koledzy dobrze piszą, masz złe opony.
  6. Tak jak kolega mówi, to już maluje człowiek nie robot, poza tym spasowanie najpewniej też będzie odbiegało od fabryki, laik nie zobaczy, ale petrohead zobaczy. Trudno to tylko auto.
  7. Nie chce ci pisać, ze masz zmienić koła, ale masz zmienić koła, bo nie wchodzą do auta. Przykładowo na przodzie przy 8,0x18 masz w serii ET 41, załóżmy. Możesz wziąć wówczas felgi 8,0x18 z ET 30 i będzie banglać, nawet na -30 mm.
  8. Jednak auto ma swoje lata i malowany element to nic złego. W Polsce raczej nie znajdziesz niemalowanej e46 w tej kasie. Tylko Niemcy 8-9k EUR w górę, bo 330 od niemca w fabrycznym stanie trzyma wartość jak cholera.
  9. Też brałem nowe dekle z ASO do nowych felg, bo te z allegro ORYGINAŁY za 60 zł komplet to jakieś nieporozumienie.
  10. Michelin jest też nr jeden w cenie zakupu :D A jak ktoś robi 30k km rocznie to szybko dojdzie do wniosku, że nie ma sensu pchać się w takie opony i kupować nowe co 1,5 roku. I tak nie wykorzysta ich potencjału w zwykłej jeździe. Micheliny pakuje się do trochę mocniejszych aut, nie do diesla 2.0.
  11. Ponta odpowiedział(a) na kierowca bombowca temat w X5 (E70)
    255 na 9j ma naciąg, na 10 widać już trapez. Wysoki profil trochę to zasłonił. I właśnie czemu ten profil 45 zamiast fabryki 50? Opony w rozmiarze 255/45 to chyba 2 sztuki są w internecie :D W ogóle to powinieneś dać jak tył masz 10 cali 275/45. nawiasem mówiąc seria miała przy felach 10x20 opony 275/40 i tył 315/35 11x20. Złe kapcie wziąłeś wg mnie.
  12. Ponta odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Z4 (E85/E86)
    Nie ma Z4 cabrio, jest roadster :cool2: 1. Jak masz pieniądze, to szukaj R6. 2. Problem z dachem znika w wersji poliftowej. 3. Na wszystko to, co w innym aucie. 4. Dobrych z4 jest jak na lekarsto, 90% na otomoto to kierpce. 5. Cena auto nie zależy od pory roku, to mit.
  13. Ponta odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Z4 (E85/E86)
    Dobry wybór :cool2:
  14. Fajnie słychać popcorn :D
  15. Siłownik kosztuje 90 zł oryginalny, natomiast jeśli ramię pękło to trzeba cały front nowy zakupić.
  16. Kolego karcherem tam zapodaj, zrobi swoje.
  17. Ja chyba śnię :mad2: Udokumentowany przebieg to kluczowa sprawa w eksploatacji pojazdu. Żywotność podzespołów itd., tylko po co ktoś cofał in the first place?
  18. No jednak ja się nie zgodzę. Przetłoczenia na masce w LCI i tylne światła odmładzają auto kilka lat. Pre LCI e90 tak jak ktoś wspomniał strasznie się zestarzało.
  19. Może dlatego, że to handlarz i przebieg 2x większy.
  20. No to jest to druciarstwo.
  21. Ponta odpowiedział(a) na NET366 temat w E39
    Nie podejdzie.
  22. To ci w mieście przy normalnej jeździe spali 11-12 l.
  23. Bilstein B12 obniży auto 30/30 w stosunku do serii. Ty masz w serii: 7,5x17 ET 41 8,5x17 ET 41 Wybór felg na przód o ET 20 albo 10, bo one tak mają w stylingu 21 był tragiczny... ET 30 to jest max na seryjnej oponie i aby przy obniżeniu to skręcało.
  24. Nie jesteś właścicielem więc nie udostępnią ci danych. Źle też chyba o to zapytałeś. Mówiłeś, że chcesz kupić auto i przed zakupem chcesz nim przyjechać na diagnozę wg wytycznych BMW, oczywiście z obecnym właścicielem?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.