Treść opublikowana przez grzechu62
-
Częstotliwość użycia spryskiwaczy do lamp
Szkoda płynu :D
-
Trzeszczące plastiki
Co mamy powiedzieć, trzeba porozkręcać to wszystko i zobaczyć czy nie brakuje zaczepów, śrubek itd. Najprawdopodobniej ktoś to rozbierał na pałe i dlatego trzeszczy.
-
BMW E60E61 530D PRZEPUSTNICA KLAPA GASZĄCA
A jak odepniesz wtyczkę i klapa będzie ciągle w pozycji otwartej to też ci gaśnie ?
-
Łódzkie
Byłem tam ze 2 lata temu. Robiłem głównie zawieszenie i byłem raczej zadowolony z jego usług. Chociaż trochę się zraziłem bo chciałem żeby poszukał przyczyny wibracji to zaczął coś kręcić nosem i wymyślać cuda z wtryskami i ciśnieniem na tłokach podczas gdy koło pasowe już na oko ledwo trzymało się kupy.
-
Korekcja wtrysków
Przecież to normalne że jak mu odłączysz ciśnienie z turbiny to będzie sadza waliła z wydechu
-
Dołożenie CUP Holder nad schowkiem
Trzeba całą deskę wymienić na taką z cupholderami :wink:
-
E60 - drgania kierownicy :(
Też miałem problemy z wibracjami, latałem od jednego majstra do drugiego. Tarcze, piasty, koła, opony wał, podpora, łączniki, przeguby, poduszki, tuleje. Dosłownie całe podwozie przetrzepane i nie mogłem pozbyć się wibracji. Już mnie straszyli remontem skrzyni i silnika gdy pewnego słonecznego dnia kupiłem sobie "na zapas" koło pasowe bo czytałem że sprawia różne problemy. Wymieniłem parę tygodni później i jakie było moje zdziwienie, nic nie trzęsie. Od 60 000 km po problemie ani śladu. Więc może to jakiś kierunek
-
Egr otwiera sie ale nie zamyka
A podciśnienia dobrze podłączone? Każdy zawór ma wyjście i wejście. Złe podłączenie skutkuje nieprawidłowym działaniem.
-
E60 pilot do bram garazowych
W ameryce piloty do bram śmigają na innych częstotliwościach
-
Problem że sterowaniem turbin 535d
Nie mam pewności alenajkrótsza idzie do tego dużego zaworu (przetwornika ciśnienia) z tyłu. Później taka najdłuższa do tego zaworu na dole. Ta średnia do przetwornika z boku. Jak nie ma mocy to może być jeszcze problem z błędnym podłączeniem wężyków lub nieszczelnością układu. Filozofii z tym podciśnieniem nie ma, trzeba tylko pamiętać że zawory mają wejście i wyjście i zamienne podłączenie powoduje błędne działanie układu. Wpisz sobie w google hasło "SBT System overview: M57TU TOP" i masz pdf ze schematami i opisami
-
E61 525D 2004 - co to za przewód w systemie chłodzenia
Tam chyba brakuje śruby przy pompie vacum :shock:
-
Bmw E61 520d 163 korekta wtryskow
+/- 5mg z tego co kojarzę. Ale na korekty ma też wpływ kompresja, nie tylko wtryski. Ogólnie mówiąc korekty pokazują na ile sterownik musi zmniejszyć zwiększyć dawkę aby silnik pracował równo. Czasami kiepskie paliwo może powodować sporą rozbieżność w odczytach
-
[E60] Błąd poduszek, active steering, wycieraczek i inne...
Odłącz akumulator na chwilę. Active steering ci się pewnie bedzie musiał zainicjować od nowa ale reszta powinna zniknąć. Takie historie miałem jak mi padał akumulator. Po prostu zbyt niskie napięcie. Na początek spróbuj podładować akumulator do pełna (używając złącz pod maską) Później ewentualnie obserwuj w czasie jazdy napięcie ładowania.
-
Bmw E61 520d 163 korekta wtryskow
W normie.
-
Jak rdzewieją wasze E60 ?
Wcale nie rdzewieje. Mam na drzwiach lakier zdarty do gołej blachy (wielkości ziarna fasoli) i od 2 lat ani śladu rdzy.
-
E60 530d 2003r egr
Zwróć uwagę na prawidłowe podłączenie węży podciśnienia przy zaworze. Górna rurka to wejście podciśnienia, dolna to wyjście na egr
-
e60 530i Kontrolki -prośba o wyjaśnienie.
To pompka pewnie nie działa
-
e60 530i Kontrolki -prośba o wyjaśnienie.
Wystarczy przytrzymać przycisk check lub wejść w menu service w idrive i wiadomo czego dotyczy wykrzyknik. Może to być mało płynu, może to być przepalona żarówka, generalnie to znaczy że jest jakiś komunikat w menu serwisowym (niekoniecznie usterka).
-
maglownica - wymiana - jaka ?
Wg vin masz servotronic czyli koszta nie będą wysokie
-
Regeneracja akumulatora (bez wyjmowania)
Próbowałem tych cudów z różnymi akumulatorami i żaden nie "zmartwychwstał". Jak aku śmietnik to na złom z nim i trzeba kupić nowy :cool2:
-
Popękane cylindry E61 3.0d 235
Oddaj to auto chłopie zanim zaczniesz coś w nim robić. Szkoda pieniędzy
-
e60 530d inne kody IMA w DDE a inne na wtryskach
Jeżeli wtryski były zmieniane czy regenerowane to jak najbardziej powinno się te kody nowe wprowadzić do dde
-
535d wymiana turbosprężarki
Największy problem miałem z odkręceniem spływu oleju, albo nie wiem coś źle robiłem. Reszta intuicyjnie. Po wymianie, przed startem wlać jej troszkę oleju żeby nie ruszyła na sucho i tyle. Po robocie sprawdzić czy podciśnienia dobrze podłączone i musi śmigać
-
"Łuna świateł" bmw e60
Według mnie to prawa lampa za bardzo w lewo świeci
-
"Łuna świateł" bmw e60
Sprawdź przesłonę w soczewce i czy dobrze żarnik siedzi