Treść opublikowana przez jakub
-
E39 540i WBADN61090GG90813
jakub odpowiedział(a) na DanBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaże60 jest szpetne jak kobiety Micka Jaggera na początku kariery. I to nie jest subiektywna ocena. Dla mnie miłośnika Nokii 6310 i papierowych map multimedia to można w doopę wsadzić. E60 lepeij wygłuszone? OK, ale do V8 to i tak grzany zydel, żeby bulgotu V8 słuchać. Silnik e60 nowocześniejszy? OK, powiedz to ludziom, którzy ściągali swoje fury z granicy Albańsko Czarno Górskiej bo im rurka płynu pękła... A od e39 jest ładniejsze e34
-
E46 330xi 2001 WBAEW51060PF88056
jakub odpowiedział(a) na Radarrino temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa pamiętam czasy gdy VIN nie zawsze pasował do auta :) To raczej jest xi (patrząc na dywanik) więc tym bardziej dziwi postawa handlarza , który nie wie co ma.
-
E53 X5 - WBAFB71010LV54722
jakub odpowiedział(a) na panzer1987 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ zatyczkami do uszu...
-
E46 330xi 2001 WBAEW51060PF88056
jakub odpowiedział(a) na Radarrino temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHandlarz nie wie, że ma 4x4??????? A może to nie jest xi? Trochę za nisko stoi jak na xi.
-
E53 X5 - WBAFB71010LV54722
jakub odpowiedział(a) na panzer1987 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież masz na Przeźmirowie sporą giełdę samochodową :) I jak wrażenia ? Może mu aparat ukradli....albo zagrał w 3 karty.
-
E60 545 WBANH31000B489113
jakub odpowiedział(a) na krzysiek72 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeśli kogoś stać na 545 to i go stać na naprawe za 2 tys...to oczywiste. Oczywistym dla mnie z drugiej strony jest to, że nie istnieje dla mnie auto, które trapią "typowe dla modelu awarie", które potrafią spowodować, że np z wakacji wracam na lawecie. Koniec kropka.
-
Bmw X6 - korekta - Ostrów mazowiecka
jakub odpowiedział(a) na robert0707 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiekoniecznie...pierwszy wlasciel mogł "zaokrąglić" licznik do 200 tys
-
E53 X5 - WBAFB71010LV54722
jakub odpowiedział(a) na panzer1987 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMozesz rozwinac swoja mysl? Kolega sugeruje, że jesteś powiązany ze sprzedawcą i robisz "tłum" A tak w ogóle to ludzie ogarnijcie się ...X5 to powinni zutylizować, najbrzydsze BMW w historii. Nie nadaje się w teren, a na asfalcie z uwagi na wysoko umieszczony środek ciężkości zachowuje się jak ciągnik siodłowy. Wniosek ? To auto nie nadaje się do niczego.
-
M54B30 kiedy włącza Wam się wiskoza?
Nie włącza się wiskoza tylko pompa powietrza układu EGR. Pracuje kilkadziesiąt sekund przy zimnym silniku. Drugą opcją jest elektryczny wentylator klimy...oczywiście jeśli klima jest włączona.
-
czy podejdzie bagaznik thule do kombi e46 2004?
Sprawdź w katalogu Thule czy ten model może być montowany do e46
-
E60 545 WBANH31000B489113
jakub odpowiedział(a) na krzysiek72 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWzruszające...4 tys i się cieszyć, że tak tanio dało się błąd inżyniera poprawić.
-
BMW E46 330i WBAEV51060KM65211
jakub odpowiedział(a) na Kościk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłaśnie się zastanawiałem czy nie jechałeś nigdy w nocy :) W sumie to się zastanawiam czemu to się nazywa bi xenon, a nie klapko-zmieniacz strumienia.
-
BMW e46 330i zwiększone spalanie, brak objawów
Zawsze można sprawdzić ciśnienie paliwa na listwie.
-
e61 530i Korekta licznika WBANL710X0CL85096
jakub odpowiedział(a) na jakub temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa właśnie czekam na takiego cwaniaka co skupuje takie auta, a później puszcza z torbami handlarzynę. Ale myślę że to nie w Polsce i naszej sądowej wydolności.
-
e61 530i Korekta licznika WBANL710X0CL85096
jakub odpowiedział(a) na jakub temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo nie do końca...zamazał tablice.
-
e61 530i Korekta licznika WBANL710X0CL85096
jakub opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWrzucam na prośbę kolegi http://allegro.pl/bmw-530i-2005r-full-opcja-m-pakiet-i4594645412.html http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:HIKFUpAeaMcJ:www.autoscout24.ch/de/d/bmw-530-kombi-2005-occasion%3Fvehid%3D2586767+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl http://www.webpagescreenshot.info/i3/541546d7ea9e20-30713878 Taken with Webpage Screenshot
-
M54B30 Cykanie. Zawory? Popychacze?
Taka przeróbka to tzw stroker. Operacja polega na zwiększeniu pojemności silnika przez podmianę "bebechów". Najpopularniejsze było łączenie bloku 2,7 ETA z głowicą od M20B25. Podobno moc bez problemu dochodziła do 200 KM (seryjnie M20B25 miał 170 KM). Taki silnik rózni się od Twojego tym że nie ma vanosa, rozrząd ma na pasku zębatym i zawory są sterowane regulowanymi ręcznie popychaczami. Sama zamiana wnętrzności na pewno go nie wycisza. Problem myślę, że jest gdzie indziej.
-
e46 330i Dmuchawa klimatyzacji
Od czasu do czasu, jak dłużej nie używam klimatyzacji, np. tydzień, a najczęściej jak uruchamiam w zagrzanym samochodzie, to ustawiając na max dmuchawę, to faluje, coś jakby nie mogło się rozbujać, w pozycji minimum wszystko przebiega bez zakłóceń. Choć może faktycznie coś być ze stykiem ... :roll: Zdecydowanie jeż. Na początku falowanie, potem zanik, potem znowu falowanie. Ja swojego wyciągnąłem, spisałem nr, docisnąłem wtyczkę i wsadziłem z powrotem. Zanim zamówiłem nowy...jeż sam się naprawił.
-
e46 330i Dmuchawa klimatyzacji
Tak to jest jeż. Ja już jestem 'po". Objawy identyczne , ale ja go nie wymieniłem tylko poprawiłem styk wtyczki. Było to jakieś 2 lata temu i wszystko gra.
-
BMW e46 320 Radom WBAAP71000PP33905 Korekta o 200tys
jakub odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżdżąc 400k nawet po autostradzie też trzeba wsiadać i wysiadać ;) Ale tylko raz w tygodniu.
-
M54B30 Cykanie. Zawory? Popychacze?
Najgorzej jak muzyk sobie auto kupi.
-
BMW E46 330xd z 2004 - za ile wystawić
Roberto...pomyliłeś cytaty...
-
E87, 118d(:?), 2005, Włocławek, WBAUG31000PU07463
jakub odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMasz jakieś niemiłe doświadczenie w tym zakresie? Kolega dobrze żyje z napraw tych silnikow. Zrywające się łańcuch rozrządu. Dzisiejsze BMW to księgowi , którym przyświecają dwie zasady. "To nie my już tak było" oraz " Klient ma zawsze pierwszeństwo w testowaniu nowego modelu...na swój koszt"
-
E87, 118d(:?), 2005, Włocławek, WBAUG31000PU07463
jakub odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak najdalej od benzynowych czterocylindrowych jedynek.
-
E90 Wiskitki WBAVU31080KY19382
jakub odpowiedział(a) na gregor23 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"Bezobsługowy rozrząd na łańcuchu" ....ech łza się w oku kręci , że to już przeszłość.