Treść opublikowana przez jakub
-
BMW X5 3.0si 2009 WBAFE41070L255810 woj.lubelskie
jakub odpowiedział(a) na amws temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż306 koni miał model 35i i występował po liftingu. Model 3.0 Si jest przedliftowy. Dlaczego ma te same nr co ten poliftowy? Odpowiem jak moja córka "a bo ja wiem"
-
BMW E46 z X czy bez ?
Taaa...czytaj więcej Wikipedii. I oczywiście naklej sobie napis xdrive
-
BMW E46 z X czy bez ?
Każdy kto ma BMW o mocy większej niż 100 KM myśli, że jest królem driftu..... tzn myśli.
-
BMW E46 z X czy bez ?
To wywal 200 kg nadbagażu i zamknij dach 7,2 automat w trasie...hmmm udało mi się osiągnąć 8 litrów przestrzegając przepisów na trasie Polska-Albania, w Polsce raz udało mi się osiągnąć 7,6 na 400 km trasie w 4 osoby bo się założyłem z jednym z tych 4 że się da. Ale 7,2 jest poza moimi umiejętnościami....no chyba, że mam coś spitolone. I jeszcze jedno mam nadzieję że po raz ostatni. e46 nigdy nie miało X-drive'a ...nawet pierwsze X5 go nie miały.
-
Spalanie gazu i benzyny w 330xi i ci
Naprawdę tak mało pali LPG? Ja nie mam gazu, spalanie benzyny podobne myślałem, że gazu dużo więcej pochłania....
-
e61 525d Górna Owczarnia B404579
jakub odpowiedział(a) na KENi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli samochody też masz od Turka. Takie spod lady ...dla swoich , z perskim dywanem.
-
e61 525d Górna Owczarnia B404579
jakub odpowiedział(a) na KENi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKebaba dostałeś w cenie ? Bo to jedno co maja dobrego :mrgreen: Jezu, kebab jest dobry...???
-
bmw x5 e53 2006, WBAFB71030LX66229
jakub odpowiedział(a) na mistrz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo tablicach nie, ale można sprawdzić przebieg na ostatnim przeglądzie rejestracyjnym. Potrzebna do tego będzie zielona winietka włożona do kieszonki , którą większośc aut z Francji ma przyklejoną na szybie.
-
BMW 520 e60 WBANX31090C087040 Radom - Korekta ponad 100tys
jakub odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo chyba logiczne. 10 letnie auto z dużym przebiegiem i kosztami serwisu zarezerwowanymi dla najbogatszych to masochizm.
-
320d szpera kilka pytań
Poszukaj u tunerów rajdowych. Do benzyny na pewno coś znajdziesz, ale do diesla? Może tak jak kolega wspomniał da się coś wyrzeźbić samodzielnie.
-
LED H7 jako DRL, uzywal ktos?
Bixenon jest w e46 w soczewce więc ten led z DRL go nie dotyczy. Ja nie widzę sensu montowania ledów jako dziennych w E46
-
e92 320xd Warszawa WBAKH31090E249205
jakub odpowiedział(a) na darnokz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż24 tys km i rozrząd do wymiany. Kiedyś rozciągającę się rozrządy we Fiatach 125 zamienialiśmy paskami. Może tu też trzeba to zrobić, albo poprosić Chińczyków żeby poprawili.
-
E46 330d kombi polift VIN-WBAEL91090PA26216
jakub odpowiedział(a) na Lukas2z107 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDlatego duzo handlarzy Sciaga auta wlasnie z tych krajów bo pole manewru jest duze :cool2: Włochy Francja raj dla handlarzy :cool2: A nasi łowcy okazji patrzą tylko na cene :cool2: i tu się mylisz. Włochy nie ustalisz, ale z Francji ustalisz przebieg z dokładnością do ostatniego przeglądu rejestracyjnego. Tylko trzeba wiedziec jak.
-
BMW E46 z X czy bez ?
Na mokrym i brudnym asfalcie idzie bokiem. 80% użytkowników BMW napisze że X ble bo bokiem nie idzie. Jednocześnie 80% z tych 80% marud nigdy bokiem swoim tylnonapędowcem nie jechało...no chyba, że przez przypadek.
-
E39 540 WBADE610X0BU81798 Czestochowa
jakub odpowiedział(a) na griffe temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież te lampy i listwy pochodzą z nowszego modelu. To żaden tuning tylko wizualne odmłodzenie co mi akurat też nie pasuje.
-
E38 BMW 728iA 1999r Warszawa nr VIN WBAGE41000DN18413
jakub odpowiedział(a) na jasiel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprawdź miernikiem prawe tylne nadkole. Auto ładnie się prezentuje.
-
E39 520i LPG - Bielsko Biała - WBADH21080BY57270
jakub odpowiedział(a) na Nightsabes777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŻadna deflacja tylko realna wycena swojego auta przez sprzedającego, na niewątpliwy plus bezwypadkowość i cena, to wystarczyło żeby doszło do transakcji, mi uciekła e34 za 1tys zł i co? Mam wymagać żeby każde e34 93r tyle kosztowało? foto bestii poniżej :mrgreen: http://www.editer.pl/fotka/a4c6f45fd079c387e25de1e7f68b02f2_1.jpg Umówmy się ja nie będę wchodził na Twoje podwórko i kwestionował znajomości rodzajów spinek w BMW, a Ty nie będziesz mnie uczył co jest deflacją a co nie.:) OK? Nie wierzę, że chciałoby Ci się ruszyć telefon, żeby dzwonić w sprawie tej bestii. No chyba, że tam był ukryty jakiś skarb lub to auto miało dla Ciebie jakąś wartość sentymentalną.
-
E39 520i LPG - Bielsko Biała - WBADH21080BY57270
jakub odpowiedział(a) na Nightsabes777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPołowa właścicieli e39 z forum dziś nie zaśnie...no bo że jak, przecież to niemożliwe. Deflacja Panowie, deflacja i zwyczajne starzenie się sprzętu.
-
BMW M3 F80 2014 VIN WBS3C91060J194589 ! Pilne :)
jakub odpowiedział(a) na kamciom3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo to jest próg Mpakiet a nie lico pakiet. Dajcie sobie spokój z szukaniem dziury w calym bo na 99% to auto jest tak dobrze naprawione, że forumowy lajkonik nic nie znajdzie. Gdyby nie zdjęcia że szwajcarskiej aukcji nie byłoby dyskusji.
-
BMW M3 F80 2014 VIN WBS3C91060J194589 ! Pilne :)
jakub odpowiedział(a) na kamciom3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI nawet syntezator dźwięku V8 jej przed tym nie uchronił....
-
BMW M3 F80 2014 VIN WBS3C91060J194589 ! Pilne :)
jakub odpowiedział(a) na kamciom3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen vin nie pasuje
-
E39 520i LPG - Bielsko Biała - WBADH21080BY57270
jakub odpowiedział(a) na Nightsabes777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKiedyś też mi padła pompa wspomagania w takiej e39 i założyłem używkę za ...80 pln. Szczęki Wam opadną gdy okaże się że auto nie jest tak złe się Wam wydaje (lub chcecie żeby było), a cena jest po prostu wypadkową sytuacji rynkowej, wieku auta i atrakcyjności modelu.
-
BMW E46 z X czy bez ?
68% idzie na tył 32% na przód...wiesz jak to pięknie bokiem idzie na śniegu? I zawsze pierwsze ze świateł....na mokrym i śliskim oczywiście.
-
BMW E46 z X czy bez ?
He he kupiłem z przebiegiem 98 tys a teram mam 150....właśnie w sobotę kupuję 3 swoją alfę.
-
e90 330d michałowice [WBAVT91000KT85674]
jakub odpowiedział(a) na kon97-72 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż260 tysi za 320d fiu fiu