Treść opublikowana przez jakub
-
320d e91 m pakiet 2009 WBAVX31060A665571
jakub odpowiedział(a) na Cookies43 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTylne.... Niektore komentarze w tym zacnym dziale przypominają mi dziadów z Muppetów
-
BMW e90 330i WBAVB33596AZ86668 Warsawa
jakub odpowiedział(a) na bdn86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażStoją bo teraz auta drogie w Niemczech :) I nikt nie kupuje.
-
323Ci Opór przy jeździe!
Te Wasze auta musi trzymać Św Piotr. Anioł stróż, który dba, żebyście się nie pozabijali.
-
Dyfer/Przegób Luzy na kole (obrotowe) 330xi automat.
Ten "stuk" występuje w 90% BMW. Być może jesteś ....przewrażliwiony. Nie bardzo rozumiem po co piszesz że chcesz kupić dyfer i skrzynię rozdzielczą? Zajrzałeś do swojej? Zdiagnozował ktoś dyfer? Przecież to wszystko można sprawdzić. Tak jak wspomniałem to stukanie jest charakterystyczne bla BMW i może być spowodowane minimalnymi luzami na wielu elementach , które się nakładają na siebie. Jeżeli nie widzisz rażących luzów , wycieków czy uszkodzeń odpuść i naucz się z tym jeździć. Delikatnie operując sprzęgłem.
-
Dyfer/Przegób Luzy na kole (obrotowe) 330xi automat.
Pozbądź się tego auta. Sprzedając nawet na części wybierzesz mniejsze zło i radość dla swojego portfela. Już poniosłeś koszty nieproporcjonalne do wartości auta. To jest bez sensu.
-
E60 525i WBANA31000B009270
jakub odpowiedział(a) na Cezar_2000 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZastanawia mnie tylko zawsze jedno. Skoro u Niemców, Szwajcarów czy Belgów obowiązują rygorystyczne przepisy dopuszczające pojazdy do ruchu to skąd oni te szroty biorą? Między przeglądami tak zajeżdżają ?
-
E39 540i WBADN51090BR66038, Gdańsk.
jakub odpowiedział(a) na ot1k temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeż się nad nim zastanawiałem. Na takie auta musisz mieć przygotowany ...czas, czyli godzina ukazania się ogłoszenia plus czas na dojazd :)
-
E60 525i WBANA31000B009270
jakub odpowiedział(a) na Cezar_2000 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo jak dla Ciebie mobile to jedyne źródło i wyznacznik przy imporcie to dzięki. To trochę tak jakbyś kupował paletę mleka UHT z Biedronki żeby potem w sklepiku osiedlowym sprzedawać :/ Chyba odwrotnie...zenek kupuje w Biedronce a wmawia, że kupił w hotelowej restauracji i takie ceny obowiązują. Ale z jednym się zgodzę. e60 to pokemon.
-
E46 330i Gubin WBAEV53464KM06598
jakub odpowiedział(a) na gajlo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa moje słabe oko to ocieka toto szpachlem.
-
F11 520d VIN: WBAMX11010DU44480
jakub odpowiedział(a) na pbainski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTapicerka powinna być czarna no i Mpakiet to radosna pozafabryczna twórczość. To chyba wystarczy, żeby nie tylko tyłka nie ruszać a nawet ręki po telefon.
-
E39 530 Kalisz WBADS61000GV43429
jakub odpowiedział(a) na adastra temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNorma spalin jest ukryta w VIN. Po rozkodowaniu wychodzi. Ten ma EU4 jak już wspomniano wyżej.
-
[M52b28] Hałasująca skrzynia po wymianie sprzęgła i dwumasy
Jazda na 1 dzwiękowo nie rożni się od pozostałych biegów. O jakie staczanie Ci chodzi? Na luzie z górki czy na biegu? Nie zauważyłem nic co mogłoby mnie zastanawiać lub niepokoić.
-
2.0 Diesiel i czerwona ropa?
Ja mam starego diesla i piec zasilany olejem opałowym. Opał kupowałem ostatnio po 2,98....w sumie to można powiedzieć, że jestem niepełnosprawny umysłowo, że na tym nie jeżdżę. Oczywiście jest jedno subtelne "ale" ON wrzucam w koszty firmy.
-
2.0 Diesiel i czerwona ropa?
I wcale mnie to nie dziwi. Znam gościa, ktory w 2006r do e90 czyli wtedy nowego auta lał opał. Burżuje mają to do siebie, że ponad wszystko kochają pieniądze. Po cichu smieję się zawsze gdy czytam na forum , że "skoro o to pytasz to nie stać cię na BMW" Mało koledzy wiecie o bogatych "g... zjadach"
-
BMW e91 320d WBAUY11030A869780 Zielona góra ciekawy przypade
jakub odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie bardzo rozumiem na czym ten przekręt polega. Może gdyby odebrali auto już naprawione to miałoby sens, ale tak...
-
[M52b28] Hałasująca skrzynia po wymianie sprzęgła i dwumasy
A może to ni skrzynia wyje tylko np dyfer lub łozyska w kołach, a dzwięk po prostu roznosi się.
-
BMW E90 330d Ostrów Mazowiecka WBAVU91000KT01043
jakub odpowiedział(a) na oberst temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowinniście być psychologami, a nie wraki lepić.
-
[uwaga]BMW 530 E60 M-Pakiet Pomyłka w vinie
jakub odpowiedział(a) na malyjurek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo akurat jest logiczne. Klient zamówił auto w dniu premiery liftu, ale ponieważ zamawiał go w Australii gdzie jak wiemy auta płyną 2 lata więc BMW antycypowało i przygotowało ten egzemplarz odpowiednio wcześniej.
-
[uwaga]BMW 530 E60 M-Pakiet Pomyłka w vinie
jakub odpowiedział(a) na malyjurek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo auto to okazja. Wersja australijska jest rzadko spotykana. To biały kruk....sorry biały kangur.
-
e24 635i WROCŁAW WBAEC8414J3266293
jakub odpowiedział(a) na tomyuk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZałożę się że przebieg jest podany w milach i auto ma rzeczywiście 128 tys mil.
-
E46 330ci VIN: WBABD52090PM09268
jakub odpowiedział(a) na Userkiller temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPozwolę sobie na nie zgodzenie się. O ile zasada, że nikt nie da dużej kasy za stare auto ma sens o tyle nie dotyczy ona aut, które będą w przyszłości youngtimer-ami. 330i ma szansę być takim autem. (nie wiem czy będzie, ale ma szansę) Wydaje mi się, że warto szukać takiego auta w idealnym stanie , ale już nie do codziennej jazdy, ale własnie jako takiej perełki na którą się dmucha i chucha. Z rozrzewnieniem wspominam chwile gdy pozbyłem się mojej e30 (325i z oryginalnym akietem MtechnikII) za 5 tys pln w 2006 roku. Skandal...dzisiaj nie ma szans, żeby takie auto nabyć za 15 tys.
-
Problem z Powiadomieniem Kierunkami
Powiadamianie przy zamykaniu auta pilotem? Jeśli tak to auto nie miga gdy masz nie domknięte drzwi. Oczywiście to łatwo zauważyć , że masz domknięte, a skoro nie miga tzn, że uszkodzony masz czujnik zamknięcia maski.
-
naklejka od klimy
Mój "klimaciarz" nigdy o takie pierdoły nie pyta tylko sprawdza na manometrze czy jest już wystarczające ciśnienie podczas napełniania.
-
BMW E39 528i WBADD510X0BP19470
jakub odpowiedział(a) na Rajfal temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTa książka w mojej opinii nie jest podróbą. Jest taka jak moja czyli od siedmiu lat wypełniam ją samodzielnie. Sam robię przeglądy to sam wypełniam książkę. Pieczątki nie wstawiam bo głupio wyglądałaby ta z biura projektowego. Tu wygląda to podobnie.
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
Żeby odkręcić bańkę w prawo trzeba dać ją kobiecie... Olej 10w40 jest półsyntetykiem. Żaden z producentów nie zaleca do tego silnika oleju półsyntetycznego. tu masz przykładową szukajkę dla Motula https://www.motul.com/pl/pl/products/recommendation