Treść opublikowana przez jakub
-
E87 120d Krosno, WBAUG51025JU07700
jakub odpowiedział(a) na Beyond temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŻona ma rację. To kompletny brak szacunku dla potencjalnego nabywcy.
-
e60 530i 08' WBAND71050CS88272 Hamburg real przebieg?
jakub odpowiedział(a) na kacper_WLN temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże nie znał polskiego.
-
BMW E46 330Ci Konin vin WBABD51060PK15363
jakub odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNic nie trzeba...jest tyle pięknych aut, że e90 można sobie darowac.
-
BMW E46 330Ci Konin vin WBABD51060PK15363
jakub odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo niedługo przy zakupie 330i będą dodawać e92 gratis
-
BMW X5 Szydłowiec WBAFA710X0LN01343
jakub odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa bym się tym przebiegiem zbytnio nie podniecał po pierwsze dlatego, że tam też kręcą, a po drugie na zachodzie często po wymianie silnika zerują licznik.
-
E87, 118d(:?), 2005, Włocławek, WBAUG31000PU07463
jakub odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTaka ladna czerwona sztuka...do tego zrobić grafitowe felgi z czasem ciemną alkantarę i jazda.... Ale o gustach się nie dyskutuje.
-
BMW E46 330xd z 2004 - za ile wystawić
Lepiej usuń tego posta bo ktoś może się nim zainteresować :). Z drugiej strony w Polsce są chyba najdroższe używane samochody w Europie :). Zobaczcie np. na Niemcy ( rozumiem że lepiej zarabiają i stać ich na to) tam 10 letnie auto jest praktycznie uznawane za "zużyte" i ceny ich są dla Polaków bardzo atrakcyjne. Takie auto przyjeżdża do Polski i od razu jest o parę tysięcy droższe ... wystarczy że granice przekroczy ot taka magia. Próbowałeś kiedyś coś usunąć z internetu? Powodzenia. A co do 330xd...jeśli jest warte uwagi i kogoś ujmie to się za 24,5 sprzeda. Potrzebuje tylko dobrej sesji handlarskiej.
-
E87, 118d(:?), 2005, Włocławek, WBAUG31000PU07463
jakub odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie szwy tylko wspaniała zamawiana w Chinach eko skóra się wytarła.
-
BMW E46 330Ci Konin vin WBABD51060PK15363
jakub odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOlej budżetowy to jaki?, Rura lewa, czy prawa, tzn. środkowa? Budżetowy to np gdyby na dolewkę pokazał 10w40 lub nie daj Boże 15w40 :)
-
E46 330ix, Lublin WBAAW51010JU11154
jakub odpowiedział(a) na DanielStarachowice temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo własnie jest różnica między 4x4 a x-drive. W e46 jest stały napęd 4x4 w proporcji 68% tyl 32% przod, co w praktyce oznacza , że na mokrym, szutrze czy śniegu auto zamiata tyłem lepiej niż slabsze RWD. O zaletach systemu ABD-x (imitacja szper w dyfrach) napiszę tylko tyle, że z płytkiego śniegu wygrzebuję się szybciej niż brat Land Roverem. X-drive natomiast nie jest stałym napędem tylko napędem aktywnym, gdzie komputer w skrajnych przypadkach może przekazać do 100% napędu na jedną oś. Tu zabawy nie ma, auto cały czas chce wyjść z poślizgu. A co do skrzyni w modelu 330xi jest ona identyczna z tą w 330i ma tylko dołożony adapter do dokręcenia skrzyni rozdzielczej.
-
E87, 118d(:?), 2005, Włocławek, WBAUG31000PU07463
jakub odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA tę czerwoną oglądałaś?
-
E46 330ix, Lublin WBAAW51010JU11154
jakub odpowiedział(a) na DanielStarachowice temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW e46 nie ma napędu x-drive! Ciężko rozmawiać o wrażeniach z jazdy z kimś kto nie ma pojęcia jakie "bebechy" ma auto. Skrzynia może być GM nie ma to w benzynie znaczenia. Gdy się popsuje używana kosztuje 1000 pln co już świadczy o tym, że się nie ...psują.
-
E46 330ix, Lublin WBAAW51010JU11154
jakub odpowiedział(a) na DanielStarachowice temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSilnik M54B30 wielokrotnie nagradzany w kategorii 3 litrowych sześciocylindrowych benzyn z podwójnym vanosem.... Nie no ładne auto, wygląda na kompletne. Czy malowane pod maską nie wiem, ale zderzak i lampy ma oryginalne z epoki. A to że zrobił tylko 1300 km...hmmmm może szukał mieszkania w internecie lub na rowerze i nie miał czasu na jazdę. Ja bym pojechał oglądać.
-
BMW X5 Szydłowiec WBAFA710X0LN01343
jakub odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle opony to mógłby jednakowe na oś znaleźć. Kuźwa jakie to x5 jest brzydkie...to nie powinno nigdzie poza USA wyjeżdżać...
-
BMW E46 330Ci Konin vin WBABD51060PK15363
jakub odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA te M60 i M62 to w jakich modelach można spotkać? Mam ochotę na V8, ale te opowieści o układzie chłodzenia i takie tam mnie odstraszają. A wie ktoś może jaki silnik był do Range Rovera pakowany? Oczywiście chodzi mi o silniki BMW (o diesle nie pytam) A jak sprawdzić czy silnik bierze olej? 1. Poproś sprzedawcę, żeby dał olej na dolewkę. Jeśli będzie miał olej w bagażniku - źle. Jeśli będzie miał olej budżetowy - bardzo źle. 2. Można przetrzeć rurę wydechową chustką higieniczną i ocenić kolor nagaru. Smolisty - wiadomo, ale jeśli rura będzie rudo-brazowa to sukces.
-
BMW E46 330Ci Konin vin WBABD51060PK15363
jakub odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo Ty zacząłeś z tym braniem oleju :)
-
BMW E46 330xd z 2004 - za ile wystawić
Beznadziejna sesja zdjęciowa. Musisz zrobić prezentację jak handlarze, nawet bym w Photoshopie skórę dorysował.
-
BMW E46 330Ci Konin vin WBABD51060PK15363
jakub odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrzeba się spieszyć bo już teraz będą tylko rosnąc ceny tych klasyków.
-
BMW seria 1
jakub odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTę czerwoną widziałem dzisiaj w komisie. Nie jestem nią zainteresowany więc tylko "rzuciłem okiem" Pierwsze wrażenie pozytywne.
-
Białe M3 e92 DKG - LECHÓW ( VIN : WBSWD911020P306005 )
jakub odpowiedział(a) na 1oskar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie kupiłbym auta z kitem nawet za kilka tys złotych i co do tego pełna zgoda. Nie zgadzam się tylko ze stwierdzeniem, że auto jest po "grubym dzwonie" bo gdyby tak było to słupek byłby nowy (używane bez szpachli). Tu wnioskuję, że był prostowany. Uważam, ze napisałeś "gruby dzwon" bo sugerujesz się wyceną szkody na 60 tys euro. Nie wiemy niestety jaką metodologią posługują się zagraniczni rzeczoznawcy. Nie wiemy np czy do zdefiniowania wartości szkody całkowitej nie posługują się wartością auta w dniu szkody i czy przypadkiem jako wartości szkody nie wpisują po prostu wartości auta. Logiczne? dla mnie tak. Dobrze, że ostrzegasz przed handlarzyną.
-
Białe M3 e92 DKG - LECHÓW ( VIN : WBSWD911020P306005 )
jakub odpowiedział(a) na 1oskar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkoro slupek miał 1000 mikronow tzn, że nie był wymieniany tylko prostowany i szpachlowany. Taka sytuacja raczej wyklucza dzwon stulecia. A czy wierzyć w szkodę całkowitą...tzn wycenie tej szkody na 60 tys euro? Tak samo jak firmie Marco....
-
BBS RT 077 - kupić czy nie kupić, oto jest pytanie.
Widziałem tę fotkę w necie i uważam, że jest to jedyne sensowne rozwiązanie. Te felgi są po prostu brzydkie.
-
E46 323i Koszty uszczelki
Rękojmia dotyczy wad ukrytych...tylko jak udowodnić że uszczelka była uszkodzona w dniu zakupu? Jak udowodnić, że sprzedający wiedział o wadzie?
-
BMW e60 Hamburg WBANC71050B665563
jakub odpowiedział(a) na kozakamil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZielona Góra to jak Hamburg...też można bez Vatu BMW kupić.
-
opinie na temat firmy HART
No ale ten kolega olej chociaż zmienia...bo ja widziałem silnik e60 3.0d od wewnątrz w którym olej nigdy nie był zmieniany i wyglądał jak zalany lepikiem. I nigdy nie czytajcie opinii w internecie, bo te opinie są po prostu zamawiane w agencjach reklamowych. Tysiące studentów i nie tylko wypisują opinie na zamówienie w obronie produktów, ale także celebrytów i polityków.