Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

WBADN61090GG90813

 

Daten für die Fahrgestellnummer: WBADN61090GG90813

Modellbezeichnung: 540I

Ausführung: Europa

Typschlüssel: DN61

E-Code: E39

Karosserie: Limousine

Lenkung: links

Türen: 4

Motor: M62/TU - 4,40l (210kW)

Antrieb: Heckantrieb

Getriebe: automatisch

Außenfarbe: Cosmosschwarz Metallic (303)

Innenraum: Standardleder/beige E36 Sandbeige E (N6SN)

Produktionsdatum: 27.02.2001

Werk: Dingolfing

 

Code Serienausstattung Standard Equipment

S202A Steptronic Steptronic

S210A Dynamische-Stabilitäts-Control Dynamic stability control

S249A Multifunktion für Lenkrad Multifunction f steering wheel

S438A Edelholzausführung Fine wood trim

S473A Armlehne vorne Armrest front

S520A Nebelscheinwerfer Fog lights

S534A Klimaautomatik Automatic air conditioning

S548A Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

S555A Bordcomputer V mit Fernbedienung On-board computer V with remote control

S851A Sprachversion deutsch Language version German

 

Code Sonderausstattung Optional Equipment

S320A Entfall Modellschriftzug Deleted, model lettering

P337A M Sportpaket M Sports package

S352A Isolierdoppelverglasung Insulating double-glazing

S423A Fussmatten Velours Floor mats, velours

S428A Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit

S430A Innen-/Aussensp. mit Abblendautomatik Interior/outside mirror with auto dip

S464A Skisack Ski bag

S481A Sportsitz Sports seat

S494A Sitzheizung Fahrer/Beifahrer Seat heating driver/passenger

S500A Scheinw.Rein.Anl./Intensivreinig. Headlight wipe/wash/Intensive cleaning

S508A Park Distance Control (PDC) Park Distance Control (PDC)

S522A Xenon-Licht Xenon Light

S609A Navigationssystem Professional Navigation system Professional

S672A CD-Wechsler 6-fach CD changer for 6 CDs

S677A HiFi System Professional DSP HiFi System Professional DSP

S705A M Sportfahrwerk II M sports suspension II

S710A M Lederlenkrad M leather steering wheel

S715A M Aerodynamikpaket M Aerodynamics package

S760A Hochglanz Shadow-Line High gloss shadow line

S775A Dachhimmel anthrazit Headlining anthracite

S785A Blinkleuchten weiss White direction indicator lights

S788A BMW LM Rad Individual BMW LA wheel, Individual

L801A Länderausführung Deutschland National Version Germany

S863A Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S879A Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German

S915A Entfall Aussenhautkonservierung Delete clear coat

S970A Business-Paket Business Package

 

Code Information

S431A Innenspiegel automatisch abblendend Interior mirror with automatic-dip

S602A Bordmonitor mit TV On-board monitor with TV

S694A Vorbereitung BMW 6 CD Wechsler Provisions for BMW 6 CD changer

 

Poprawiam swój poprzedni post :oops:

 

Czy ktoś zna ten samochód?

 

http://allegro.pl/bmw-540-m-pakiet-2001-i4486255621.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam coś jeszcze jeśli chodzi o ten samochód:

 

http://www.fotoszok.pl/upload/c87d3153.jpg

 

Bardzo źle to wygląda? Sprzedawca twierdzi że samochód był do tego momentu (zdjęcie) w oryginalnym malowaniu. Osobiście sprowadził samochód z Niemiec i posiada go 4 lata.

 

Duża szansa że poszła podłużnica i zawieszenie? Na zdjęciu widać że poduszki wystrzeliły.

 

Albo sprzedający jest bardzo uczciwy przedstawiając to zdjęcie albo chce odciągnąć uwagę od czegoś innego w tym samochodzie. Co myślicie?Czy warto się tym samochodem interesować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Podłużnica raczej dostała, zawieszenie trudno powiedzieć, mcperson mógł się przestawić, oględziny z ogarniętym blacharzem, albo jedź na pomiar podwozia.

Z drugiej strony jak to jedyny dzwon tego auta to i tak jest ok :wink:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby nikt nic nie wiedział o tym samochodzie?

 

Jeśli macie jakiekolwiek ciekawe uwagi to piszcie.

 

Pewnie zaryzykowałbym wybrać się żeby je zobaczyć (300 km) ale na razie czekam bo podobno ktoś jest umówiony na 14:30 z właścicielem i w ten sposób mam związane ręce a w zasadzie koła :?

 

Jak określić czy samochód został dobrze zrobiony? Na co zwrócić uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi koledzy. Chyba ją sobie jednak odpuszcze i poczekam na egzemplarz który nie zaliczył dzwona.

 

Niestety trudno znaleźć zadbany egzemplarz. Szukam 1,5 miesiąca i nic. Trafia się sam szrot a nie patrze po najtańszych. Obniżyłem też swoje wymagania co do swojej wymarzonej e39. Początkowo brałem pod uwagę tylko 530i w m-pack, z manualem i w skórze. Teraz byłbym skłonny kupić zarówno 525i, jak i v8, może być automat i alkantara, byle w m-packu. A mimo wszystko nie ma czego się złapać.

 

Przy okazji gdyby ktoś wybierał się po ten samochód to nie warto:

 

http://allegro.pl/bmw-e39-525i-m-pakiet-topasblau-hifi-oplacona-i4471493733.html

 

Dość że cena jest znacznie zawyżona nawet jak za bardzo zadbane e39, to nie ma na czym zawiesić oka.

 

Opowiem jak wyglądały oględziny tak żebym nie był gołosłowny:

 

W piątek po południu miałem chwile czasu więc przeglądnąłem jeszcze raz wszystkie oferty e39 na allegro wybrałem najdroższą r6 z mnóstwem zdjęć o ciekawym lakierze topas blau i myśle sobie "taki drogi to musi być przynajmniej przyzwoity". Więc się wybrałem. Dojechałem na miejsce i widze trzy BMW. Jedną po którą przyjechalem i dwie braci którzy sprzedawali ten samochód. Myśle: "dobra oznaka - może miłośnicy bmw więc szrotu nie sprzedają". Szybko jednak zweryfikowałem zdanie. Poprosiłem o książkę serwisową a dostałem w zamian TUV i to drukowany na kiepskiej drukarce a książka niby gdzieś jest ale musi ją poszukać. Podchodze do samochodu, były na nim krople deszczu więc poprosiłem o szmatki żeby zetrzeć wszystko do sucha. Zdziwiłem się po tym jak sami zdeklarowali się to zrobić. Później zrozumiałem dlaczego. Samochód został wytarty oprócz dachu. Po przetarciu dachu okazało się że bezbarwny schodzi. Jeden z braci stwierdził że pewnie od słonka bo u niego też tak schodzi na e36. Myśle sobie "bzdura ale nie nowe auto, oglądam dalej". Obszedłem jedną stronę, drugą, przód samochodu, tył. wszystko malowane. Może dwa elementy to oryginał. Na przednich słupkach ślady postępującej korozji. Otwierając tylne prawe drzwi na słupku pękająca szpachla :mad2: . Otwieram maskę już z niechęcią, ale skoro przejechałem prawie 100km w jedną stronę to przynajmniej obejrzę cały samochód żeby mieć porównanie z kolejnymi. Silnik przecierany ale bardzo niestarannie. Na dole pełno oleju - trudno stwierdzić skąd. Po odpaleniu silnik chodzi równo ale dziwnie świszczy. Usłyszałem że to nic takiego, to taką gumę trzeba wymienić bo jest dziurawa i już ją nawet ma ale nie miał czasu tego zrobić. Siadam w środku włączam wsteczny i pdc miga ale nie działa, podobnie z przodem - brak sygnału. Nie odzywając się nic w końcu ruszyłem na przejażdżkę. Skrzynia biegów wyruchana jak majtki w kroku - drążek ucieka gdzie chce, silnik zmulony ciągnie jakby to było 520i z przed liftu. Piątkę wbiłem chyba dopiero w tedy jak olej w skrzyni się trochę zagrzał bo ani po dobroci ani na siłe wcześniej nie wchodziła. Wróciliśmy z powrotem. Miałem ochotę skopać po tyłkach obu tych braci, bo gdy dzwoniłem to samochód był super. Jak już pokazałem im wszystkie mankamenty to usłyszałem "auto nie jest nowe ale trzyma się kupy". No K...a nie warta nawet połowy tego za ile jest wystawiona.

 

NAWET SIĘ NIE WYBIERAJCIE UWIERZCIE ŻE NIE WARTO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi koledzy. Chyba ją sobie jednak odpuszcze i poczekam na egzemplarz który nie zaliczył dzwona.

 

 

Jeśli "zaliczenie dzwona" rozumie sie poprzez lakierowane elementy to z zakupieniem e39 w oryginalnym lakierze, będziesz miał nie lada problem

 

Jeśli to 540i miało tylko tego dzwona o którym mówi sprzedający, to ani chwili bym się nie zastanawiał tylko jechał i oglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli to 540i miało tylko tego dzwona o którym mówi sprzedający, to ani chwili bym się nie zastanawiał tylko jechał i oglądał.

Słuchaj Bronxa koleś zna się na rzeczy :wink: i tak jak napisał w ori lakierze ciężko kupić auto 10 letnie i starsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Co Ty taki milutki się zrobiłeś? :lol: dlaczego nie masz nissana w podpisie? Czy jeszcze nie dozbierałeś?

Żeby nie było, że nie na temat..to tak jak pisałem, nie skreślaj auta tylko zabierz kogoś kto zna się na naprawach powypadkowych i decyduj.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem. Ale jest coś jeszcze. Chyba koleś coś kombinuje. Już tłumacze:

Gdy zadzwoniłem po raz pierwszy (piątek) to powiedział że sprzedaje samochód szwagrowi który jest za granicą i nie wie czy samochód jest sprzedany bo ktoś właśnie był i chce go kupić, ma nie daleko i wrócił się po zaliczke. A więc umówiłem się że jeśli nie wróci to da mi znać. I tak się stało. Napisał już późnym wieczorem że nie przyjechał ale nie może się ze mną umówić w sobotę bo na 14:00 ktoś ma przyjechać i wcześniej pytał o ten samochód. A więc znów czekam do soboty. Dzwonie do niego wieczorem w sobotę, że jeśli samochód nie został sprzedany to chce z samego rana w niedzielę przyjechać żeby samochód obejrzeć. I słyszę że ktoś już go kupił niby za 20 000zł (ktoś z wcześniej wymienionej dwójki) a w zasadzie zarezerwował go sobie do poniedziałku i ma go odebrać bo szwagier czyli właściciel zgodził się na takie pieniądze. Nie wiem co chciał osiągnąć w ten sposób: może nakłonić mnie żebym przyjechał w niedziele i od ręki zapłacił nie sprawdzając samochodu na żadnej chociażby stacji diagnostycznej, a może faktycznie sprzedał. :?:

 

Co jeśli samochód będzie nadal na sprzedaż w poniedziałek? Co sądzicie?

 

Aha samochód ma jeszcze jeden mankament który pojawił sie podobno niedawno tzn zamek lewych przednich drzwi łapie na pierwszy ząbek czyli drzwi się zamykają ale nie domykają do końca. Może to być następstwem kolizji czy nie możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wg mnie ten samochód w tych pieniadzach wydaje sie być godny zakupu. Lepszej 540i za taką kwotę nie znajdziesz, to pewne. Właściciel wygląda z opisu na uczciwego.

 

Chcesz lepsze 540i? Z org lakierem? to nie w tym budżecie, zapomnij...

Tutaj nawet na forum jest dobre 540i na sprzedaż. 40 tys zł - kwota adekwatna do zadbanej 540i...

 

Pewnie te auto sie juz sprzedało, bo oferta wydawała sie atrakcyjna...

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem to auto jak stało u właściwego właściciela w Sulejówku k. Mińska Mazowieckiego, była do sprzedania za 23k, a może i niżej, teraz już stoi w Sokołowie. Ktoś zwietrzył biznes i już stoi za więcej. Facet sprzedawał to auto za szwagra, faktycznie hamulce były porobione, a co do dzwona to podobno była cała w ori lakierze a rozwalił ją obecny właściciel już w PL. Generalnie miał ją ze 4 lata, a facet który mi ją pokazywał mówił ze 4 lata temu dał za nią 65k w DE i sprowadzał ją na zamówienie. Chwilę się przejechałem, kiera chodziła ciężko, nic wiecej nie zaobserwowałem. Dziwiła mnie duża navi, a menu itd od wersji przedliftowej. Co do sprzedającego to rzeczywiście na wszystko odpowiadał i opisywał raczej bez sciemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 tys zł lub nawet nizej, to moim zdaniem była bardzo dobra cena jak za te auto.

 

Nie wyobrazacie sobie jakie trupy 540i ludzie usiłują sprzedac za 20-25 tys zł.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
23 tys zł lub nawet nizej, to moim zdaniem była bardzo dobra cena jak za te auto.

 

Nie wyobrazacie sobie jakie trupy 540i ludzie usiłują sprzedac za 20-25 tys zł.

Ja sobie wyobrażam :mrgreen: Jakiego konkretnie e38 szukasz, może ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy są w Polsce ludziki którzy są skłonni dać 40kPLN za e39 z 2002?

Są :wink:

 

Skoro 320SI taki sprowadził, to pewnie liczy na sprzedaż... a rynek chyba zna :)

 

A propos cen e39.... rok temu dałem prawie 50 tys zł za e39 z 1999 roku.... nie żałuję...

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał 40k to chętnie bym przygarnął taką 540i :mrgreen: To powinno fruwać, a nie jeździć :cool2:

 

A M5 to w ogóle... Maciek zazdroszczę :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 

To dobra informacja dla mnie, bo pewnie przyjdzie czas że będę chciał swoją sprzedać :)

Sprzedaż pewnego auta zawsze trwa zdecydowanie dłużej niż sprzedaż z kierownicą i przebiegiem z radomia wiadomo CENA ale Ja wolę czekać niż oszukiwać, nie chcę co miesiąc zmieniać nr telefonu :mrgreen:

320Si sprzedałem za 50tys chociaż wielu forumowiczów pisało mi na priv że to cena nieosiągalna nawet we snach, trwało to trochę OK ale gość ma takie e90 że palce lizać. Wyprzedzając zarzuty, kupujący wiedział o wszystkich za i przeciw tej wersji a mimo to już się od niej nie odkleił jak raz ją dotknął :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy są w Polsce ludziki którzy są skłonni dać 40kPLN za e39 z 2002?

Również potwierdzam że są. To bardzo piękny model i zawsze będzie miał rzesze fanów. Niektórzy pędzą co kilka lat za młodszym i być może niekoniecznie lepszym egzemplarzem, a są i tacy co delektują się własnie E39 i to im na długo wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.