Treść opublikowana przez jakub
-
VIN WBANC31050CX22931 Przestroga !!!
jakub odpowiedział(a) na phestor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkoro w Belgii kraju wyjątkowo rygorystycznie podchodzącym do stanu technicznego aut można mieć szkodę całkowitą , a potem dalej jeździć autem które przy kolejnej kolizji nadaje się do naprawy.....a potem znowu szkoda calkowita itd itp Co to za szkody za 1,2 i 1,4 tys euro? Rysy gwoździem? Za 13 tys euro wypaliły poduszki to ok... Nie czujecie lipy w tym raporcie?
-
E46 330xi touring WBAEP51040PF16754
jakub odpowiedział(a) na freelock temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaże46 nie ma x-drivea, ma prostą przekladnię planetarną jako dyfer centralny i system ABD-x, który udaje elektroniczną szperę. Caly system jest prosty jak budowa cepa. W przednim napędzie są całkowicie rozbieralne pólosie z wymiennymi przegubami choć ASO twierdzi że nie. Czy napęd jest awaryjny/ Nie wiem...bo mam 143 tys przebiegu z czego sam w 6 lat zrobilem tylko 45 tys. xd
-
E90 330xd Starachowice VIN WBAVD91020A081667
jakub odpowiedział(a) na tomekk87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdokładnie bo większość e90 nawet w ori lakierze rdzewieje zwłaszcza dzwi... a jezeli ktoś zaprzecza to niech w końcu otworzy oczy a nie ma klapy jak "kóń" Podobno BMW podkupiło Mercedesowi dostawcę blachy.
-
BMW M3 E46 LPG Gdzie ?
Przecież chwalą się na swojej stronie, że montują w silniku S54. Czytając Was nabieram przekonania żeby sobie...gaz założyć. Bo lubię iść pod prąd.
-
e46 330xi zawieszenie eibach pro kit + bilstein b8 problem..
Wysokość auta to w 99% przypadków ustala sprężyna.
-
e46 330i Uciekający płyn od spryskiwaczy
Czyli ASO dało ciała. Ale żeby nie było , że mój "bliźniak" z autem zenta jest pozbawiony usterki, która u niego wystąpiła dziś zauważyłem pod autem ładnie pachnącą.... plamę. Na szczęście cieknie z głownego zbiornika. Na razie xd
-
Pierwsze BMW 316i & 318i e46
Panewka może paść w każdym M43. Wystarczy zapomnieć się na autostradzie i pojechać trochę dłużej w pedałem w podłodze co przy tej mocy jest zjawiskiem częstym. Olej nie ma znaczenia. Przegrzewa się trzeci czop wału. BMW nidy się nie przyznało....bo oni nigdy sie do wady fabrycznej nie przyznali, podobnie jak Rolls Royce. Róznica polega na tym, że Rolls wymienia silnik i mówi "Rols się nie psuje" a BMW mówi "to niemożliwe, pierd..l się sam"
-
Pierwsze BMW 316i & 318i e46
No chyba że padnie 'pana" A gaz nie jest wieśniactwem. Wieśniactwem jest takie gadanie.
-
BMW 330i Łódź WBAEV51000KM67083
jakub odpowiedział(a) na ciechan_skc temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMogli zrobić test tej X1 po przebiegu 150 tys km...albo zaraz po zerwaniu łancucha rozrządu xd
-
BMW 330i Łódź WBAEV51000KM67083
jakub odpowiedział(a) na ciechan_skc temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażReflektory są OK. W Mpakiecie nie może wystąpić nic co jest chromem lub jakimś cygańskim sreberkiem.
-
STUKANIE Z TYŁU E46, 318 Ci
Może się okazać, że ktoś siedzi w bagażniki i puka bo chce wyjść.
-
jazda na zimówkach 15'' w e46 318i 143 ps z 2004
Do twojego egzemplarza przewidziana jest felga 61/2JX15 ET:42 jako opcja
-
320DT sprzedac? Dylemat...
A to będzie Twoje czwarte dziecko czy piąte? Bo jesli poniżej to Touring jest aż za duży. Zgodzę sie tylko co do mocy...fajnie mieć pow 200 koni. A co bym ja zrobił? Kasę zakopał (dosłownie) grozi nam deflacja więc nawet w banku nie opłaca się trzymać i poczekał bym sobie na ładne modele BMW. Bo sorrki ale e90 i e60 to kupa jakich mało.
-
E46 316i kombi. Bierze olej.
10w40 to półsyntetyk, który nie powinien być używany z żadnym BMW po 2000 roku. 0,2 litra na 800 to niewielkie zuzycie i nie zauważysz go w formie dymu niebieskiego z rury wydechowej.
-
e46 330i Przestał działać klakson
Ale się sypią te beemki...
-
E60 - 520i - WBANA31080B160678 - Warszawa
jakub odpowiedział(a) na yog86wp.pl temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle tych co już mają e60 nie pytamy :) Pytamy tych co chcą sprzedać. Takie e60 w promocji rocznika kosztowało w salonie 120 tys nowe...
-
E60 - 520i - WBANA31080B160678 - Warszawa
jakub odpowiedział(a) na yog86wp.pl temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKiedyś na targu staroci usłyszałem tekst, który zmienił mój sposób postrzegania rzeczywistości. "Panie to jest drogie...bo to jest stare"
-
BMW e38 740i Warszawa WBAGG81010DF90189 Korekta o 400tys
jakub odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo bez przesady nie zrobił w Polsce 100 tys km... Nie ma gazu i CB radia. Max najechał 5 tys przez 3 lata. Idę o zakład.
-
E90 330xd Starachowice VIN WBAVD91020A081667
jakub odpowiedział(a) na tomekk87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSłabo szukasz. Mogę Ci taką przywieźć http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=248000405&asrc=st|sr Zaletą auta jest że sprzedaje je Rocco. Podobno gralo w kilku pornolach.
-
E90 330xd Starachowice VIN WBAVD91020A081667
jakub odpowiedział(a) na tomekk87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA taka edukacja nie jest właśnie walką z nieuczciwymi handlarzami? Czy celem takiej edukacji miałoby być nauczenie, jak przycisnąć handlarza by obniżył cenę? Pośrednio też. Gdyby 80% ludzi wiedziało, że praktycznie z większości krajów europejskich można sprawdzić przebieg to przestali by po prostu skręcać. Rynek sam by się oczyścił z krętaczy bo byłoby zbyt duże ryzyko, że klient będzie się czepiał. Samochody miałyby rzeczywiste większe przebiegi więc i ceny by spadły.
-
Wymiana listew ozdobnych tapicerki
Trochę komplikujecie Bierzesz nr listwy z touringa http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=EP51&mospid=47676&btnr=51_3310&hg=51&fg=45 i wklejasz do przeglądarki http://realoem.com/bmw/partxref.do?part=51457047164%09 Pasuje ....w sedanie i kombi.
-
E90 330xd Starachowice VIN WBAVD91020A081667
jakub odpowiedział(a) na tomekk87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolega ma bardzo zdrowe podejście....zgadza się na skręcony przebieg, ale za niższą cenę. To jest logiczne. Zamiast walczyć z handlarzami trzeba edukować ludzi jak sprawdzać przebiegi, popularyzowac firmy zajmujące się profesjonalną oceną auta. Auta w Polsce mszą być tańsze bo te sprowadzone z zachodu uszkodzone są naprawiane przy użyciu polskiej roboczogodziny i przy użyciu niestety kradzionych części.
-
Wasze opinie na temat spalania na takich felgach.
Ja jeźdżę na 17 bo nie mam innego wyjścia. Felgi jeszcze nie uszkodziłem, ale za to opony bardzo często dostają dziwnych bocznych bąbli i są do wymiany. Myślę, że to zasługa niskiego profilu.
-
[E46]330d klapki w kolektorze a bez klapek
Moim zdanie klapki urywają się ponieważ nagar z czasem zbierający się w dolocie ogranicza i utrudnia ich ruch. Ponieważ mają rachityczną konstrukcję po prostu pękają próbując się ruszać. Wychodzi na to, że wyeliminowanie ich z ruchu to dobry pomysł. Dlaczego klapki tylko w automacie? Myślę, że to była zemsta inżynierów BMW. Są wygodni ? Lubią automat i "modnego' diesla? Dajmy im beznadziejną skrzynię GM i klapki...odechce im się.
-
e39 540i Touring GDAŃSK WBADJ51090BH20024
jakub odpowiedział(a) na 1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSłabe wyposażenie to plus. Mniej do popsucia.