Treść opublikowana przez jakub
-
opinie na temat firmy HART
A mi się najbardziej podoba tekst w stylu "leję olej X i zlego słowa powiedzieć nie mogę" A co jecie te oleje, smażycie czy popijacie?
-
BMW E60 525 wbana510x0b028100 Tomaszów Mazowiecki
jakub odpowiedział(a) na dav3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI tak te 23 tys to kasa w błoto. A tę za 47 to Zenek powinien do Niemiec wywieźć . Serwis, mały przebieg, pierwszy właściciel ...Niemcy powinni ją rozdrapać...tam auta takie drogie.
-
BMW E60 525 wbana510x0b028100 Tomaszów Mazowiecki
jakub odpowiedział(a) na dav3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle żeś pokemona wykopał :)
-
BMW E60 525 wbana510x0b028100 Tomaszów Mazowiecki
jakub odpowiedział(a) na dav3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFacet chce sprzedać za 15% wartości poczatkowej auto, którym przejechanie kilometra kosztowalo go 2 pln utraty wartości. W sumie to mógłby oddać ją za darmo . Niewielka różnica.
-
325i z lpg PRINS- już drugi wybuch chłodzącego płynu
Niewydajną pompę (lub niewydolną , przypchaną chłodnicę) łatwo rozpoznać po tym, że temperatura szybko rośnie gdy chcemy auto pocisnąć lub jedziemy pod górę i tak samo łatwo spada gdy zmniejszamy prędkośc.
-
325i z lpg PRINS- już drugi wybuch chłodzącego płynu
Jedyne co trapi teraz ten samochód to syndrom przewrażliwionego wlasciciela. Skoro na teście silnik trzyma temp ok 90 kilka stopni tzn, że układ jest wydajny i działa prawidłowo.
-
BMW E60 525 wbana510x0b028100 Tomaszów Mazowiecki
jakub odpowiedział(a) na dav3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaże60 będzie klasykiem....tak mi kuzyn powiedział. Ja mu na to, że nie będzie a on mówi że to auto jest tak brzydkie i popierd.. że będzie.
-
BMW E60 525 wbana510x0b028100 Tomaszów Mazowiecki
jakub odpowiedział(a) na dav3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże masz rację...dlatego handlarze są bardzo grubo skórni, odporni na krytykę, czas i cenę :)
-
BMW E60 525 wbana510x0b028100 Tomaszów Mazowiecki
jakub odpowiedział(a) na dav3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak patrze na rynek e6x to jestem ciekaw czy ktoś za moje e61 530xd zapłaci 40 tys i naprawdę szczerze w to wątpie - za ta cenę w Radomiu i Płocku są już polifty na wypasie Mam to samo ze swoim 330xi. Wątpię żebym dostał 22 tys, ale w gadce forumowej to jest warte 30 wzwyż. Sprzedałem w zeszłym tygodniu motocykl który wystawiłem za niską cenę (w porównaiu do innych) i odebrałem 1 (!) tel.....na szczęście to był ten klient.
-
E39 530D 2003, Grzegorzew WBADL81020GX69481
jakub odpowiedział(a) na Rydz3k temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg auta z Francji sprawdza się na podstawie rachunków z przeglądów dopuszczających do ruchu. Taka kieszonka naklejona na szybę musi zawierać te informacje (mały kwadracik, który wydziera się z dużego dokument na którym jest wpisany przebieg) Jeśli tego nie ma to dopowiedzcie sobie dalej.
-
325i z lpg PRINS- już drugi wybuch chłodzącego płynu
Nie ma po co jeżdzić, wszystko ok.
- e46 330xd
-
BMW E60 525 wbana510x0b028100 Tomaszów Mazowiecki
jakub odpowiedział(a) na dav3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli niezłe auto. Mechanik hobbysta ogarnie je w 5 minut i myślę, że po Twoim opisie szybko znajdzie nabywcę.
-
e46 330xd
w e46 nie ma i nie było x-drive...ile razy mam powtarzać? Jest stały napęd 4x4 z międzyosiową przekładnią planetarną. A wracając do auta. 1 amortyzator kosztuje 1000 (zamienników brak). Przegub 450 (kombinowany) w serwisie nie ma przegubów tylko jest cała półoś za 1800.
-
e91 330 xd vin WBAVT91080KT92310
jakub odpowiedział(a) na Kecaj72 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRozumiem, że Polacy nie kupują aut w Niemczech tylko je ...kradną. No ale jesli jednak kupują i płacą w euro to chyba Niemiec (lub inny dywaniarz) sprzedaje je z własnej nie przymuszonej woli. Taki handel nazywa się handlem po cenie rynkowej. Raz na zawsze skończcie więc z tekstami, że auta w Niemczech są droższe niż w Polsce. Oczywiście wiem o kręceniu licznikow, usprawnianiu etc, każdy sobie powinien sam o 150 tys skorygować.
-
BMW 330i 231KM M-PAKIET BIXENON NAVI SKÓRA WBAEV51080PD80019
jakub odpowiedział(a) na TOMEK 11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMusisz zweryfikować swą wiedzę. Pod zamkiem jest dobrze.
-
e63 650i WBAEH11070CN17309 Warszawa
jakub odpowiedział(a) na smietnik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLudzie szanujcie się trochę i swoje pieniądze. Auto za taką kasę powinno czekać na klienta postawione na dywanie. Cewki nie banglają, akumulator KO brak powietrza w kołach...co to jest handel złomem? I jeszcze chce Wam się drugi raz jechać? Dzizas....
-
BMW E46 320Ci bierze olej/od czego jest ten przewód?
W góry masz bliżej.
-
BMW E46 320Ci bierze olej/od czego jest ten przewód?
A czym to jest spowodowane??? To wolniejsze zuzycie od polowy stanu? Czym większa ilość oleju w skrzyni korbowej tym większe ciśnienie. Z tym ciśnieniem musi sobie radzić separator czyli tzw odma. Jeśli jej wydajnośc spada to sobie dopowiedzcie. Diesle BMW nie biorą oleju bo są "ciaśniej" spasowane. Blok silnika i pierścienie tlokowe sa z identycznego materiału więc mają taka samą rozszerzalność cieplną. Blok z M54 nie jest z żeliwa, a pierścienie tak i w tym cała tajemnica.
-
Re: E61 530xd 2008r. WBAPY71030C025355 Warszawa
jakub odpowiedział(a) na sankey temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak zupełnie poważnie jedynie seria 1 jest brana u mnie pod uwagę jako następca e46 i to tylko przed liftem. Reszta BMW po 2004 roku ....po prostu nie wywołuje żadnych pozytywnych emocji....
-
Re: E61 530xd 2008r. WBAPY71030C025355 Warszawa
jakub odpowiedział(a) na sankey temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA tak wracając do tematu to ja bym wybrał Insignię kombi z jakimś dobrym napędem zamiast tego pretensjonalnego Bangleowskiego potwora.
-
Re: E61 530xd 2008r. WBAPY71030C025355 Warszawa
jakub odpowiedział(a) na sankey temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak już tak piszecie o marzeniach motoryzacyjnych to mi zawsze się marzył i marzy i może kiedyś się spełni to Mercedes R129 to dopiero jest skarbona... kadeta gsi miał mój szwagier czerwonego :norty: na tamte czasy digital robił wrażenie coś ala takiego jak dziś zegary LCD w nowej S czy 7er Taki mercedes dobrze kupiony to już jest bardziej lokata kapitału. Widzę, że większośc kolegów to z tych normalnych co to mieli jedynie słuszne auto...czyi malego wypasionego dzikusa. Moim motoryzacyjnym marzeniem jest Subaru Impreza WRC z nauką jazdy wykupioną u Krzysztofa Hołowczyca. Reszta 4 kołowej motoryzacji w zasadzie może nie istnieć.
-
Re: E61 530xd 2008r. WBAPY71030C025355 Warszawa
jakub odpowiedział(a) na sankey temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak klasyka....gdy go kupowałem to był szpan na dzielnicy :) Dwa razy mi go kradli, raz nie mogli urochomić, a drugim razem skutecznie. Tzn prawie...Policja go znalazła bo się złodziejom....popsuł. Gdy zadowoleni policjanci stanęli w drzwiach prawie się popłakałem bo za dwa dni miałem dostać odszkodowanie. Podsumowując to auto to taka trauma, że jak dziś przez chwilę pomyślę o wypasionej 5 lub serii 7 to od razu mówię STOP pamiętaj o Audi;) Tłuste fury to klopoty i to mimo, że od rozstania minęło już 13 lat.
-
Re: E61 530xd 2008r. WBAPY71030C025355 Warszawa
jakub odpowiedział(a) na sankey temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW sumie to ja wywołałem temat....i sobie przypomniałem, że gdy miałem 24 lata to sobie kupiłem Audi V8. Największe g...z jakim dotychczas miałem do czynienia. Tak mnie skutecznie wyleczył z "tapczanów", że teraz najchętniej jeździłbym....skuterem, a żona "męczy" o wyjazd wakacyjny na motocyklu.:)
-
Re: E61 530xd 2008r. WBAPY71030C025355 Warszawa
jakub odpowiedział(a) na sankey temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż22 latek marzy o komforcie...Swiat zwariował