Treść opublikowana przez jakub
-
Dlaczego tak jest że BMW są najlepsze??
Sercem to kupuje się Alfę Romeo, a BMW? Bez żartów. To taki drugi stopień wtajemniczenia po Golfie i kadettcie.
-
330 Coupe a podpięcie haka do przyczepki - profanacja?
ale przypal :duh: W Holandii jak nie masz przyczepy kempingowej to jesteś "dziwny"
-
330 Coupe a podpięcie haka do przyczepki - profanacja?
Żona ma rację. Na plandece napiszesz sobie np "Racing Team" i jazda.
-
Za mało pali
Nic dziwnego , tam też liczą pieniądze.
-
za duzo pali m41
Przy dużych mrozach i krótkich przebiegach (zimny silnik) 20% więcej nie jest niczym dziwnym.
- Podszybie
-
320d v. 320i kombi - jakie wybrać
Mam takie samo zdanie i ... też jeżdżę dieslem. Do autora postu: Jeśli masz zamiar zagazować auto i lubisz "depnąć" poszukaj większego silnika jak 2.0
-
przekładanie silinka z e87 118i do e30
Bo pewnie już go kupiŁ... Nie masz pojącia o aerodynamice i jak na 8 postów to powinieneś trochę zmienić ton.
-
Zaginione e36 w Poznaniu
Myślę, że auto zostaŁo wystawione na "wabia". W krzakach siedzą policjanci ze szkoŁy w Legionowie i w ramach praktyk mają dokonać zatrzymania na gorącym uczynku zŁodziei. Auto jest caŁy czas obserwowane, opuszczona szyba i rozwalona stacyjka ma uŁatwić sprawę i sprowokować. Bądź czŁowiekiem zanieś chŁopakom herbatę w termosie i jakiś koc.
-
318i stuki w silniku-panewka?
OpiŁki metalu będzie widać już na bagnecie. Panewkę najlepiej sŁychać gdy silnik pracuje nie wysilony przy okoŁo 2500-3000 obrotów. Otwierasz maskę i powoli zwiększasz obroty silnika. Panewkę usŁyszysz wyraźnie przy obrotach wspomnianych wcześniej. Jeśli nie to nie panewki. Ja bym zacząŁ od ustalenia dlaczego jeden cylinder nie pracuje.
-
podgrzewane lusterka
Możesz mieć też przepalone wkŁady.
-
Wskaźnik temperatury 2 mm w prawą stronę
Ja bym poszedŁ jeszcze dalej z tą teorią. Czym niższy kierowca tym bardziej odchylona w prawo. Kto się przyzna do 150 cm wzrostu?
-
E-46 2004. 330D Nieodpala!!!!!!!
A mi się kiedyś ukręciŁo w tym silniku kóŁko na wypuście pompy ciśnieniowej. Łąńcuch pracowaŁ, a pompa staŁa w miejscu.
-
E-46 2004. 330D Nieodpala!!!!!!!
PisaŁeś o ciśnieniu 4 Bary, a przy rozruszniku powinien mieć 100 Barów i po rozruchu ok 800. Pompa wysokiego ciśnienia nie dziaŁa.
-
prośba o doradztwo w zakupie E36 model 323
Zwróć uwagę na korozję tylnych obrzeży bŁotników, prawdopodobnie od zagniatania ich, żeby się felgi zmieściŁy. Koszmarne bŁędy ortograficzne w opisie. To może być powód do zbicia ceny :)
-
E-46 2004. 330D Nieodpala!!!!!!!
Jedyny sposób to podŁączenie do komputera i sprawdzenie czy podczas kręcenia rozrusznikiem wytwarzane jest wystarczające ciśnienie paliwa do uruchomienia silnika.
-
Sosnowiec - szukam BMW taxi
Suka mojej koleżanki też Doda się wabiŁa i podobnie śpiewaŁa. U mnie w pipidówku jeździ e60 taxi, skóra krem, diesel.
-
Szarpania podczas jazdy we mgle
Raczej się mylisz, ale trop wilgotności i jej wpŁyw na elektrykę może być dobry. Z pominięciem oczywiście kabli WN :)
-
Wskaźnik temperatury 2 mm w prawą stronę
Wszystko w normie. Problem będzie gdy zacznie dochodzić do czerwonego pola. Jeśli stoi nieruchomo w okolicach pionu jest dobrze. Zawsze możesz przegiąć wskazówkę, albo domalować kreskę.
-
Historia awarii.. od początku do całkowietej naprawy
Gdybyś czytaŁ ze zrozumieniem to byś wiedziaŁ, że to nie byŁo do Ciebie... Wskaźnik w wielu BMW (nie wiem czy we wszystkich) ma ograniczoną bezwŁadność. Jest to o tyle denerwujące, że jeśli temperatura zaczyna rosnąć kierowca nie jest o tym ostrzegany, a gdy przekroczy pewną dozwoloną wartość, wskazówka wędruje szybko na czerwone pole.
-
Historia awarii.. od początku do całkowietej naprawy
WyŁączenie silnika nie studzi go. W początkowej fazie temeperatura jeszcze rośnie. Najlepszym sposobem przy szwankującym chŁodzeniu jest wŁączenie ogrzewania i nawiewu.
-
Historia awarii.. od początku do całkowietej naprawy
Wskaźnik temperatury w tym modelu przy prawidŁowo odpowietrzonym ukŁadzie chŁodzenia nie ma prawa wyjść poza pion. W Twoim przypadku chyba jest problem z przegrzanym silnikiem.
-
Zakup BMW 323i 95r - co sądzicie o tym autku?
Jechać, sprawdzić, kupić lub nie. Jeśli lipa to opisać i tyle..
-
ILE POWINNO PALIĆ?
Faktycznie to spalanie jest coś niskie, jak na silnik 2.5 l... A do tego spalanie 8 litrów dla silnika 1.6??? Ciekawe skąd takie dane, no chyba, że na trasie (a mowa była o mieście)... Niskie? Poprostu ma sprawne auto.
-
hi there
Myślę, że mocy dostaniesz ile będziesz chciaŁ, popatrz na filmy z linków i zobaczysz doŁadowania od 1,4 - 2,3 bara. Jeśli to jest silnik bez modyfikacji, a patrząc na zaolejoną pokrywę zaworów myślę , że tak, to nie dojedzie do ZŁotych Piasków. :)