Skocz do zawartości

jakub

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jakub

  1. Sercem to kupuje się Alfę Romeo, a BMW? Bez żartów. To taki drugi stopień wtajemniczenia po Golfie i kadettcie.
  2. ale przypal :duh: W Holandii jak nie masz przyczepy kempingowej to jesteś "dziwny"
  3. Żona ma rację. Na plandece napiszesz sobie np "Racing Team" i jazda.
  4. jakub odpowiedział(a) na Triptic temat w E46
    Nic dziwnego , tam też liczą pieniądze.
  5. jakub odpowiedział(a) na farmus temat w E36
    Przy dużych mrozach i krótkich przebiegach (zimny silnik) 20% więcej nie jest niczym dziwnym.
  6. jakub odpowiedział(a) na zbg2 temat w E36
    Podobno w ASO jest niedrogie.
  7. Mam takie samo zdanie i ... też jeżdżę dieslem. Do autora postu: Jeśli masz zamiar zagazować auto i lubisz "depnąć" poszukaj większego silnika jak 2.0
  8. Bo pewnie już go kupiŁ... Nie masz pojącia o aerodynamice i jak na 8 postów to powinieneś trochę zmienić ton.
  9. Myślę, że auto zostaŁo wystawione na "wabia". W krzakach siedzą policjanci ze szkoŁy w Legionowie i w ramach praktyk mają dokonać zatrzymania na gorącym uczynku zŁodziei. Auto jest caŁy czas obserwowane, opuszczona szyba i rozwalona stacyjka ma uŁatwić sprawę i sprowokować. Bądź czŁowiekiem zanieś chŁopakom herbatę w termosie i jakiś koc.
  10. jakub odpowiedział(a) na adamblue temat w E36
    OpiŁki metalu będzie widać już na bagnecie. Panewkę najlepiej sŁychać gdy silnik pracuje nie wysilony przy okoŁo 2500-3000 obrotów. Otwierasz maskę i powoli zwiększasz obroty silnika. Panewkę usŁyszysz wyraźnie przy obrotach wspomnianych wcześniej. Jeśli nie to nie panewki. Ja bym zacząŁ od ustalenia dlaczego jeden cylinder nie pracuje.
  11. jakub odpowiedział(a) na albizkit temat w E46
    Możesz mieć też przepalone wkŁady.
  12. Ja bym poszedŁ jeszcze dalej z tą teorią. Czym niższy kierowca tym bardziej odchylona w prawo. Kto się przyzna do 150 cm wzrostu?
  13. jakub odpowiedział(a) na PIOTREK.R temat w E46
    A mi się kiedyś ukręciŁo w tym silniku kóŁko na wypuście pompy ciśnieniowej. Łąńcuch pracowaŁ, a pompa staŁa w miejscu.
  14. jakub odpowiedział(a) na PIOTREK.R temat w E46
    PisaŁeś o ciśnieniu 4 Bary, a przy rozruszniku powinien mieć 100 Barów i po rozruchu ok 800. Pompa wysokiego ciśnienia nie dziaŁa.
  15. Zwróć uwagę na korozję tylnych obrzeży bŁotników, prawdopodobnie od zagniatania ich, żeby się felgi zmieściŁy. Koszmarne bŁędy ortograficzne w opisie. To może być powód do zbicia ceny :)
  16. jakub odpowiedział(a) na PIOTREK.R temat w E46
    Jedyny sposób to podŁączenie do komputera i sprawdzenie czy podczas kręcenia rozrusznikiem wytwarzane jest wystarczające ciśnienie paliwa do uruchomienia silnika.
  17. Suka mojej koleżanki też Doda się wabiŁa i podobnie śpiewaŁa. U mnie w pipidówku jeździ e60 taxi, skóra krem, diesel.
  18. jakub odpowiedział(a) na Tzone temat w E46
    Raczej się mylisz, ale trop wilgotności i jej wpŁyw na elektrykę może być dobry. Z pominięciem oczywiście kabli WN :)
  19. Wszystko w normie. Problem będzie gdy zacznie dochodzić do czerwonego pola. Jeśli stoi nieruchomo w okolicach pionu jest dobrze. Zawsze możesz przegiąć wskazówkę, albo domalować kreskę.
  20. Gdybyś czytaŁ ze zrozumieniem to byś wiedziaŁ, że to nie byŁo do Ciebie... Wskaźnik w wielu BMW (nie wiem czy we wszystkich) ma ograniczoną bezwŁadność. Jest to o tyle denerwujące, że jeśli temperatura zaczyna rosnąć kierowca nie jest o tym ostrzegany, a gdy przekroczy pewną dozwoloną wartość, wskazówka wędruje szybko na czerwone pole.
  21. WyŁączenie silnika nie studzi go. W początkowej fazie temeperatura jeszcze rośnie. Najlepszym sposobem przy szwankującym chŁodzeniu jest wŁączenie ogrzewania i nawiewu.
  22. Wskaźnik temperatury w tym modelu przy prawidŁowo odpowietrzonym ukŁadzie chŁodzenia nie ma prawa wyjść poza pion. W Twoim przypadku chyba jest problem z przegrzanym silnikiem.
  23. Jechać, sprawdzić, kupić lub nie. Jeśli lipa to opisać i tyle..
  24. jakub odpowiedział(a) na darekedaros temat w E36
    Faktycznie to spalanie jest coś niskie, jak na silnik 2.5 l... A do tego spalanie 8 litrów dla silnika 1.6??? Ciekawe skąd takie dane, no chyba, że na trasie (a mowa była o mieście)... Niskie? Poprostu ma sprawne auto.
  25. jakub odpowiedział(a) na ludiagsm temat w E36
    Myślę, że mocy dostaniesz ile będziesz chciaŁ, popatrz na filmy z linków i zobaczysz doŁadowania od 1,4 - 2,3 bara. Jeśli to jest silnik bez modyfikacji, a patrząc na zaolejoną pokrywę zaworów myślę , że tak, to nie dojedzie do ZŁotych Piasków. :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.