Myślę, że mocy dostaniesz ile będziesz chciaŁ, popatrz na filmy z linków i zobaczysz doŁadowania od 1,4 - 2,3 bara. Jeśli to jest silnik bez modyfikacji, a patrząc na zaolejoną pokrywę zaworów myślę , że tak, to nie dojedzie do ZŁotych Piasków. :) Bacouse I am Bulgarian and i dont uderstand good your language but links from my signature is for my favorite project E36 318is turbo the project is here : http://www.m42club.com/forums/showthread.php?t=2404 pp: sorry for my bad einglish