Treść opublikowana przez jakub
-
Ubezpieczenie, kto zapłaci?
jakub odpowiedział(a) na Os_ temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneNie wiadomo czy stara umowa nie zostaŁa poprostu wypowiedziana i przestaŁa żyć wŁasnym życiem. Jeśli Ty jesteś potencjalnym nabywcą możesz to sprawdzić u ostatniego ubezpieczyciela, jeśli jesteś sprzedawcą i nie pamiętasz - nie ruszaj tematu :)
-
Czujniki klocków, w których koŁach?
Dzięki za szybką odpowiedź.
-
Czujniki klocków, w których koŁach?
Witam Czy czujniki klocków hamulcowych są w każdym kole, czy tylko w wybranych na osi. Jeśli tak, to w których?
-
Tester grubości lakieru
Dzisiaj dostaŁem tester "do domowego" użytku. Tester AT 500 (można kupić na allegro) za 26zŁ,jest niezŁy. Nie można oczywiście napisać ekspertyzy na podstawie jego wskazań, ale spokojnie wychwytuje dwa lakiery. Myślę, że dla amatorów wystarczy. OT, Panowie Moderatorzy. Do jogurtów firmy Danon dodawane są magnesy z literkami (forowicze posiadający dzieci wiedzą o co chodzi) Rewelacyjnie wychwytują szpachel na karoserii i sam kiedyś w komisie użyŁem takiego "testera". Ku zdziwieniu komisanta pokazaŁem mu miejsca szpachlowane więc do "domowego" użytku danon się nadaje.
-
Tester grubości lakieru
Magnesik z jogurtu wykrywa tylko szpachel. Dwóch lakierów nie wykryje. Czekam na przesyŁkę prostego testera, podzielę się spostrzeżeniami za tydzeń.
-
330d - rezonans , buczenie ...
Sprawdź termiczne osŁony ukŁadu wydechowego.
-
Dylemat między E39 530D 193KM a E46 330D 204KM
Przejmowanie się komentarzami innych, emocjonowanie nimi charakteryzuje ludzi zakompleksionych i pozbawionych pewności siebie. Nieważne. Wziąłem Cię na celownik tylko z jednego powodu. NIETOLERUJĘ łamania przepisów ruchu drogowego czyli np. ścigania się w normalnym ruchu ulicznym. Mam ku temu osobiste powody. Tory wyścigowe, OS-y, KJS, Popularki, proszę bardzo.
-
Poszukuje oszusta (prosze nie kasowac)
Skąd pewność, że widział, że są spawane? Może nie zdejmował opon. Dodaj aukcję do obserwowanych i przeglądaj co jakiś czas wystawiane przedmioty.
-
Dylemat między E39 530D 193KM a E46 330D 204KM
WiedziaŁem, że rozmawiamy o jakiejś grze na Play Station. Tylko gdzie tam diesla upchnąŁeś? Musisz dobry towar palić.
-
Dylemat między E39 530D 193KM a E46 330D 204KM
Pracujesz na stacji? Możesz pooglądać te auta dŁużej np myjąc im szyby.
-
Moja przygoda z wyborek i kupnem autka w niemczech :)
W pobliżu mojego domu jest jedna taka montownia. Bazują gŁównie na lekko zdeformowanych częściach dostarczonych z USA i Niemiec. Niektóre zgrzewy opanowali do perfekcji.
-
Max 160km/h !!!!
Jeśli MTM robi tak dobre przepŁywomierze jak pompy paliwa to wytrzymują ze ... 30 min.
-
Jaka pompa paliwa w 330d? help!
Szkoda, że przeczytaŁem ten post tak późno bo zaoszczędziŁbym kolejnemu allegrowiczowi kŁopotu. NabyŁem pompę paliwa od Pani z aukcji przez Ciebie wskazanej. Pompa chodziŁa cicho przez 10 sekund. Potem zaczęŁa tak wyć, że nie daŁo się jeździć autem, a po dwóch dniach padŁa. Sprzedawcę przed negatywem uchroniŁo zdjęcie aukcji i zablokowanie możliwości wystawienia komentarza (perfidia) Nie polecam i ostrzegajcie innych.
-
Top New Cars - kupił ktoś z Was od nich auto?
- E60 na taxi w PL
E60 w Warszawie to chyba już nie szok. Co powiesz na E60 530d w moim maŁym miasteczku? Na 100% nie zarabia pieniędzy tylko je pierze :)- Jak myslicie warto, na co zwrocic uwage?
Mi też się podoba kolor wnętrza, a skóry nie lubię :)- Jakie najlepsze części do zawieszenia?
Sprawdź co jest przyczyną luzu na sworzniu. U mnie mechanicy przy montażu przecięli osŁonę gumową i sworzeń znikną w dwa miesiące.- Jak myslicie warto, na co zwrocic uwage?
Dla mnie zakup samochodu to też zawsze duży wydatek. ChodziŁo mi o to, że 80% samochodów nie nadaje się (dla mnie) do zakupu już po pierwszej minucie wizualizacji. Jeśli samochodowi poświęcam 5 minut to jest dobra droga do zakupu. KupiŁem w swoim życiu kilkanaście samochodów i nigdy nie korzystaŁem z kanaŁu. Kupuję na zasadzie "miŁości od pierwszego wejrzenia".- Jak myslicie warto, na co zwrocic uwage?
Cooo? Auto za 14 tys to ja kupuję w 15 min. Największe przekręty są przy tych prawie nowych.- BMW + policyjne Mondeo (crashed)
Zgadzam się, ale dyskusja toczyŁaby się pewnie inaczej gdyby ścigali skradzine BMW kogoś z forum.- Wielki SZOK BMW 323
bono20002 napisał: a to było turbo montowane fabrycznie w bmw tak wcześnie?? tak - fabryka... najdziwniejsze jest to, że włożyli turbo do takiego krążownika a nie do 6-er e24.- Czy ktoś był obejrzeć?
Skoro wŁaściciel twierdzi, że to oryginaŁ to trzeba mu wierzyć :) Pytanie czy VIN jest oryginalny? 10 lat temu w Polsce maŁo który VIN pasowaŁ do samochodu.- szczecin 523 touring ktoś oglądał?
Ładna, szkoda, że bez klimatyzacji i z wnętrzem z karetki pogotowia.- rozrusznik padł?
1. Automat można holować, na krótkich dystansach do 10 km 2. MŁotkiem da się coś poprawić gdy uszkodzone są szczotki, gdy bendiks nic nie zrobisz. 3. W e36 bendiks to typowa usterka.- Jak sprawdzić przeebieg
Dobrze, że nie można ... niektórzy mogliby zejść na zawaŁ - E60 na taxi w PL
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.