Treść opublikowana przez jakub
-
Jak poznać z wyglądu że to 2.5 171km?
jednym z elementów jest kolektor dolotowy. W 2,5 kanaly są szerokie i stykają się ze sobą.
-
Pomozecie ????
Co ma być tą zabawą? jazda czy naprawianie? Ja do zabawy to sobie enduro kupilem :)
-
Dwie e32 za jedną e30 już wali na dekiel z tymi cenami
325i e30 to wilk w owczej skórze. Jest pozbawiony kontroli trakcji, wspomagania kierownicy i temu podobnych bzdetów. To czysta forma. 325 zostaje na zawsze u mnie w garażu, nie ma lepszego przelożenia koszty/przyjemność z jazdy. 13,5 tys za idealny egzeplarz to są śmieszne pieniądze.
-
E39 M5 co uwazaczie o tej?
Cena jest w koronach szwedzkich? Kolor przemilczę...
-
BMW VS AUDI
Strach dzieci z domu wypuścić. "Miszczowie" prostej
-
Gdzie w okolicach Włocławka wypolerować BMW!!!
Masz na myśli Bukowskiego? On na pewno poleruje sam, bo Lendzion bylby zbyt drogi :)
-
Czy jeszcze brakuje mi czegoś z luksusu ?
Akurat na tylnej kanapie można miejsce zajmować przez bagażnik. Dorzuciłbym szklany dach na całej powierzchni z możliwością gromadzenia energii słonecznej i doświetlania w pochmurne dni. Skórę zminiłbym na alkantarę.
-
Gdzie w okolicach Włocławka wypolerować BMW!!!
np Lendzion W Łochocinie
-
Skrzypienie z przedniego zawieszenia
W wahaczu są dwa sworznie. Można przy użyciu strzykawki z igłą zrobić gumie na sworzniu zastrzyk z oleju. Powinno pomóc.
- 340i
-
BMW E36 rozrusznik
Wygląda na na bendiks w rozruszniku, miałem to samo. Rozrusznik jest ukryty dość skutecznie. Prawdopodobnie wstydzili się pokazać, że włożyli włoski rozrusznik do niemieckiego samochodu. Jest schowany po lewej stronie i przyręcony do skrzyni biegów. Bez kanału i odpowiednich narzędzi tego nie wyciągniesz. Pozwolę sobie na małą dygresję. Wszysko co mi się psuje w BMW jest włoskie lub francuskie (rozrusznik, alternator). Paradoksalnie jestem bardzo zadowolony z mojej Alfy 156, może dlatego, że włosi zastosowali osprzęt BOSCH
-
Co sądzicie o tym samochodzie?
W wersji normalnej zamawiasz w serwisie podając rocznik auta, a wersji oszczędnościowej idziesz na złomowisko i kupujesz co uda się wygrzebać. Według mnie jest bardzo prawdopodobne, że auto było naprawiane w Polsce.
-
Wymiana szyby przedniej czołowej
Jaan montuje szyby które sam wyprodukowal pod marką Nordglass. BMW to cyba Sekurit
-
Co sądzicie o tym samochodzie?
Sluszna uwaga, nie musi oznaczać dużego wypadku, ale na pewno oznacza, że naprawiny byl w wersji oszczędnościowej.
-
numer z licznikiem...
Nie zmienia się, ponieważ test zegarów pokazuje o ile km zostal przebieg zmieniony Żartowalem :)
-
samochód firmowy do 70kpln
Rollsem to oligarcha, a Prezes ... to nawet konta nie ma
-
samochód firmowy do 70kpln
Co do pytania o stanowisko, to nie jest takie bezzasadne. Prezes - seria 7 Dyrektor 3, 5 sedan Hostessa seria 1 ( czerwona) Kurier seria R lub K
-
Papikowa po virusie :)
Jak tylko znajde wolna przestrzen szerokosci pasa lotniskowego, zgode na start z wiezy kontrolnej to tu walne wyniki :) W sumie moze sie uda dzisiaj w nocy. W poprzek pasa może być trochę malo miejsca
-
chlodzenie tarcz hamulcowych
Sztaby inżynierów glowią się nad tym jak skrócić drogę hamowania rozgrzanych hamulców o 0,5 m, wymyślają plyny hamulcowe o podwyższonej temperaturze wrzenia, nacinają tarcze, żeby lepiej odprowadzly cieplo i wszystko to na nic. Bo przeciętny użytkownik BMW zaklei wlot chlodzący hamulce bo w swoim mniemaniu wszystko wie lepiej.
-
chlodzenie tarcz hamulcowych
Wentylator z chodnicy też można zdjąć... tak rzadko się wlącza
-
Gdzie znależć ten spojler?
Taki spojlerek na tylną klapę możesz ulepić z modeliny.
-
Dachowanie Bmw, co z silnikiem?
2-3 sekundy powiadasz? Nic się nie stalo. Jedynym problemem może być olej w komorze spalani, który już dawno splynol do miski jeśli oczywiście zdążyl się tam pojawić. W motocyklu BMW serii K silnik jest ustawiony w poziomie. Gdy stawia się tem motocykl na boczej stopce silnik caly cas jest jakby "do góry nogami"
-
Przekonajcie mnie żebym nie kupował 530D touring
Dlaczego uważasz, że Impreza jest droższa w serwisowaniu niż 530d?
-
recznie skladane M5
Do niedawna większość samochodów w Polsce byla ręcznie skladana :) Przez ręczne skladanie rozumiem, że każdy element silnika jest dokladnie wyważony, obrobiony i ręcznie spasowany.
-
Jakiej marki to szyba?
Jeśli JAAN to będzie to szyba NORDGLASS. Szyba polska produkowana przez spolkę firmy JAAN. Jest tańsza, ale też i cieńsza. Mam taką w oplu astra i nie mam zastrzeżeń, ale trzeba pamiętać,że jest to szyba cieńsza i może być mniej odporna na uderzenia.