Skocz do zawartości

jakub

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jakub

  1. jednym z elementów jest kolektor dolotowy. W 2,5 kanaly są szerokie i stykają się ze sobą.
  2. Co ma być tą zabawą? jazda czy naprawianie? Ja do zabawy to sobie enduro kupilem :)
  3. 325i e30 to wilk w owczej skórze. Jest pozbawiony kontroli trakcji, wspomagania kierownicy i temu podobnych bzdetów. To czysta forma. 325 zostaje na zawsze u mnie w garażu, nie ma lepszego przelożenia koszty/przyjemność z jazdy. 13,5 tys za idealny egzeplarz to są śmieszne pieniądze.
  4. Cena jest w koronach szwedzkich? Kolor przemilczę...
  5. jakub odpowiedział(a) na Michal86 temat w E36
    Strach dzieci z domu wypuścić. "Miszczowie" prostej
  6. Masz na myśli Bukowskiego? On na pewno poleruje sam, bo Lendzion bylby zbyt drogi :)
  7. Akurat na tylnej kanapie można miejsce zajmować przez bagażnik. Dorzuciłbym szklany dach na całej powierzchni z możliwością gromadzenia energii słonecznej i doświetlania w pochmurne dni. Skórę zminiłbym na alkantarę.
  8. np Lendzion W Łochocinie
  9. jakub odpowiedział(a) na Combi temat w E36
    W wahaczu są dwa sworznie. Można przy użyciu strzykawki z igłą zrobić gumie na sworzniu zastrzyk z oleju. Powinno pomóc.
  10. jakub odpowiedział(a) na voitazz temat w E36
    Auto do jazdy po prostej. Ciekawe wykonanie, ale koncepcja pozbawiona sensu.
  11. jakub odpowiedział(a) na Neo92 temat w E36
    Wygląda na na bendiks w rozruszniku, miałem to samo. Rozrusznik jest ukryty dość skutecznie. Prawdopodobnie wstydzili się pokazać, że włożyli włoski rozrusznik do niemieckiego samochodu. Jest schowany po lewej stronie i przyręcony do skrzyni biegów. Bez kanału i odpowiednich narzędzi tego nie wyciągniesz. Pozwolę sobie na małą dygresję. Wszysko co mi się psuje w BMW jest włoskie lub francuskie (rozrusznik, alternator). Paradoksalnie jestem bardzo zadowolony z mojej Alfy 156, może dlatego, że włosi zastosowali osprzęt BOSCH
  12. W wersji normalnej zamawiasz w serwisie podając rocznik auta, a wersji oszczędnościowej idziesz na złomowisko i kupujesz co uda się wygrzebać. Według mnie jest bardzo prawdopodobne, że auto było naprawiane w Polsce.
  13. jakub odpowiedział(a) na e46 temat w E46
    Jaan montuje szyby które sam wyprodukowal pod marką Nordglass. BMW to cyba Sekurit
  14. Sluszna uwaga, nie musi oznaczać dużego wypadku, ale na pewno oznacza, że naprawiny byl w wersji oszczędnościowej.
  15. jakub odpowiedział(a) na elwood_ temat w E36
    Nie zmienia się, ponieważ test zegarów pokazuje o ile km zostal przebieg zmieniony Żartowalem :)
  16. Rollsem to oligarcha, a Prezes ... to nawet konta nie ma
  17. Co do pytania o stanowisko, to nie jest takie bezzasadne. Prezes - seria 7 Dyrektor 3, 5 sedan Hostessa seria 1 ( czerwona) Kurier seria R lub K
  18. jakub odpowiedział(a) na papik temat w E46
    Jak tylko znajde wolna przestrzen szerokosci pasa lotniskowego, zgode na start z wiezy kontrolnej to tu walne wyniki :) W sumie moze sie uda dzisiaj w nocy. W poprzek pasa może być trochę malo miejsca
  19. jakub odpowiedział(a) na tommykoles temat w E36
    Sztaby inżynierów glowią się nad tym jak skrócić drogę hamowania rozgrzanych hamulców o 0,5 m, wymyślają plyny hamulcowe o podwyższonej temperaturze wrzenia, nacinają tarcze, żeby lepiej odprowadzly cieplo i wszystko to na nic. Bo przeciętny użytkownik BMW zaklei wlot chlodzący hamulce bo w swoim mniemaniu wszystko wie lepiej.
  20. jakub odpowiedział(a) na tommykoles temat w E36
    Wentylator z chodnicy też można zdjąć... tak rzadko się wlącza
  21. jakub odpowiedział(a) na wyczu temat w E36
    Taki spojlerek na tylną klapę możesz ulepić z modeliny.
  22. 2-3 sekundy powiadasz? Nic się nie stalo. Jedynym problemem może być olej w komorze spalani, który już dawno splynol do miski jeśli oczywiście zdążyl się tam pojawić. W motocyklu BMW serii K silnik jest ustawiony w poziomie. Gdy stawia się tem motocykl na boczej stopce silnik caly cas jest jakby "do góry nogami"
  23. Dlaczego uważasz, że Impreza jest droższa w serwisowaniu niż 530d?
  24. Do niedawna większość samochodów w Polsce byla ręcznie skladana :) Przez ręczne skladanie rozumiem, że każdy element silnika jest dokladnie wyważony, obrobiony i ręcznie spasowany.
  25. jakub odpowiedział(a) na jtd temat w E36
    Jeśli JAAN to będzie to szyba NORDGLASS. Szyba polska produkowana przez spolkę firmy JAAN. Jest tańsza, ale też i cieńsza. Mam taką w oplu astra i nie mam zastrzeżeń, ale trzeba pamiętać,że jest to szyba cieńsza i może być mniej odporna na uderzenia.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.