Treść opublikowana przez jakub
-
Zatankowałem prawie 65 litrów, a bak ma przecież 63...
Te dwa litry poszly w odpowietrzenie.
-
opłacalność swapa z M40B18 na M50B20
Biorąc pod uwagę ilość wlożonej kasy i pracy w stosunku do efektu to nie jest oplacalny.
-
Informacja dla użytkowników 330xd - osłona przegubu
Możesz napisać kto tak tanio wymienił?
-
330d-kontrolka od oleju
U mnie zapalał się przy 1/3 stanie oleju. Zalałem chama olejem i już się nie zapala.
-
Klimatyzacja nie wyłącza się
Wentylator włącza się po to, aby schlodzić czynnik chlodzący i zmniejszyć ciśnienie.
-
[320 d] 2002 rok po lifcie , KLEKOTANIE --- > FILM
A to nie to samo?
-
Bum i po turbo :)
Starcie? To jest dopiero przedwalkowa prezentacja szlafroczków. Mam nadzieję, że nie skończę jak Gołota.
-
330d powyzej 160km/h,rosnie temperatura
Ja bym spróbowal na początek umyć tylko to co widać.
-
Smród z pod maski.
Może gdzieś olej kapie na wydech.
-
330d powyzej 160km/h,rosnie temperatura
Możesz mieć poprostu brudną chlodnicę (bloto, owady itp)
-
Bum i po turbo :)
Czytając ten i poprzednie wątki można wysnuć następujące wnioski: 1. Papik hobbysta nie może doczekać się awarii turbo i fajerwerków z tym związanych by wstawić sobie lochę wielkości wiaderka 10 litrowego. Suszarka ta będzie pompowala dopiero od 4000 tys obrotów, ale to nawet dobrze bo nie zniszczy sobie sprzęgla , które dopiero co wymienił. Hip hip hura, bum i kupa dymu czyli odwrotnie jak przy zakazany na tym forum paleniu gumy. Tam jest najpierw kupa dymu, a później bum 2. Dowiedzialem się także, że jako posiadacz 230 konnej benzyny nie potrafię liczyć i kupilem sobie auto, na które mnie nie stać i tuleje w zawieszeniu na pewno utwardzam cementem, a klocki hamulcowe nabijam z drewna. Wlaściciele diesli oczywiście liczyć potrafią i wszystkie awarie, które im się przytrafiają w autach, które mają średnio 300 tys więcej niż wskazuje blat są naturalną koleją rzeczy i to że zjadają roczne oszczędności na paliwie to norma. 3. Oczywiście ja liczyć nie potrafię bo nie wiem, że kupując turbo za 3500 wyludza się fakturę na trzy turbiny i księguje 10500 w koszty co daje okolo 2000 niższej ceny za uslugę. Jako miejscowy glupek nie wiem także, że vat można odpisać tylko od diesla i dlatego kupuje się go do BMW, a księguje na koparkę lub ciągnik siodlowy. Jest jeden problem, IP komputera jest namierzalne i swoimi euforycznymi wyznaniami jakby się proch wynalazlo można tatusiowi niechcący klopotów narobić.
-
Bum i po turbo :)
Poproś jeszcze swoich kolegów z podwórka- Achillesa i FETORKA (czy jak mu tam) żeby dopisali " Obserwuję posty kolegi Rado od dawna i uważam, że naprawdę kolega dobrze pisze i ma rację"
-
330D problem z moca - pomóżcie.
700 zl na przeplywmierz można przeżyć. Swoją drogą taki bogaty pan i na przplywkę nie mial? Może dlatego taki bogaty. Można bardziej wtopić. W warsztacie kolegi stoi 330xd z automatem kupiona za 47 tys. Koleś pojechal po nią pociągiem z torbą pieniędzy. Wcisneli mu auto z uszkodzonym automatem. Trochę szkoda bo naprawdę ladne auto. Także nie przejmuj się tylko doprowadź auto do kultury i zmień nick forumowy, bo tego kagańca to dlugo nie zapomną :)
-
Cykanie silnika 1.8 Valvetronic w E46 lifting- film
Trzeba przyjąć poprawkę na garaż podziemny i jego akustykę, zniekształcenia dźwięku przez nagranie. Wydaje mi się , że jednak ten typ tak ma.
-
Cykanie silnika 1.8 Valvetronic w E46 lifting- film
Znajomy kupil velvetronic z przeb 65 tys i jego praca też mi się nie podoba. Jest podobna, być może macie taką samą usterkę lub wszystko w porządku.
-
Macie jakiś sposób na osikane felgi przez psy?
Lepiej napisać "Uwaga felgi pod napięciem"
-
Taka fajna reklama
Najlepszy jest szachmat. Bo w zasadzie kończy dyskusję i grę. A z Jaguarem to na dwoje babka wróżyla bo np mógł nie wytrzymać przyspieszeń,albo wyobraźcie sobie podpis "jest tak brzydki, że nawet kotek nie może na to patrzeć"
-
Rusza kierownicą na nierównościch
Możecie mieć uszkodzone Łożysko oporowe po lewej stronie (nad sprężyną zawieszenia) i stąd nie odbijanie kierownicy i ciągnięcie auta w koleinach. Drugim powodem myszkowania w koleinach są zużyte tuleje w przednich wahaczach.
-
Zasięg pilota w bmw to jest porażka... Jak jest u Was?
Jest jedna sytuacja w której przydałby się większy zasięg. Domykanie szyb, domykają się tak dlugo jak "widzą" pilota jeśli odejdzie się zbyt daleko to koniec domykania.
-
Drżenie lewarka zmiany biegów
To ceny z ASO? Tak powinno się zgadzać, choć ostatnio zrobili waloryzację o zmianę kursu euro i wyszlo im przy niektórych pozycjach więcej np o 70% :)
-
Drżenie lewarka zmiany biegów
Część 13 - 25,-PLN, 14 - 21,-PLN
-
Drżenie lewarka zmiany biegów
Na biegu jałowym mam identyczna drgania jak podczas jazdy na innych biegach. Są one jednak ledwo wyczuwalne, a już na pewno nie są widoczne. Co do szarpnięcia, przy redukcji występuje typowe dla mocnych silników uczucie że silnik "rządzi", ale nic poza tym.
-
wyciek z pod filtra oleju
Olej cieknie najczęściej nie z uszczelki, a z oringów, które są pod tą obudową. Wymiana dość prosta, ok 1 h. nr 5 na rys, są dwa można kupić w sklepie z oringami http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CE31&mospid=47458&btnr=11_1568&hg=11&fg=30
-
Klimatyzacja. Slabo chlodzi
Zacznij od wymiany lub sprawdzenia filtra kabinowego.
-
pytanie na temat stanu oleju e46 328
Oring zmienia się wraz z filtrem (jest w zestawie). Może mieć to wplyw na splywanie oleju z filra. W tym silniku nie ma zaworu ciśnieniowego, ale czujnik ciśnienia zlokalizowany jest w obudowie filtra i stąd problemy z kontrolką oleju po odopaleniu silnika. Nie ma to wplywu na smarowanie silnika i dlatego zostawilbym to tak jak jest. 3 cm ponad stan? Przecież to jest 1,5 litra oleju za dużo. Albo wszystkiego nie spuścili, albo wlali 8 litrów oleju.