Treść opublikowana przez Pinczer
-
sekwencja i kolory wtryskiwaczy
Miałem czerwone valteki wymieniłem je na wtryskiwacze Planijet autko zaczęło jeździć :) Wejdź na http://lpg.info.pl/ poczytaj jak inni walczyli z wtryskiwaczami i instalkami żeby auta jeździły.
-
wymiana amorów - przód, co jeszcze potrzeba?
Potocznie poduszka amortyzatora nazwa katalogowa części "Wspornik kolumny zawieszenia" Pozycja 1 nr BMW 31 33 1 091 709 do września 97, 520i 523i 528i i TDS http://www.realoem.com/bmw/diagrams/l/f/17.png http://img129.imageshack.us/img129/9194/skfci6.jpg
-
Uszczelki pod kolektorem M30 - jak się do tego dostać?
Michael trzeba było wymienić uszczelki kolektora i oringi wtryskiwaczy jak montowałeś sekwe. Najlepiej popsikać czymś np. samostartem w miejsca które podejrzewasz, zobaczysz czy zmienia się praca silnika
-
Jaki filtr paliwa e38
Problem jest taki, że od jesieni 98 roku filtr paliwa jest z regulatorem ciśnienia. Ma on wtedy dwa wyjścia jego cena też studzi zapały do wymiany. MANN WK 532 BOSCH 0 450 905 960 MAHLE/Knecht KL 96 FEBI 26437 SWAG 20 92 6437 %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img206.imageshack.us/img206/8701/filtrybp1.png
-
M5 Jakie felgi
Oryginalne 18"tki takie są fajne: %5B640%3A445%5Dhttp%3A//img128.imageshack.us/img128/7081/m51li3.jpg %5B640%3A459%5Dhttp%3A//img508.imageshack.us/img508/9048/m52qb8.jpg %5B640%3A375%5Dhttp%3A//img159.imageshack.us/img159/9172/m513wp7.jpg
-
dochodzacy szum z tyłu
Sandał strzał ze sprzęgła i już wszystko wiadomo.
-
Ludzie broncie sie przed takimi autami !!!
Będzie stała na allegro bez końca potem kupi ktoś na części za lepsze pieniądze niż teraz stoi.
-
elektryka
BREMSLI. ELEKTRIK - brak świateł hamowania (stopiony bezpiecznik lub obwód). U mnie wywaliło ten komunikat jak umarł czujnik-włącznik świateł stopu przy pedale hamulca. oryginał 70-80zł zamiennik 40-60zł. ABBLENDLICHT - światło mijania (przepalona żarówka, uszkodzony bezpiecznik lub obwód) Jak umarła żarówka od świateł mijania to się to zapaliło. Sprawdź czy masz wszystkie światła.
-
Takiej koncówki tłumika jeszcze chyba nie widzieliście:-)
:shock: Dziś napotkałem coś takiego. Zwariowałem :mad2: AUKCJA Z TYM CUDEM %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img396.imageshack.us/img396/6794/wydechar0.jpg %5B640%3A465%5Dhttp%3A//img111.imageshack.us/img111/5268/wydech2pg6.jpg
-
PROSZĘ O POMOC (wiatrak klimy)
Musisz ściągnąć chromy pod nimi są śruby.
-
PROSZĘ O POMOC (wiatrak klimy)
Podejrzewam że dokładnie tak jak w e34 to jest. Odkręcasz zderzak, odkręcasz 3 śruby na obręczy wentylatora którymi jest przymocowany do "chłodnicy" klimy, rozpinasz kostkę z kablami szarpiesz do siebie i jest już Twój :)
-
poziom oleju... a spalanie?
Może filtr powietrza ma tyle co stary olej albo więcej. Zawsze tankujesz na tej samej stacji ? Może ją zmień mogli zacząć kupować gorszy gaz, nie którzy właściciele robią tak raz na jakiś czas. Za niskie ciśnienie w gumach też potrafi skutecznie wyssać cały gaz. Reduktor może już jest do niczego.
-
Palifffko - Ciekawostka
Fajny tekst.
-
PROBLEMY ZWIĄZANE Z PRZEŁOŻENIEM SILNIKA OD M5 E34
Chętnie bym kupił takie cudo :mrgreen:
-
Nadłamany plus cewki?
Cewki używki 25zł więc można kupić jakbyś był w Krakowie za browara może być Twoja. Została jeszcze z poprzedniej 535i.
-
PROBLEMY ZWIĄZANE Z PRZEŁOŻENIEM SILNIKA OD M5 E34
A widziałeś kiedyś takie M30 co by miało czy tylko w katalogu przeczytałeś że była opcja? Bo ja nie widziałem.
- geometria
-
instalacja sekwencyjna warszawa
Skontaktuj się tym gościem
- Oświetlenie schowka
-
szwankujące zegary
Albo prościej http://bmwe32.masscom.net/johan/299960/299960.html
-
[ E??] Koło dwumasowe
Jeśli masz manualna skrzynie biegów to jest i koło dwu masowe.
-
dzwiek bez kata
Zamiast kata fabrycznie był tłumik można taki kupić. W IC kiedyś mieli firmy Eberspächer. Normalnie na Europe to szło były to wersje bez sondy Lambda.
-
Jakiej firmy pompa paliwowa
Można by spróbować-przetestować regenerowaną. SERWIS POMP
-
PROBLEMY ZWIĄZANE Z PRZEŁOŻENIEM SILNIKA OD M5 E34
Silnik S38 wywodzi sie z M30 więc powinien pasować na łapy i na tym kończą sie dobre wiadomości. Z Twojej 535i zostanie tylko buda z tapicerką i wszystkim tym co odpowiada za komfort. Zawieszenie w M5 jeśli jest bez EDC to amortyzatory ze sprężynami = kilka tulejek które są inne, piasty. Cały układ przeniesienia napędu od M musi być, można by skrzynie zostawić od M30, półosie są te same. Układ hamulcowy: pompa ta sama, servo M5, pompa ABS ta sama. Tarcze zaciski od M5. Układ kierowniczy: przekładnia M5 pompa M5 ale to przekładka razem z silnikiem. Układ chłodzenia: chłodnica M5, chłodnica oleju z M5 bo M30 jej nie ma. Układ wydechowy: M5 albo wolny wydech. To co mi przyszło do głowy więc pewnie jeszcze parę gratów z M5 byś potrzebował.
-
E39 520i kłopoty z sekwencją STAG 300- 6 Help:)
To masz dużo za dużo. Jakie masz wtryskiwacze że to wytrzymują?