Treść opublikowana przez Yarwa
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
No ale co chcesz uzyskać ? I co zrobisz po naszych odpowiedziach. Przecież kupiłeś już BMW i nie zmienisz tego na audi w tym momencie. Czy był dobry wybór wyjdzie w praniu, a bardziej wyjdzie czy spełnia twoje oczekiwania. Bo czy to lepszy wybór w stosunku do ww. Audi no to nikt nie odpowie a nawet jak odpowie to będą odczucia subiektywne, bo każdy ma inne potrzeby. Musiałbyś mieć 1 miesiąc jedno auto drugi drugie auto i stwierdzić co dla Ciebie lepsze. A na pytanie odnośnie spadku wartości to juz też nikt wiarygodnie nie odpowie. To nie są jakieś wersje limitowane itp. Zwykle daily i oba spadną na wartości. Czy jeden spadnie po roku o 30%, drugi o 40% to tego raczej sie nie przewidzi.
-
[F10] Rolety w tylnych drzwiach
Raczej kable trzeba ciagnac. Na newtis znajdziesz schematy. Kable powinny isc do skrzynki pod schowkiem pasazera i pozniej dalej do drzwi kierowcy. Nie sadze, zeby ta instalacja byla standardowo we wiazce, to sa konkretne euro za kazdy 1m kabla. Ponadto ta roleta ma ograniczenie uruchomienia w zaleznosci o temperatury z zewnatrz auta i w jego wnetrzu. A wiec musi byc to powiazane z odpowiednim zakodowaniem rolety w aucie. A wiec reasumujac poza polka z roleta i panelem z przyciskami jeszcze okablowanie i kodowanie + typowe pierdoly typu wtyczki.
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Nawet w najtańszej kosiarce BMW, a więc w F30 318i było.
-
Doposażenie w hak
Kwestia rozmowy z konkretnym serwisantem. Szansa zawsze jest.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Cene taycana zostawia, a zwieksza cene pozostalych. I bedzie zgodnie z ww. trendem :twisted:
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Haha. To samo mialem w 2010 przy zakupie skody. Pierwszy retrofit jaki zrobilem to wygluszenie maski. Ale jednak skoda byla duzo duzo tansza od g20.
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
O ile dobrze kojarzę to te osłony już w 2020 powywalali. Gdzieś w jakimś wątku G20 było o tym.
-
Rejestrator Jazdy Montaż- Podsufitka
Pod schowkiem nie masz cały czas napięcia. Znika ono jakieś 8 min po zamknięciu pojazdu. Miałem tak podpięty wideorejestrator w F30 2015LCI. O ile dobrze pamiętam jak mierzyłem to było właśnie 8 minut. No chyba, ze przed LCI było inaczej. Ale może właśnie zmylił Cię ten dłuższy czas wygaszania. Proponuję sprawdzić.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Na forum Cro są elaboraty na temat planowania trasy przez gazowników z przymusowymi postojami co 300 km - musiałbyś podobny wątek utworzyć :D
-
Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR
WBAMX11070DY14170 WBA3L11090F281007 WBA8T51070G816780 Wszystkie maja tą samą akcję (jeśli macie ubytki płynu to trzeba zgłosić się do ASO): open 1INFO211056 Service Action in Case of Customer Complaint (SACC): Topic "Exhaust-Gas Recirculation Cooler Nx7"
-
opóźnienie w odbiorze.
jeśli jest to wpisane w umowę
-
F10 Individual 528i Xdrive
0okm w ogóle Cię nie zrozumiał. A nie chodzi o to czy można założyć 17 tylko o to, że będą np. 3x18 cali i jedna dojazdówka. I to może rzeczywiście odbić sie na xdrive, na pewno wpływ będzie miało czy pokatujemy tak xdrive 10km czy 1000km.
-
F10 Individual 528i Xdrive
A gdzie jest miejsce zapasu w F10 ???
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Naprawde masz dziwne kryterium. Latwiej sprzeda sie -nie z USA - z najmniejszym przebiegiem - z najlepszym wyposazeniem - bezwypadkowa - z pelna historia serwisowa - automat - skora - duza navi. - z najmniejsza cena na otomoto
-
Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR
Akcja: otwarty 1INFO211056 Czynność serwisowa w przypadku skargi klienta (SACC): Temat „Chłodnica recyrkulacji spalin Nx7”
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Przede wszystkim sprawdzic wypadkowosc, awaryjnosc, papiery a na n-tym miejscu wartosc odsprzedazy. A juz na pewno nalezy zweryfikowac te w ktorych podano trefny vin. Jesli szukasz inwestycji to nie te auta. To sa zwykle daily i ile uzyskasz za nie za rok to tylko wiadomo ze mniej niz teraz wlozysz.
-
opóźnienie w odbiorze.
klapki nie odsunąłeś wsytarczająco ? :D
-
Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR
Masz taką akcję, skontaktuj się z ASO: 10061830500 Checking the plug connection of blower output stage (part III), reworking if necessary
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Coś słabo doposażyłes auto :D http://bimmer.work/vin/f97bbeaf621d37769ca1f116d1320ca28/
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
@Krakus tak podchodząc do sprawy to akurat wczoraj wciągu dnia trzeba by było zmieniać co 1h opony z letnich na zimowe i odwrotnie, przy najmniej w dolnośląskim.
-
Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR
To samo co post wyżej.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Raczej jedyny obowiązek masz wg wskazań. Jeśli chcesz częściej to juz twoja wola i nie wchodzi to w zakres BSI.
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
W dwóch BMW zmieniałem i letnie i zimowe z Pirelli na Goodyeary i za każdym razem Goodyeary były cichsze w odczuciu jak dla mnie, a więc pokrywało się to danymi producentów (oczywiście nie dokładnie, nie mierzyłęm dB, mówię o różnicy odczuwalnej w emisji hałasu). Jest to doświadczenie na F30 i F10, która jest tez lepiej wyciszona od F30. Tak więc ja mogę polecić Goodyeary Asymetric
-
Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR
1INFO211056 Czynność serwisowa w przypadku skargi klienta (SACC): Temat „Chłodnica recyrkulacji spalin Nx7”
-
Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR
Masz taka akcje 1INFO211056 Czynność serwisowa w przypadku skargi klienta (SACC): Temat „Chłodnica recyrkulacji spalin Nx7”