Treść opublikowana przez Yarwa
-
Odstająca listwa zgarniająca drzwi kierowcy F10
Zobacz sobie tutaj. Kolega 1jarcio wymieniał u siebie te listwy https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=153&t=353041&start=75
-
Felgi do F10
Przecież widać gołym okiem, że to zwykły wosk. A po uzyskanym nasyceniu koloru widać, że u teściów na podjeździe nakładany. :twisted:
-
opóźnienie w odbiorze.
To moze podjedz do dilera i zobacz auto. Skoro fizycznie jest to powinni pokazac, to nie tajemnica.
-
opóźnienie w odbiorze.
jedynie w ASO, chyba, ze zamawiałeś w USA to oni mieli jakąś stronkę do tego
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Branie pod uwagę cenę przy ewentualnej odsprzedaży to jakieś nieporozumienie. Jak tak to auto trzeba traktować jak inwestycję, a jak tak to Panowie nie G20. Albo patrzymy na to co potrzebne jest tu i teraz albo, że chcemy zarobić za x-lat. Ciężko to pogodzić jeśli mowa o G20 318, 320, 330 "i" czy "d" z xdrive czy bez.
-
Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR
To samo co LibQ.
-
Całoroczne opony , czy po staremu ?
Z tego co kiedys uslyszalem w tv to sa dwa rodzaje wielosezonowek. Tak jakby zawierajace wiecej cech zimowych lub zawierajace wiecej cech letnich. Chyba dlatego jeden z Was mial platek sniegu a drugi nie.
-
opóźnienie w odbiorze.
Daj ten vin
-
Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR
Masz taka akcje jak ponizej: "W razie potrzeby sprawdzenie połączenia wtykowego sterownika dmuchawy (część II)"
-
Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR
Jest akcje informacyjna z chlodnica. Jesli cos sie dzieje z autem np. ubytki plynu to zglos sie do ASO i powinni dzialac.
-
Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR
Widnieje ze jest akcja jesli zglosisz problem. Moze zmien ASO
-
Ładowanie indukcyjne grzeje telefon i przestaje działać
No to tego nie wiedziałem. Nie pomyślałem, że BMW mogło to wykasować. U mnie w aucie z 2016 jest i nadal działa, nawet po zmianach systemowych w pakiecie connected drive.
-
Ładowanie indukcyjne grzeje telefon i przestaje działać
Przecież w BMW już w wersji F można było czytać SMS na wyświetlaczu auta, bez konieczności dotykania telefonu
-
Ile osob moze lokalizowac auto za pomoca aplikacji My Bmw
Dokładnie tak, i wtedy żona może cię sledzić :) Ale jak wejdziesz na swoją aplikacje to zobaczysz że nie masz dostępu i po prostu generujesz sobie nowy kod i odzyskujesz dostęp.
-
opóźnienie w odbiorze.
No wlasnie co zrobic w takiej sytuacji? Ja absolutnie podparcie w fotelu kierowcy musze miec, bo inaczej zaraz klopoty z kregoslupem pewne. A z drugiej strony jak nie wezmiesz, to nie wiadomo kiedy wyprodukuja auto z podparciem. Plus moze wtedy czegos innego bedzie brakowalo? Nienormalna sytuacja! Mialam zmieniac 7er na nowa, ale raczej poczekam dopoki sie to wszystko nie unormuje. No ale tutaj nie ma co se zastanawiać. Jeśli wiesz, że brak tego podparcia na bank ci będzie doskwierał to nie odbierać takiego pojazdu, jako niezgodny z umową i tyle. Trudno tka nieraz jest. Ale chyba ważniejsze zdrowie pleców niż to że ileś czasu czekało się i się nie ma tego auta. Wszystko zależy od tego na ile ważna jest dana opcja - z tego co napisałeś/aś jest dość istotna.
-
opóźnienie w odbiorze.
a co im dałeś :?: :twisted:
-
opóźnienie w odbiorze.
48Z Rezygnacja z dodatkowych funkcjonalności fotela pasażera - 0 zł normalnie darmowa opcja
-
opóźnienie w odbiorze.
taka opcja ze nie dostaniesz tego co zamówiłeś
-
opóźnienie w odbiorze.
to tak jest 2-3 tygodnie i nie tylko w BMW, w innych markach podobnie (oczywiście mówię o produkcjach w Europie). U Ciebie widzę dealer trzyma 9 dni auto, dlaczego, nie wiem. Ale to jest chyba jedyne miejsce gdzie można mieć jakiś wpływ na termin odbioru.
-
Jak zdemontować przycisk otwierania klapy G31?
No ja też mam konto. Trzeba być zarejestrowanym. Gdzieś na forach zagranicznych były linki do rejestracji. Ja w tej chwili nie pomogę, bo sam nie mogę ich odszukać. Ale ktoś na forum kojarzę pisał, że ma ten link. A to nie czasem ty luk_byd ?
-
Jak zdemontować przycisk otwierania klapy G31?
newtis.info - tutaj znajdziesz schematy
-
G30 FL vs A6
dobra dobra, Panowie nie zapominajcie, że w stajni VW jest teraz Porsche :D
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
czytają nasze forum. Przed chwilą zmienili. Wszedłem z twojego linku też widziałem tą cenę. Po 1 minucie odświeżyłem i teraz jest: "dostępność 2021".
-
Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR
brak akcji
-
Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR
brak akcji