Treść opublikowana przez Yarwa
-
Koszt serwisu - G30
Zawsze w ASO robiłem wymiany eksploatacyjne z własnym materiałem i te ceny nie były rózne od tych co miałbym przy zakupie materiałów u nich. Akurat to dotyczy wymiany klocków i tarcz w dwóch różnych autach BMW. Zawsze wcześniej brałem oferty mailowo na komplet a później przyjeżdżałem z własnymi tarczami i wymieniali w tej samej cenie. To chyba kwestia konkretnego ASO.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Raczej nie możesz jej wymienić. Tzn. jak wymienisz to możesz mieć więcej problemów. Ta karta jest również wykorzystywana do innych celów w pojeździe, łączność z aplikacją My BMW, łączność z serwerami BMW (Connecteddrive), SOS itp. Raczej napewno jest zaszyta konkretna ta karta, ze swoim właściwym numerem w systemie. Jeśli zmienisz ja tylko fizycznie to może być problem. Być może trzeba coś przekodować, a i to nie wiem czy to wystarczy czy czasem nie widnieje gdzieś na serwerach BMW online.
-
Ładowanie indukcyjne grzeje telefon i przestaje działać
Akurat mam auto konkurencji w chwili obecnej. Ladowarka jest zimna jak nie jest uzywana. Tu powinno byc tak samo. Co ciekawe w scowku w ktorym jest ladowarka jest otwor z nawiewem, zeby chlodzic podczas ladowania.
-
Przedłużanie BRI i BSI Plus
Raczej nie. BRI 3 lat to jest do 3 roku wlacznie. BRI 4 lat to jest do 4 roku wlacznie. BRI 5 lat to jest do 5 roku wlacznie. I tak zawsze to wygladalo w BMW. Nie chce mi sie wierzyc ze teraz jest to 7 lat.
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Ale, ze co? Jestes zapracowany i chcesz wymienic audi na bmw to my mamy Ci szukac info i tworzyc linki? Tak, bardzo nas zmotywowales.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Jestes nie przyzwyczajony i tyle. Napisalws ze jezdziles na balonach domyslam sie ze chyba nie bylo to BMW. W BMW masz szerszy rozstaw kol z tylu, do tego nie balony. Miakem podobnie jak z innego auta przesiadlem sie na F30. W pierwszym tygodniu zarysowana felga o kraweznik na wjezdzie w przyporzadkowana i mijaniu sie jeszcze z innym autem. Uwazniej manewrowac i tyle, chwila czasu i sie przyzwyczaisz.
-
opóźnienie w odbiorze.
roczniki modelowe zmieniaja się po sierpniowej przerwie produkcyjnej. A więc czy październik 2021 czy też luty 2022 to będziesz mieć rocznik modelowy 2022 (MY2022). Oczywiście data produkcji będzie na dzień wyprodukowani, a więc jeśli wyprodukują w lutym 2022 to będziesz mieć pojazd z datą produkcji 2022, nie zależnie od tego, że zamówienie miałaś robione w 2021 oraz deklarowany termin pojazdu w październiku 2021. A co oczekiwać od dealera za nie dotrzymanie terminu umowy to już musisz zajrzeć do swojej Umowy jakie tam zapisy masz w tym zakresie.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
No i to samo co w Mercedesie.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Tu akurat dobrze to Musk wymyślił, takie czasy, że coraz więcej telefonów jest z ładowaniem bezprzewodowym, więc dobry patent na dwie takie tacki. Nie ma co się dziwić że BMW to skopiowało. Musk mógłby zrobić to samo i skopiować HUD od BMW czy innych marek. Nie mniej jednak zostawili ileś przycisków, co pozwala na szybszy dostęp do niektórych funkcji niż klikanie po menu. No i to wnętrze o wiele lepiej nadal wygląda niż Tesli z tym doczepionym tabletem. I porównuje tu tylko tą 2 do Tesli 3, pomimo tego, że nigdy tego BMW bym nie kupił, ponieważ prędzej wezmę inna markę niż BMW poniżej serii 5 (ew. 3). Ale to jest moja subiektywna ocena. adamjttk nadal nie odpowiedziałes na pytanie PaPierr i moje a propos autonomicznej jazdy. Nie wiem jak to interpretować. Czy tak, że wcale nie jest to takie ach i och, lepsze od tego co w innych markach ? Bo o ładowarkach elaboraty z mapami wrzucasz, a tu cisza ?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Zapisz jeszcze raz pamiec fotela. A moze ci sie sie odpala inny profil auta niz twoj? Zmieniales kluczyk moze? Ktos inny jezdzil?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Chyba nie zauwazyl twojego posta. Ja tez jestem ciekawy.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Nie ma możliwości ani czytania ani odpisywania :( A to ciekawe. W starym NBT w F10 czytanie sms dziala bez problemu. Mozna sobie wyswietlic i przeczytac, badz jest odczytywany przez ta sama panne, ktira daje glos do navi
-
G30 restrykcje
no to nieźle, rok czasu i jeszcze wywalone kilka opcji na których zależało zamawiającemu
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Miałem zamontowany zamiennik i w F10 i w F30. Nie było z nimi problemów. Ani z montażem, ani z wyglądem. Patrząc na auto konia z rzędem temu, kto by powiedział, że to nie ori, pod względem dopasowania i jakości.
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
A jak jeszcze założysz zderzak M-pakiet to do rowu będą uciekać :twisted:
-
Rabaty na nową serię 3 g20
A na pewno ten nowy pakiet inowacji ma te same opcje? Moze czegos nie ma ze wzg na restrykcje i dlatego jest tansze.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Moze i przepasc ale to nie znaczy ze sporty sa zle. A niekiedy ma sie wrazenie czytajac forum, ze jedynie na komfortach mozna siedziec, a sporty w d. pe kluja i sa tak samo dobre jak te z tarpana. To samo jak z silnikami, ze jak nie ma R6 to kupujac takie BMW to przegralo sie zycie. Zrobilem iles tys km na sportach i bylo wygodnie, mialem tez trasy ponad 1000km ciagiem. Oczywiscie mialem przyjemnosc kilka razy przejechac sie na komfortach i sa super. Ale sporty tez sa wygodne. Oczywiscie najlepiej samemu sie przymierzyc.
-
Rabaty na nową serię 3 g20
brakuje mu do planu wrześniowego umów :D
-
Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR
O ciekawe. Ja post wczesniej napisalem, ze akcji brak. Ale juz widze ze u dealera u ktorego sprawdzam juz nie sa pokazywane akcje informacyjne.
-
Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR
Brak akcji
-
BMW F32 420D MineralGrau
Nic nie bedzie mrugac. To nie ledy. Roznica duza. Jak znajde foty to wkleje. To byla pierwsza rzecz jaka wymienilem u siebie w F10 po lifcie, tam tez jest ta pomarancza w standardzie.
-
BMW F32 420D MineralGrau
Proponuję, żebyś sobie zmienił żarówki na takie jak poniżej, nie będzie tej jajecznicy w kloszu. https://allegro.pl/oferta/zarowka-lampy-kierunkowskazu-philips-12496svb2-9989598770?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_chemiakcesor_pla_ss&ev_adgr=Chemia_i_akcesoria&ev_campaign_id=14493242333&gclid=CjwKCAjw-sqKBhBjEiwAVaQ9a8QLt7sA3MpIn4kWFw7BLioX4N3uw369n0BwkHWxqTIrh9u3zo1yshoCZK0QAvD_BwE
-
Całoroczne opony , czy po staremu ?
Ja mam takie doswiadczenie, ze i w F30 i F10 wymienialem fabryczne Pirelli na Goodyeary. I zimowe i letnie. Za kazdym razem goodyeary zdecydowanie cichsze.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Panowie popatrzcie na ten temat https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=215&t=386167
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Ponadto tego typu wolant (+tablet w centrum kokpitu) to wlasnie BMW proponowalo w 99 roku ubieglego wieku.