Treść opublikowana przez luk_byd
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Dziwie się że nie masz wstydu pisać takich (nie tylko mam na myśli to co aktualnie cytuje, lecz całokształt twórczości) rzeczy. Przecież jest szansa że kiedyś kogoś z forum spotkasz, nie będzie Ci wstyd? Wiem że internet wszystko przyjmie, ale jeśli na prawdę jesteś taki 'kozak' to kiedyś trafi kosa na kamień. Reszty nie komentuje, bo myślę że nie tylko ja, ale każdy wie O.C.B.
-
F11 Doposażenie w dostęp komfortowy
Nie. Wiązke musisz dorobić, nie ma wtyczek. Na pewno nowe kluczyki jeszcze i co za tym idzie (myślę) że jeszcze CAS.
-
Lampy tylne LCI retrofit
W klapie. To gorzej, dzięki.
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Info. Mimo że pojawiła się seria G, to niestety błędów z ECU nie kasuje. Nie ma błędu, robi się jak zawsze, ale błędy nie znikają. ISTA daje rade. A mam pytanie dot. N47 - chce ograniczych działanie EGR. Wartość musi być ta na - najniższa (czyli -0.4), czy ta najwyższa np. 0.7 czy 1.0
-
Kopcenie przy mapowaniu 3.0d
Napiszę jeszcze raz (a teraz tym bardziej jak jakieś cyrki z EGR miałeś). W Y C Z Y Ś Ć K O L E K T O R D O L O T O W Y
-
Lampy tylne LCI retrofit
G31 - pytanie, Te kabelki dokłada się do lamp karoseryjnych czy w klapie?
-
Amortyzatory przod f31 lci
Ciśnienie w oponach OK? Bo testy amortyzatorów na SKP to jeden, wielki żart.
-
Kopcenie przy mapowaniu 3.0d
Jak robia droższe czy nowsze auta, to tam pewnie jest łatwiej o tyle że auta są sprawne :D Ale do rzeczy. Wyczyść kolektor, nie zaszkodzi.
-
Kopcenie przy mapowaniu 3.0d
Kurde, a gosc co robi to sie nie zna? Z DPF nie kopcił bo.. DPF to łapał, a wywaliłeś go bo się 'zalepił'. 1. Przepływomierz 2. Zacięte klapy w kolektorze 3. KUPA w kolektorze (syf, nagar)
-
Skrzynia automatyczna - wymiana oleju
Oryginalny i 7 litrów starczy. Na raz to chyba 4,5 wchodzi.
-
Kopcenie przy mapowaniu 3.0d
DPF umarł dlatego że kopci. Bez sensu wywalone. Usunąłeś skutek, a nie przyczyne.
-
Jaki Olej do G31 520d
U mnie nie starczyło 5, a weszło nawet 5,4l około (no może 5,2 bo z tej 5l banki nie ściekło pewnie idealnie do 0).
-
Nagłośnienie w BMW G30
Bang Olufsen w A6 C8 gra lepiej niz Bowers w G30
-
Nagłośnienie w BMW G30
Jest test w ISTA. Możesz zmienić kodowanie we wzmacniaczu i będzie grało zauważalnie lepiej.
-
Licznik Wirtualny - BMW F11
Tak,ale montowałem oryginalny BMW
-
223 Dynamic Damper Control - F11
Rozumie że nie miałeś z tym problemów, lub zmieniłeś auto w miarę wcześnie i awaria cie nie dotknęła. Domyślam się że to fajne rozwiązanie i jak kupujesz nowe na gwarancji to pewnie nie ma się czym przejmować, ale już w przypadku 7-8 letniego auta, koszt wymiany robi się duży w stosunku do wartości auta. :lol: W 2017 miałem F11 z 2011 roku. Kupiłem z 290k nalotu, sprzedałem przy 320, jeden tylny zaczął ciec. W 2018 miałem F11 z 2014 roku, do dziś jest ok. Kupilem 160k nalotu, dzis jest 210kkm. W 2019 kupilem F02 LCI z 2015- (są inne amorki) - 250k nalotu - jak nowe F07LCI 280kkm nalotu z 2016 roku, w 2021 - jak nowe. G31 obecne.. jak nowe bo sa prawie nowe :)
-
223 Dynamic Damper Control - F11
Można, ale opcja 223 to coś cudownego i dla mnie must have. Miałem W F02 LCI, F07 LCI, F11, F11 LCI i teraz G31. Nie wyobrażam sobie auta bez tego.
-
328i Biel alpejska
Jak ją wyzwalasz, uruchamiasz?
-
Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH
Chyba w obu jest. Tylko jedna mozna miec zainstalowana jednoczesnie.
-
Nowa wersja map do nawigacji
To teraz mozesz juz 2021-3 :)
-
[F10] Wskaźniki Sportowe
Wskazniki dzialaja w autach powyzej lipca 2011.
-
Doposażenie w USB
BMW ma dosc duzy problem z sygnalami po tych kablach jesli byly one dorabiane/lutowane. Ale jak probowales odwrotnie to zle. Nie mozna tego zrobic byle jak, podasz 5V na D+ lub D- i mozesz ubic uklad/moduł.
-
Programowanie pilota do bramy garażowej w lusterku
Po zmianie drukarki.
-
Nowa wersja map do nawigacji
Tak 15 lat temu. Jak się pojawiła w tym tygodniu - i oficjalnie w BMW Download Manager jak i w interncie. A od 0-100 masz 1,4 sekundy.
-
F30 328i jak dbać?
To nie o to chodzi. Akurat przy 8 tys km olej traci 50% swoich wlasciwosci. Dlatego 8 a nie 9 czy 4. Oczywiscie zalezy od stylu jazdy, motogodzin.