Skocz do zawartości

luk_byd

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luk_byd

  1. Dziwie się że nie masz wstydu pisać takich (nie tylko mam na myśli to co aktualnie cytuje, lecz całokształt twórczości) rzeczy. Przecież jest szansa że kiedyś kogoś z forum spotkasz, nie będzie Ci wstyd? Wiem że internet wszystko przyjmie, ale jeśli na prawdę jesteś taki 'kozak' to kiedyś trafi kosa na kamień. Reszty nie komentuje, bo myślę że nie tylko ja, ale każdy wie O.C.B.
  2. Nie. Wiązke musisz dorobić, nie ma wtyczek. Na pewno nowe kluczyki jeszcze i co za tym idzie (myślę) że jeszcze CAS.
  3. W klapie. To gorzej, dzięki.
  4. Info. Mimo że pojawiła się seria G, to niestety błędów z ECU nie kasuje. Nie ma błędu, robi się jak zawsze, ale błędy nie znikają. ISTA daje rade. A mam pytanie dot. N47 - chce ograniczych działanie EGR. Wartość musi być ta na - najniższa (czyli -0.4), czy ta najwyższa np. 0.7 czy 1.0
  5. luk_byd odpowiedział(a) na gom3z temat w F10, F11
    Napiszę jeszcze raz (a teraz tym bardziej jak jakieś cyrki z EGR miałeś). W Y C Z Y Ś Ć K O L E K T O R D O L O T O W Y
  6. G31 - pytanie, Te kabelki dokłada się do lamp karoseryjnych czy w klapie?
  7. Ciśnienie w oponach OK? Bo testy amortyzatorów na SKP to jeden, wielki żart.
  8. luk_byd odpowiedział(a) na gom3z temat w F10, F11
    Jak robia droższe czy nowsze auta, to tam pewnie jest łatwiej o tyle że auta są sprawne :D Ale do rzeczy. Wyczyść kolektor, nie zaszkodzi.
  9. luk_byd odpowiedział(a) na gom3z temat w F10, F11
    Kurde, a gosc co robi to sie nie zna? Z DPF nie kopcił bo.. DPF to łapał, a wywaliłeś go bo się 'zalepił'. 1. Przepływomierz 2. Zacięte klapy w kolektorze 3. KUPA w kolektorze (syf, nagar)
  10. Oryginalny i 7 litrów starczy. Na raz to chyba 4,5 wchodzi.
  11. luk_byd odpowiedział(a) na gom3z temat w F10, F11
    DPF umarł dlatego że kopci. Bez sensu wywalone. Usunąłeś skutek, a nie przyczyne.
  12. U mnie nie starczyło 5, a weszło nawet 5,4l około (no może 5,2 bo z tej 5l banki nie ściekło pewnie idealnie do 0).
  13. luk_byd odpowiedział(a) na WASI temat w G30, G31, F90
    Bang Olufsen w A6 C8 gra lepiej niz Bowers w G30
  14. luk_byd odpowiedział(a) na WASI temat w G30, G31, F90
    Jest test w ISTA. Możesz zmienić kodowanie we wzmacniaczu i będzie grało zauważalnie lepiej.
  15. Tak,ale montowałem oryginalny BMW
  16. Rozumie że nie miałeś z tym problemów, lub zmieniłeś auto w miarę wcześnie i awaria cie nie dotknęła. Domyślam się że to fajne rozwiązanie i jak kupujesz nowe na gwarancji to pewnie nie ma się czym przejmować, ale już w przypadku 7-8 letniego auta, koszt wymiany robi się duży w stosunku do wartości auta. :lol: W 2017 miałem F11 z 2011 roku. Kupiłem z 290k nalotu, sprzedałem przy 320, jeden tylny zaczął ciec. W 2018 miałem F11 z 2014 roku, do dziś jest ok. Kupilem 160k nalotu, dzis jest 210kkm. W 2019 kupilem F02 LCI z 2015- (są inne amorki) - 250k nalotu - jak nowe F07LCI 280kkm nalotu z 2016 roku, w 2021 - jak nowe. G31 obecne.. jak nowe bo sa prawie nowe :)
  17. Można, ale opcja 223 to coś cudownego i dla mnie must have. Miałem W F02 LCI, F07 LCI, F11, F11 LCI i teraz G31. Nie wyobrażam sobie auta bez tego.
  18. Jak ją wyzwalasz, uruchamiasz?
  19. Chyba w obu jest. Tylko jedna mozna miec zainstalowana jednoczesnie.
  20. To teraz mozesz juz 2021-3 :)
  21. Wskazniki dzialaja w autach powyzej lipca 2011.
  22. luk_byd odpowiedział(a) na grzesiek811 temat w F10, F11
    BMW ma dosc duzy problem z sygnalami po tych kablach jesli byly one dorabiane/lutowane. Ale jak probowales odwrotnie to zle. Nie mozna tego zrobic byle jak, podasz 5V na D+ lub D- i mozesz ubic uklad/moduł.
  23. Po zmianie drukarki.
  24. Tak 15 lat temu. Jak się pojawiła w tym tygodniu - i oficjalnie w BMW Download Manager jak i w interncie. A od 0-100 masz 1,4 sekundy.
  25. To nie o to chodzi. Akurat przy 8 tys km olej traci 50% swoich wlasciwosci. Dlatego 8 a nie 9 czy 4. Oczywiscie zalezy od stylu jazdy, motogodzin.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.