Skocz do zawartości

luk_byd

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luk_byd

  1. Nie kupowałbym wybrakowanej kierownicy. Oprócz kierownicy, tam brakuje blendy, poduszki. Proponuje zakup kompletu.
  2. Ja mam chip na 217km/424 nm Do pracy 5km Do sklepu tyle samo + wyjazdy jakies weekendowe Jak się nagrzeje do 80*C to lekko niema :) I wypala się co 450-500km Popiolu 10g
  3. Co Ciebie dziwi? Ze apka działa ? Szok nie ? :)
  4. Ciekawy jestem czy się tutaj pojawi moja E91 która sprzedaje... :-)
  5. A wie ktoś jaka końcówka mocy siedzi w pro z navi?
  6. Ja mam 2006 rok.i mam te gongi jak to nazywacie lci. Więc....podeślijcie mi swoje pliki kodowania radia a ja porównam ze swoimi
  7. Ja też jestem z kujawskiego i właśnie z m47 walczyliśmy z autorem działą apka z m47 przez BT ? Testowałem inne interfejsy
  8. Jeśli wtryski leja albo EGR się zacina to błędów nie będzie a DPF będzie się zapychał
  9. Skoro masz zapchany DPF to pewnie masz nie sprawne auto więc po wycięciu nawet euro 3 pewnie nie będzie spełniać.
  10. Ma ktoś ten dźwięk żeby w ogóle pokazać o co chodzi? Może uda mi się pomóc jak będę wiedział.o co chodzi
  11. Ja też jestem z kujawskiego i właśnie z m47 walczyliśmy z autorem
  12. luk_byd odpowiedział(a) na R420 temat w E90, E91, E92, E93
    Ja kupiłem za 200zł a swój sprzedałem za 150zł. Więc... co tu dużo myślec.
  13. Chodzi o zrobienie praktycznie przedłużacza do kostki od radia które będzie pasować do tego bosiaka
  14. Na tym się nie oszczędza. Te droższe środki są bardziej wydajne. Wosk mam od 4 lat. W między czasie kupiłem dwa inne ale nawet po 3 użyciach jest go tyle co na początku. Nakłada się bardzo cieniutka warstwę. Generalnie forum kosmetykaaut.pl
  15. Popiół jest towarem powstałym w wyniku wypalania sadzy. Filtr ma jakąś pojemność. Im więcej popiołu tym mniej miejsca na sądzę. W takiej sytuacji filtr zaczyna się wcześniej wypalać bo już nie ma gdzie gromadzić sadzy. Popiół mozna wyczyścić jedynie mechanicznie
  16. Carly bodajże skanuje całe auto
  17. luk_byd odpowiedział(a) na R420 temat w E90, E91, E92, E93
    Jeśli chodzi o ringi to mnie to nie dotyczy bo mam tzw "bieda-wersje" lamp czyli zwykle halogeny bez ringów ale nie wykluczam, że może kiedyś... :) BTW: Tak z czystej ciekawości, czy są w ogóle wersje lamp halogenowych z ringami do E9X? Choć przypuszczam, ze podczas takiej zmiany nie warto bawić się w półśrodki tylko od razu zainstalować ksenony. Jeszcze jedna rzecz... czy da się zaprogramować moduł (FRM1/FRM2) tak, żeby przy wsiadaniu po otwarciu drzwi podświetlały się zegary i wszystkie przełączniki na desce rozdzielczej? Ostatnio w którymś aucie nie BMW, miałem okazje doświadczyć czegoś takiego i robi to fajne klimatyczne wrażenie :) Lci ma halogeny z ringami Środek deski żeby się świecił to musi być frm2 z welcome lights.
  18. luk_byd odpowiedział(a) na R420 temat w E90, E91, E92, E93
    Nie. W frm1 było można zakodować sobie że ringi gasły dopiero jak się auto z kluczyka zamknęło. Tak miałem zrobione.
  19. luk_byd odpowiedział(a) na R420 temat w E90, E91, E92, E93
    Coś jeszcze ciekawego da się w nim dokodować oprócz WL? Tracisz coś odwrotnego tj. po zgaszeniu silnika ringi świecą do momentu wyjęcia kluczyka, a na FRM1 było tak że gasły dopiero jak drzwi z kluczyka zamknąłeś. FRM2 daje obslugę LED w reflektorach oraz tylnych lampach, CHYBA obsługę asystenta świateł drogowych i chyba tyle ?
  20. Skoro wypala do 0 to się dobrze wypala. A często bo masz coś zużyte co powoduje większe zadymienie. Spalanie oleju, nieszczelność, lejące wtryski, źle działający EGR czy przepływomierz.
  21. luk_byd odpowiedział(a) na R420 temat w E90, E91, E92, E93
    Zmieniając nsw na nsw będzie ok. Frm2 da welcome lights
  22. Jest taka możliwość. Ale to niezgodne z homologacja reflektora
  23. U mnie sterowanie EGR ale nie puszczał żadnego dymka
  24. Ja również mam nexusa 6 z andkiem 7.1.1 i u mnie appka działa poprawnie. Muszę tylko autorowi moje logi przesłać żeby kolejny interfejs uruchomić ;-)
  25. Wydaje Ci się. Pokrętło reguluje czułość. Chyba że ktoś Ci coś kodował i namieszał

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.