Treść opublikowana przez luk_byd
-
[e92] wymiana kierownicy
Tak będą. To tylko przyciski.
-
E9x jak zdemontować zagłowki?
Da radę. Odpinany kostkę że plastikowa osłona oparcia fotela i wyciągasz zagłówek z odpięty mam kabelkiem
-
E91 320d kaganiec
Tak, w taki sam sposób jak robisz chip tunning. Od razu możesz pokusić się o więcej jeśli silnik sprawny wraz z osprzętem
-
Butla do jazdy na wstecznym
ad1. Co to za gorka musiałby być aby gazu w przewodach nei starczylo by do stoczenia się z niej (i po co dodawać gazu?) - generalnie takich sytuacji jest mniej albo prawie wcale... ad2. Jeśli działa to dobrze to nie. Chyba nie wiesz jak ciężko o dobrze ustawione lpg - szczególnie tu w Kuj-Pom. Sam musialem kabel i robic
-
swiatła dzienne philips gdzie się wpiąć
W Renault była taka zasada że: - czerwony - stały plus - zółty - plus po zapłonie - czarny - masa Moze tu jest podobnie.
-
bmw e90 320d 163km szarpanie tylko gdy jest cieplo
Kiedy sprawdzałeś? Bo teraz jest zbyt zimno by coś było nie tak Kompresor nie potrzebuje się załączać przy takich temperaturach
-
e90 oswietlanie drogi do domu Follow Me Home
Ee? U mnie nie trzeba jesli dobrze pamietam. Ale wyjac kluczyk owszem.
-
E90 chrupanie w zawieszeniu przy przełamaniu samochodu
A moze konstrukcja samochodu? Albo tapicerka na drzwiach?
-
E91 320d - smutna bieda
A jednak już. Zamontowane i skonfigurowane
-
bmw 320 E90 2005 163 km - problem z turbo?
Najpierw diagnostyka. Co moze byc ? EGR muli, juz sie sprawnie nie zamyka Klapki w kolektrorze Czyli ogolnie syf w dolocie.
-
E91 320d - smutna bieda
FRM2 na pokładzie. Lusterko FLA w szufladzie Czjnik deszczu/zmierzchu w spedycji. Dojdzie, zrobie wiązke. Po świętach montaż.
-
E91 320d - smutna bieda
Mam wykres przed. Wykres po jakoś uciekł :( Pojade raz jeszcze do tunera żeby mi wyslal plik z wykresem.
-
BMW 320d Szarpie e90 163ps.
Świece ze co? Żarowe ? Cewki ? W Dieslu ? Może te we wtryskiwaczach ? Eee.....?
-
E91 320d - smutna bieda
Jest jeszcze jeden na allegro bodajże. Bo miałem wybór z dwóch
-
E91 320d - smutna bieda
XE ale co to zmienia?
-
E91 320d - smutna bieda
Na allegro za 200zł Przednie nie. Tylne są fabrycznie przyciemnione. Miałem filtr polaryzacyjny dlatego może slabo to widać
-
[E90] 320d M47 Szarpie i kopci na zimnym
Wszystko można 'regenerować'. A sprawdziłeś już że to one ?
-
[E90] 320d M47 Szarpie i kopci na zimnym
Z silnikiem. Trzeba zrobić diagnostykę. Może uszczelniacze poszły, Może EGR się zacina ? Może wtryski leją (najbardziej prawdopodobne)...
-
E91 320d - smutna bieda
Mały update: 1. Piątek: Wpadł chip. Seryjnie powinno być 150/320nm, a było 144km/313nm. Turbo ładnie równo dmucha, i udało się: 212KM/414NM. Dałoby radę na pewno więcej, ale chciałem aby DPF został na swoim miejscu. 2. Sobota: Zmiana licznika na wersje High. 3. Sobota: Zakup FRM2. Mam nadzieje że we wtorek będzie i pewien kolega pomoże z montażem i kodowaniem. Welcome Lights, Lusterko z FLA ... nadchodzę :)
-
E90 320D Czym grozi awaria kolektora ssącego?
Zalezy ile masz kunia. Te słabsze nie miały.
-
Wysokie spalanie M47 320d
Po jakimś czasie użytkowania jestem skłonny tylko dopisać że problemem są ploty, mówiące że M47 spali 7,5l w miescie. Tyle paliła mi Laguna 3 2.0dCi czy 130 czy 150 czy 130@207KM. BMW 320d w takich samych warunkach kopci więcej. Natomiast na trasie jest bajka - jestem bardzo zadowolony
-
M47 - duszenie się przy 1350-1800 obr
Daj znać bo nie wiem czy tego się czepiać choć prawie pewien jestem
-
Wibracje pod nogami od strony kół...
A jak by (tak tylko myślę) Podnieść tylne jedno koło i rozpędzić napęd do tych 150-160 km/h - sprawdzić drgania. Później drugie tylne koło i sprawdzić. Będzie wiadomo czy koła czy napęd. No wiadomo że tu zawieszenie nie będzie pracować, ale będzie widać coś może. Wał też można sprawdzić, tylko osłony ściągnąć.
-
Wibracje pod nogami od strony kół...
Może i felgi proste.. Może i koła wyważone Może i zawieszenie sprawne... Ale czy opona nie bije? Czy nie chodzi na feldze ?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Rozumiem że podróbka bieżnika. Ale czy jakość gumy też jest 'podróbką' ?