Treść opublikowana przez luk_byd
-
BMW E60 525i 218KM N52 - Retrofit lamp + M-Pakiet
A więc sprawdziłem i moje mają RL - więc jest homologacja. Mam lampy dynamic. DRL swiatla długie na 30%? No ale to nie na bixenonie takie rzeczy. A ja mam dynamic wiec tymbardziej nie ma jak. Tez jezdze na ringach i jest ok. Mysle żeby podnieść napiecie z 12,2 na 13,7 albo inne ale szkoda mi reflektora chyba
-
[E90] 320d poprawność działania elektrozaworu EGR
Silnika.
-
tempomat- kodowanie wskazań
Nie prawda. Kodowalem to u siebie po zmianie na licznik high w m47. Poszukajcie na forum bo pisałem jaki parametr trzeba. W.ncs dumny nie jest opisany
-
CCC Professional 2018
Mam te same odczucia. No ale nie ważne. Czekamy na mapkę
-
[E60] LCI - DRL światła dzienne - zgaszone tylne postojówki
A czy same reflektory posiadaja homologacje DRL w wersjach LCI ?
-
Benzyna 95 czy 98 ?
I tak bedzie najlepiej jak nie masz instrukcji obslugi w ktorej jest to opisane :)
-
[E90] 320d poprawność działania elektrozaworu EGR
Zaleznie od temperatury, warunkow i silnika w ogole... ?!
-
CCC Professional 2018
I znowu się mylisz. Dane dot. dróg BMW dostaje od np. Nokii lub innego dostawcy. Przeciez BMW nie zajmuje sie analizą dróg. Nie pamiętam i nie chce mi się sprawdzać kto dokładnie jest dostawcą. Nie mylę sie ponieważ dla końcowego odbiorcy czyli kierowcy to jest navi od bmw i to bmw odpowiada za jakość przed konsumentem. Jak kupujesz w sklepie kiełbasę i sie zatrujesz to skarżysz sklep czy gościa który karmił świnie. Ale mapa nie 'truje'/nie uszkadza samochodu. Przy zakupie auta w salonie, trzeba było zwrócić na to uwagę i ew. wybrać inny egzemplarz/model. Na tamte czasy nie była to zła nawigacja. Tak samo jak na tamte czasy E61 było świeżym samochodem, oszczędnym i ekologicznym. Teraz są bardziej ekologiczne i ekonomiczne. I co - chcesz skarżyć o to BMW że auto ma Euro 4 a nie Euro 6 jak nowe ? Bez sensu. Jest jak jest. Może mapy były by lepsze, ale 99,5% Polaków ściaga mapy z internetu.
-
BMW E60 525i 218KM N52 - Retrofit lamp + M-Pakiet
A.dlaczego nie? Reflektory nie mają homologacji drl w wersji LCI?
-
Naprawa moduł diversity
Można Izopropanol wystarczy do takiego zabiegu? Kolega myjki używa głównie do mycia gaźników, dlatego musze wypytać was jako osoby znające się bo ani on, ani ja nie wiemy jak czyścić takie moduły. Możebyc izopropanol. Jak najbardziej.
-
chip tuning - wykres
TYA :D
-
CCC Professional 2018
I znowu się mylisz. Dane dot. dróg BMW dostaje od np. Nokii lub innego dostawcy. Przeciez BMW nie zajmuje sie analizą dróg. Nie pamiętam i nie chce mi się sprawdzać kto dokładnie jest dostawcą.
-
CCC Professional 2018
Ale ze jak Niemcy trakuja nas inaczej? Co maja Niemcy do naszego TMC ??? I dlaczego inwestować? Mapy tutaj nic nie kosztują, w odróżnieniu od ASO :)
-
Naprawa moduł diversity
Jeśli na pewno nie ma nigdzie zwarcia i antena, która jest w szybie jak i jej złącze nie jest uszkodzone to: http://eu.mouser.com/ProductDetail/NXP-Semiconductors/TEA6101T-N3118/?qs=LOCUfHb8d9sZyk%252bQYF9kww%3D%3D Układ od pilota.
- Naprawa moduł diversity
-
CCC Professional 2018
Oj kolego wiec czym sie tu podniecasz ze wychodzi pseudo nowa navi 2018 jak bez sensu jest z niej korzystać. To ze nie jest podłączona do netu i korków nie wykrywa to każdy wie. W obecnych czasach to tak jakiś miał smartfona bez internetu i podniecał sie jego nowa aktualizacją :mad2: :mad2: :mad2: Nikt się nie podnieca. Po prostu czekamy na nowa mapę, A nie na nową navi jak to nazwałeś. Skoro można ją mieć, to czemu nie ?
-
[E91] 320d dziwna praca automatycznej skrzyni biegów
Nagraj to o czym piszesz, Bo albo chodzi o kickdown Albo masz coś nie tak ze skrzynią.
-
Naprawa moduł diversity
To jeśli potrafisz lutować to nie rozumiem pytania i sensu powstania wątku na forum?
-
CCC Professional 2018
Ja generalnie jeźdzę bez nawigacji, Ale fajnie jak bym jechał po drodze a nie po polu np. na A1 w okolicach Łodzi itp. Nawigacja jak nawigacja. Ma już ona 16 lat (bo sięga do początku E65). Więc czego tu wymagać. To nie CIC czy nowsze. Ach.
-
E60 M47 - filtr powietrza
To ja wiem i widzialem...ponadto wiedziałem. Pytałem czy jest jakiś 'skrót'. no ale j.w. ogarniete po Bożemu
-
Naprawa moduł diversity
Daj to lepiej jakiemuś elektronikowi jak nie masz pojęcia. Pewnie gdzieś jest zalane, skorodowane i powoduje to zwarcie lub przerwe w obwodzie. Do ogarnięcia. Jak poszły jakieś scalaki, to tez sa dostepne do kupienia i mozna wymienic.
-
CCC Professional 2018
Na dniach powinna się pojawić. Puki co - czekamy :(
-
E90 i muzyka z telefonu po Bluetooth
Jesli masz CCC to nie Jesli masz CIC to tak. Jak z przerobkami to albo cyfrowa zmieniarka z bluetooth, Albo adapter bluetooth -> aux
-
Polskie menu professional
Moj tez wcieło. :( Ktoś tu ma chyba mocne plecy.
-
MP3 i CCC Pro, popieprzony problem :)
Dzieki za szybka reakcje, Ale za kazdym razem jest to 44,1kHz :(