Treść opublikowana przez luk_byd
-
CCC (Professional) - wyświetlanie punktów POI
Hej, Jak zrobić by na mapie były widoczne punkty POI takie jak stacje benzynowe i bankomaty? Widziałem gdzieś filmiki że ludzie tak maja. Mam wersje z fotoradarami i je widać, ale można jakoś dodać do wyświetlania pozostałe punkty POI ?
-
[e91] 318d N47 - słabo jedzie na niskich obrotach
Sam zauważyłeś problem z EGR. Co Ciebie powstrzymuje z wyeliminowaniem tego problemu? Ma on ogromny wpływ na pracę silnika jak i na przyspieszanie.
-
e90 320d brak mocy przy niskich obrotach
Odczyt i kasowanie błędów to nie diagnostyka. Może coś działać w zakresie tolerancji i nie będzie błędu.
-
[E90] 320d M47N2, nierówna praca silnika, wtryski po reg.
Powodów może być dużo. Od akcesoriów (jakaś rolka, klimatyzacja?) Przez EGR Przez przepływomierz itp. Po nie wiem co, szkoda gdybać. Sprawdź elementy, które za to odpowiadają. Spróbuj wyłączyć wszystkie odbiorniki mocy (radio, klima), odepnij egr - zobacz co będzie.
-
czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty
Jest jakiś kod rabatowy dla forumowiczów i stałych klientów?
-
Tylne światła LED problem
Trzeba rozebrać i zobaczyć czy poszedł lut lub inne połączenie czy dioda
-
[E91] - problem z zamkiem bagażnika, PROSZĘ O POMOC
Nie czytałem całych wypowiedzi ale spróbować otworzyć z kluczyka, chyba że te piny od zamka a nie od przycisku się przetarły
-
M47 dziwne stuki w silniku
Bo trzeba sprawdzić na miejscu.
-
[E90] Puste miejsce w zegarach
Da radę ale w n47 a nie m47
-
[E90] Puste miejsce w zegarach
Można. Ale nie rozumiem po co
-
jakie zarówki led angel eyes
A jaka masz wersję auta? Przed czy po liftingu? To i to ringi ale inaczej zrobione. Stąd te w lci świeca wystarczająco na dzienne A te w prelci będą jedynie maksymalnie pozycyjnymi
-
E90 regeneracja deski rozdzielczej
Lepiej używana kupić. Na prawdę. Chyba że ktoś jeździ na bieżnikowanych oponach i hidach w miejscu h7
-
Zmiana foteli na sportowe
No prawie tak. Pociągnięcie plusa i minusa to nie jest kung fu Ewentualnie zrób to z kimś kto już robił podobne rzeczy ... ;-) W Bydgoszczy mogę pomóc. Pytanie jak chcesz mieć to zrobione. Fabryka czy podruciarsku pod zapalniczkę np. Działać będzie tak samo i tak i tak nie będzie się nic złego dziać
-
Zmiana foteli na sportowe
Czyli jak ktoś zadaje takie pytanie to znaczy że ma wiedzy jak to dalej zrobić, a samo wytłumaczenie może być ciężkie. Bez urazy. Ale dużo ludzi boi się elektroniki. Całkowicie manualnych nie było o czym wyżej pisano. Właściwie temat chyba jest wyczerpany?
-
[e90] Usterka klapy bagażnika
Wiązka która idzie do klapy - według Twoich objawów moim zdaniem nawet na 99,9%
-
e90 czyszczenie skóry
Ja czyściłem swoją beżową skróre po zakupie za pomocą: 1. Preparaty z ColourLock - pianka, szczotka, mikrofibra, a na końcu mleczko do impregnacji. Wyczyściło OK. Wyglądało dobrze. Zużyłem całość na całość. Później kupiłem zestaw Gliptone, na zaś. Użyłem po ~4 miesiącach od czyszczenia. Mam wrażenie że doczyścił lepiej, wtedy widocznie było złudne że jest czysto. Gliptone ma konsystencje jakby miodu. Czyści się ciężej, ale oszczędniej. Zestaw powinien starczyć na 3-4 czyszczenia całego auta - być możne. Bo teraz już nie są takie brudne jak były na początku. Na początku czyściłem też boczki. Na koniec conditioner i zawieszka pod fotel o zapachu skóry. Ew. zapach skóry z colour lock (super zapach, choć nie przypomina do bólu zapachu skóry, mimo to jest ładny).
-
Zmiana foteli na sportowe
Można, czemu by nie? Instalacje należy dołożyć. Czysto teoretycznie, może w 'pół druciarsko', ale jeśli bez pamięci, wystarczy tylko + i -.
-
[e90] Jaki olej?
Olej jest OK, można przy nim zostać, można szukać innego. Sam osobiście wymieniam co 8-10 tyś max, gdyż po 8 tyś olej drastycznie traci swoje właściwości. Więc zamiast poszukiwać droższego (i być może lepszego) oleju, skupiłbym się na jego częstszej zmianie.
-
[E90] Zamiana wyświetlacza/wyświetlenie innych informacji
Ale chyba nie takie jakich oczekuje autor tj. temperatury oleju itp ? Pisze także o navi a nie o liczniku w którym to jest np. temperatura ale płynu chłodzącego.
-
Montaz lusterka fotochromu w E 91
newtis.info
-
(E90) Gałka zmiany biegów
Od E87 pasuje Ta z linku tez powinna
-
(E90) Gałka zmiany biegów
Nie miałem styczności ale proponuję używany oryginał w dobrym stanie. Taka jak pokazałeś kupilem za 80zl na allegro z odbiorem osobistym
-
[e90] Jaki olej?
Raz na pół.roku nie zbiednieje. Co 8 tys zmieniam
-
[e90] Jaki olej?
A.ja stosuje taki do 320d
-
BMW E91 - Problem z nawigacja CCC !
Wystarczy zakodować. Jak się robi soft to pewne rzeczy ustawienia mogą się przywrócić do domyślnych.