Treść opublikowana przez luk_byd
-
Stukanie chwile po zgaszeniu silnkia 320d M47N2
Coś z podciśnieniem raczej i np. Zamknięciem EGR Lub klapa gaszaca nie domaga
-
[e90] 2.0d - problem z przepływką czy geometrią?
Może przepływka jest brudna lub zużyta? Jak pozostałe parametry temperatura itp?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Jasne ale beta testy zawsze są darmowe. Pomagamy autorowi i jeszcze mam.placic? Mam m47. Zapłacę jak będzie gotowe. A jak mam pomoc to za dostęp do apki Ja też mógłbym potestowac ale nie będę płacił 50zl bo umiem korzystać z inpa itp
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
No ale w klapie będzie już instalacja . I w tej nowej instalacji trzeba zmienić??
-
Piszczenie przy skrecie w lewo
Nie piszczenie ale też dźwięki może wydawac osłona tarczy jak wyżre jej mocowania przy tarciu o tarcze hamulcowa
-
Dziwny dźwięk powietrza spod maski przy przyspieszaniu
Teoretycznie powinieneś mieć lekki syfek lub zapocenie jeśli to gdzieś tam. Więc tego bym szukał. Nie śmierdzi spalinami? Jeśli nie to może gdzieś w doładowaniu a nie w wydechu? EGR można zdemontować raczej osobno bez chloeniczki
-
Wymiana żarówek H7 [E90-E91]
Nie. Na ringi są specjalne żaróweczki. 1szt na reflektor. Jak wpiszesz LED marker E90 to znajdziesz
-
Wymiana żarówek H7 [E90-E91]
Bixenon zwykły OEM wygląda. Tylko nie masz spryskiwaczy w zderzaku może dlatego ktoś Ci tak mówi. Albo ktoś dołożył lampy albo zaoszczędził na zderzaku
-
Zapachy samochodowe.
Gliptone duży zapach leather sceny Lub Stripper scent od poorboys. Ewentualnie golden stare delight puszeczka. Kiedyś też używałem takiego super zapachu od Renault sprzedawanego na allegro przez ixell z Kalisza. On nie ma nazwy dlatego podaje takie szczegóły.
-
E91 lift 2011 2.0d N47T buczenie silnika przy 1500 obrotow
Chcemy teraz na siłę wymyślać? Sprawdziłeś jedni że drazysz drugie? Dyfer by chyba miał cały czas problem a nie co 600km??????
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Ja jestem z Bydgoszczy ale w poniedziałek jadę do Holandii na 1 dzien
-
chip tuning - wykres
Łagodnie, a czy dobrze to nie wiem z linijek
-
Shell V-Power Diesel Nitro+
A ja tankuje na Lotos u mnie w mieście. Orlen ma najgorsze paliwo. Nieco lepsze ma BP/Shell. Po prostu słyszę, widzę korekty wtryskiwaczy, ew. aksamitność pracy silnika/wtryskiwaczy.... największa jest na Lotosie. Sprawdzone także na znajomych i potwierdzone. Ale w innych miastach może być inaczej, bo skąd innąd biorą paliwo.
-
Spalanie E46 320D 136km
I dlatego więcej pali ? :E
-
BMW 120d 163KM problem silnikiem/turbiną
A więc: Może spadła jakaś rura i jest nieszczelność, albo jakiś czujnik źle wskazuje powietrze (przepływomierz, czujnik doładowania). Może EGR przeszkadza. Jak kopci na czarno to bardziej to na wtryski wygląda. A może Ci auto zassało coś i zatkało filtr powietrza. Zacząłeś od spraw podstawowych i spojrzałeś pod maskę? Kolejnym etapem jest diagnostyka.
-
[E90] podstawowy pakiet a upgrade
Jak dla mnie najprostszym rozwiązaniem, nie za drogim, dającym już fajne efekty to dołożenie wzmacniacza BOSE 3510 np. z Audi A6 czy Lancii. Robisz wiązke (albo zlecasz jak nie umisz) by było plug&play pod fabryczne złącze ISO w radiu. Podłączasz i jest efekt wow z dwoma wyjściami na subwoofer. Koszt takiego wzmaka to 50-100zł i jest mały. Drugi etap to wymiana głośników, bo już na takim wzmaku te fabryczne będą za słabe. Za około 500-600zł jest jakiś dedykowany zestaw, albo postaraj się o głośniki z HiFi / Logic 7. Trzeci etap to wygłuszenie drzwi. Da to myślę 100% poprawę jakości i głośności dźwięku. Na pewno warto. Jeśli dołożysz samego wzmaka i na tych głośnikach stwierdzisz wow - może tak wystarczy, to wygłusz jeszcze drzwi. To bardzo ważne.
-
Listwy z drzwi- jak zdjąć?
To napiszcie proszę dla potomnych, jak je zdjąć, bo chce takie montować.
-
E91 lift 2011 2.0d N47T buczenie silnika przy 1500 obrotow
DPF właśnie tak co 600km się wypala. Wszystko na to wskazuje ?
-
BMW e90 320d / LCI
Ja używałem. Moim zdaniem Gliptone lepszy. Trudniejszy w użyciu, bo cleaner ma konsystencje miodu. Natomiast conditioner Gliptone łatwierszy w użyciu bo jest to mleczko a nie 'mleko'. :)
-
E91 zmiana zderzaka na M
Lepiej niż z przodu.
-
CCC (Professional) - wyświetlanie punktów POI
Podziękował.
-
CCC (Professional) - wyświetlanie punktów POI
Wlasnie nie mogę znaleźć takiej opcji.
-
CCC (Professional) - wyświetlanie punktów POI
Uścislając. W moim pytaniu mowa o POI które są już w navi, tylko nie widoczne na mapie, lecz w MENU.
-
CCC (Professional) - wyświetlanie punktów POI
Hej, Jak zrobić by na mapie były widoczne punkty POI takie jak stacje benzynowe i bankomaty? Widziałem gdzieś filmiki że ludzie tak maja. Mam wersje z fotoradarami i je widać, ale można jakoś dodać do wyświetlania pozostałe punkty POI ?
-
[e91] 318d N47 - słabo jedzie na niskich obrotach
Sam zauważyłeś problem z EGR. Co Ciebie powstrzymuje z wyeliminowaniem tego problemu? Ma on ogromny wpływ na pracę silnika jak i na przyspieszanie.