Skocz do zawartości

luk_byd

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luk_byd

  1. Na moim kablu nie śmiga - jestem w kontaktcie z autorem. Ale na kablu sąsiada tak. Jakie są wartości graniczne popiołu? Przy jakiej ilości sadzy rozpoczyna się wypalanie DPF ? (oczywiście pomijajac temp itp) http://files.tinypic.pl/i/00932/rgehufbess7b.png http://files.tinypic.pl/i/00932/mob4ffsivd5i.png
  2. Widocznie czujnik jest na szybie źle zamontowany lub się odkleja. Jak.masz automatyczne wycieraczki to nie masz czasówek
  3. Dokładnie tak. Wynika to z tego że trzeba utrzymać pracę silnika po wciśnięciu sprzęgła czy na luzie Później opada gdyż poniżej 10kmh nie jest wskazywane zużycie paliwa
  4. To na filmiku jest normalne. Przecież ecu przygotowuje się by uciągnąć silnik na biegu przy obrotach jałowych
  5. Winowajcą jest zawór sterowania EGR
  6. O taki elektrozawór nie trudno, jest w renault, vagu oplu itp. Podmień na próbę lub odepnij EGR i przejedź się te 50km. Do ponownego rozruchu błędu nie będzie
  7. To odpowiedź na moje pytanie również?
  8. Dołączam.sie do pytania ale w wersji z navi
  9. Coś z podciśnieniem raczej i np. Zamknięciem EGR Lub klapa gaszaca nie domaga
  10. Może przepływka jest brudna lub zużyta? Jak pozostałe parametry temperatura itp?
  11. Jasne ale beta testy zawsze są darmowe. Pomagamy autorowi i jeszcze mam.placic? Mam m47. Zapłacę jak będzie gotowe. A jak mam pomoc to za dostęp do apki Ja też mógłbym potestowac ale nie będę płacił 50zl bo umiem korzystać z inpa itp
  12. No ale w klapie będzie już instalacja . I w tej nowej instalacji trzeba zmienić??
  13. Nie piszczenie ale też dźwięki może wydawac osłona tarczy jak wyżre jej mocowania przy tarciu o tarcze hamulcowa
  14. Teoretycznie powinieneś mieć lekki syfek lub zapocenie jeśli to gdzieś tam. Więc tego bym szukał. Nie śmierdzi spalinami? Jeśli nie to może gdzieś w doładowaniu a nie w wydechu? EGR można zdemontować raczej osobno bez chloeniczki
  15. Nie. Na ringi są specjalne żaróweczki. 1szt na reflektor. Jak wpiszesz LED marker E90 to znajdziesz
  16. Bixenon zwykły OEM wygląda. Tylko nie masz spryskiwaczy w zderzaku może dlatego ktoś Ci tak mówi. Albo ktoś dołożył lampy albo zaoszczędził na zderzaku
  17. Gliptone duży zapach leather sceny Lub Stripper scent od poorboys. Ewentualnie golden stare delight puszeczka. Kiedyś też używałem takiego super zapachu od Renault sprzedawanego na allegro przez ixell z Kalisza. On nie ma nazwy dlatego podaje takie szczegóły.
  18. Chcemy teraz na siłę wymyślać? Sprawdziłeś jedni że drazysz drugie? Dyfer by chyba miał cały czas problem a nie co 600km??????
  19. Ja jestem z Bydgoszczy ale w poniedziałek jadę do Holandii na 1 dzien
  20. Łagodnie, a czy dobrze to nie wiem z linijek
  21. A ja tankuje na Lotos u mnie w mieście. Orlen ma najgorsze paliwo. Nieco lepsze ma BP/Shell. Po prostu słyszę, widzę korekty wtryskiwaczy, ew. aksamitność pracy silnika/wtryskiwaczy.... największa jest na Lotosie. Sprawdzone także na znajomych i potwierdzone. Ale w innych miastach może być inaczej, bo skąd innąd biorą paliwo.
  22. I dlatego więcej pali ? :E
  23. A więc: Może spadła jakaś rura i jest nieszczelność, albo jakiś czujnik źle wskazuje powietrze (przepływomierz, czujnik doładowania). Może EGR przeszkadza. Jak kopci na czarno to bardziej to na wtryski wygląda. A może Ci auto zassało coś i zatkało filtr powietrza. Zacząłeś od spraw podstawowych i spojrzałeś pod maskę? Kolejnym etapem jest diagnostyka.
  24. Jak dla mnie najprostszym rozwiązaniem, nie za drogim, dającym już fajne efekty to dołożenie wzmacniacza BOSE 3510 np. z Audi A6 czy Lancii. Robisz wiązke (albo zlecasz jak nie umisz) by było plug&play pod fabryczne złącze ISO w radiu. Podłączasz i jest efekt wow z dwoma wyjściami na subwoofer. Koszt takiego wzmaka to 50-100zł i jest mały. Drugi etap to wymiana głośników, bo już na takim wzmaku te fabryczne będą za słabe. Za około 500-600zł jest jakiś dedykowany zestaw, albo postaraj się o głośniki z HiFi / Logic 7. Trzeci etap to wygłuszenie drzwi. Da to myślę 100% poprawę jakości i głośności dźwięku. Na pewno warto. Jeśli dołożysz samego wzmaka i na tych głośnikach stwierdzisz wow - może tak wystarczy, to wygłusz jeszcze drzwi. To bardzo ważne.
  25. To napiszcie proszę dla potomnych, jak je zdjąć, bo chce takie montować.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.