Treść opublikowana przez luk_byd
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Na moim kablu nie śmiga - jestem w kontaktcie z autorem. Ale na kablu sąsiada tak. Jakie są wartości graniczne popiołu? Przy jakiej ilości sadzy rozpoczyna się wypalanie DPF ? (oczywiście pomijajac temp itp) http://files.tinypic.pl/i/00932/rgehufbess7b.png http://files.tinypic.pl/i/00932/mob4ffsivd5i.png
-
Brak funkcji czasowej wycieraczek e91
Widocznie czujnik jest na szybie źle zamontowany lub się odkleja. Jak.masz automatyczne wycieraczki to nie masz czasówek
-
WSKAZANIA EKONOMIZERA -NIETYPOWE OBJAWY
Dokładnie tak. Wynika to z tego że trzeba utrzymać pracę silnika po wciśnięciu sprzęgła czy na luzie Później opada gdyż poniżej 10kmh nie jest wskazywane zużycie paliwa
-
WSKAZANIA EKONOMIZERA -NIETYPOWE OBJAWY
To na filmiku jest normalne. Przecież ecu przygotowuje się by uciągnąć silnik na biegu przy obrotach jałowych
-
[E90] 320d M47N2, nierówna praca silnika, wtryski po reg.
Winowajcą jest zawór sterowania EGR
-
[E90] 320d M47N2, nierówna praca silnika, wtryski po reg.
O taki elektrozawór nie trudno, jest w renault, vagu oplu itp. Podmień na próbę lub odepnij EGR i przejedź się te 50km. Do ponownego rozruchu błędu nie będzie
-
pokrętła radia professional
To odpowiedź na moje pytanie również?
-
pokrętła radia professional
Dołączam.sie do pytania ale w wersji z navi
-
Stukanie chwile po zgaszeniu silnkia 320d M47N2
Coś z podciśnieniem raczej i np. Zamknięciem EGR Lub klapa gaszaca nie domaga
-
[e90] 2.0d - problem z przepływką czy geometrią?
Może przepływka jest brudna lub zużyta? Jak pozostałe parametry temperatura itp?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Jasne ale beta testy zawsze są darmowe. Pomagamy autorowi i jeszcze mam.placic? Mam m47. Zapłacę jak będzie gotowe. A jak mam pomoc to za dostęp do apki Ja też mógłbym potestowac ale nie będę płacił 50zl bo umiem korzystać z inpa itp
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
No ale w klapie będzie już instalacja . I w tej nowej instalacji trzeba zmienić??
-
Piszczenie przy skrecie w lewo
Nie piszczenie ale też dźwięki może wydawac osłona tarczy jak wyżre jej mocowania przy tarciu o tarcze hamulcowa
-
Dziwny dźwięk powietrza spod maski przy przyspieszaniu
Teoretycznie powinieneś mieć lekki syfek lub zapocenie jeśli to gdzieś tam. Więc tego bym szukał. Nie śmierdzi spalinami? Jeśli nie to może gdzieś w doładowaniu a nie w wydechu? EGR można zdemontować raczej osobno bez chloeniczki
-
Wymiana żarówek H7 [E90-E91]
Nie. Na ringi są specjalne żaróweczki. 1szt na reflektor. Jak wpiszesz LED marker E90 to znajdziesz
-
Wymiana żarówek H7 [E90-E91]
Bixenon zwykły OEM wygląda. Tylko nie masz spryskiwaczy w zderzaku może dlatego ktoś Ci tak mówi. Albo ktoś dołożył lampy albo zaoszczędził na zderzaku
-
Zapachy samochodowe.
Gliptone duży zapach leather sceny Lub Stripper scent od poorboys. Ewentualnie golden stare delight puszeczka. Kiedyś też używałem takiego super zapachu od Renault sprzedawanego na allegro przez ixell z Kalisza. On nie ma nazwy dlatego podaje takie szczegóły.
-
E91 lift 2011 2.0d N47T buczenie silnika przy 1500 obrotow
Chcemy teraz na siłę wymyślać? Sprawdziłeś jedni że drazysz drugie? Dyfer by chyba miał cały czas problem a nie co 600km??????
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Ja jestem z Bydgoszczy ale w poniedziałek jadę do Holandii na 1 dzien
-
chip tuning - wykres
Łagodnie, a czy dobrze to nie wiem z linijek
-
Shell V-Power Diesel Nitro+
A ja tankuje na Lotos u mnie w mieście. Orlen ma najgorsze paliwo. Nieco lepsze ma BP/Shell. Po prostu słyszę, widzę korekty wtryskiwaczy, ew. aksamitność pracy silnika/wtryskiwaczy.... największa jest na Lotosie. Sprawdzone także na znajomych i potwierdzone. Ale w innych miastach może być inaczej, bo skąd innąd biorą paliwo.
-
Spalanie E46 320D 136km
I dlatego więcej pali ? :E
-
BMW 120d 163KM problem silnikiem/turbiną
A więc: Może spadła jakaś rura i jest nieszczelność, albo jakiś czujnik źle wskazuje powietrze (przepływomierz, czujnik doładowania). Może EGR przeszkadza. Jak kopci na czarno to bardziej to na wtryski wygląda. A może Ci auto zassało coś i zatkało filtr powietrza. Zacząłeś od spraw podstawowych i spojrzałeś pod maskę? Kolejnym etapem jest diagnostyka.
-
[E90] podstawowy pakiet a upgrade
Jak dla mnie najprostszym rozwiązaniem, nie za drogim, dającym już fajne efekty to dołożenie wzmacniacza BOSE 3510 np. z Audi A6 czy Lancii. Robisz wiązke (albo zlecasz jak nie umisz) by było plug&play pod fabryczne złącze ISO w radiu. Podłączasz i jest efekt wow z dwoma wyjściami na subwoofer. Koszt takiego wzmaka to 50-100zł i jest mały. Drugi etap to wymiana głośników, bo już na takim wzmaku te fabryczne będą za słabe. Za około 500-600zł jest jakiś dedykowany zestaw, albo postaraj się o głośniki z HiFi / Logic 7. Trzeci etap to wygłuszenie drzwi. Da to myślę 100% poprawę jakości i głośności dźwięku. Na pewno warto. Jeśli dołożysz samego wzmaka i na tych głośnikach stwierdzisz wow - może tak wystarczy, to wygłusz jeszcze drzwi. To bardzo ważne.
-
Listwy z drzwi- jak zdjąć?
To napiszcie proszę dla potomnych, jak je zdjąć, bo chce takie montować.