Treść opublikowana przez saku82pl
-
320-co myslicie o tym chipie??pytanie do zorientowanych
ściema, tyle o tym myślę ;)
-
320i jakie ciśnienie w 17" kołach
ja daje 2,5 tył i 2,2 przód do 225/45/17 qp
-
318is Lusterka a'la M3 do COUPE E36
No kurna. To wysyłaj :D
-
318is Lusterka a'la M3 do COUPE E36
Podobne, ale nie ja je zakładałem więc nie mogę pomóc. A masz coś takiego?
-
318is Lusterka a'la M3 do COUPE E36
Ja mam pod tylna szybe i jakos sie sprawdza. Tyle ze ostatnio mi jedna mata padla :( cholera wie gdzie teraz dostac taką pod kształt lusterka.
-
318is Lusterka a'la M3 do COUPE E36
link do schematu: viewtopic.php?f=68&t=117122
-
3XX M-Pakiet z Allegro w podróbce czy ktoś miał doczynienia?
dyfuzor w zwyklym tylnym zderzaku tak sobie wygląda, na zdjeciach ponizej, wg mnie wygląda to nawet źle: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=2&t=58362&start=0
-
320i ucięte kable od podgrzewanych dysz spryskiwaczy
po co dokładnie jest ten termowłacznik??
-
316i, 318i... E36 czy opel vectra B
No w stosunku do wszelkich aut włoskiej produkcji to utrzymanie e36 na pewno nie będzie drogie. Dużo mniejsza awaryjność. Przez 3 lata użytkowania mojego obecnego e36 miałem tylko jedną sytuację, kiedy musiałem odstawić auto do mechanika. Padła pompa wody. Poza tym normalna wymiana zużytych cześci. Autko dyspozycyjne przez cały czas. Zero problemów z odpalaniem nawet przy -2x stopni, zero przygód w trasie a śmigałem nią kilka razy pl -uk. A było nie było samochód ma już 18 lat. Co do kosztów utrzymania opla a bmw miałem coś innego chyba na myśli. W e36 robię wszystko na bierząco. Coś zacznie stukać, coś się urwie, pęknie, cokolwiek, od razu wymieniam. Gdybym miał opla to wątpię że bym tak pedantycznie do tego podchodził. I pewnie dlatego też ekploatacja by mniej kosztowała.
-
316i, 318i... E36 czy opel vectra B
jeździłem ojca vectrą przez parę lat od czasu do czasu, jedyny plus to niskie koszta eksploatacji tego auta, cała reszta na minus, słabe blachy, na maxa plastykowy środek - to jedne z głównych wad. Ale mając do dyspozycji 8 koła brałbym opla. Szczerze mówiąc, po 4 latach eksploatacji e36, do codziennej jazdy w życiu bym tego auta nie wybrał :D hehe, mam tu na myśli tylko i wyłącznie wysokie koszta utrzymania tego auta, bo samo autko wynagradza to w 100%, pozdro
-
320i 93r jakie amortyzatory - problem
starsze wersje byly cos do maja roku 1992, wiec ty masz jak wiekszosc e36 stabilizator mocowany do wachacza a nie do kolumny mcphersona, tak wiec szukaj amorkow do beemek od 92-00.
-
3XX Pytanie o M PAKIET
Skoro nie masz określonego wizerunku to polecam mat. Jak się za dużo błyszczy to też nie dobrze.
-
3XX Pytanie o M PAKIET
eee, jak masz czarne to czemu się pytasz w ogóle??!! :D:D
-
3XX Pytanie o M PAKIET
Pewnie zdania będą podzielone. Jak to zawesze :) Ja tam jestem za czarnym kolorem. Sam sobie wszystko w tym roku pomalowałem w czarny mat. Ale najlepiej poszukaj na googlach fotek z listwami czarnymi oraz z takimi pod kolor auta. W końcu to ty nim jeździsz i to tobie ma się głównie podobać.
-
e36 -Szpera Jak Działa?
heh :D tu ciężko było w poślizg wprowadzić autko, miałem nówki gumy może dlatego http://www.youtube.com/watch?v=6o5YsEMfTso a to jeszcze sprzed 3 lat prawie http://www.youtube.com/watch?v=yaNNd4q-82Y
-
E36 320 coupe - mały smok???
sonda do wymiany, jeśli wywala taki błąd to na 99% po zamontowaniu sprawnej będzie ci i szybciej jeździł :D i mniej palił
-
e36 -Szpera Jak Działa?
mi się już kiedyś dostało za podobny :D
-
E36 316i 1992 - problem z odpalaniem na ciepłym silniku
pierwsze co mi przychodzi na myśl to czujnik wału lub czujnik wałków, miałem to samo, komputer pokaże.
-
Zawieszenie do E36 318ti M3 94r.
no to ja już tylko muszę progi od mki zalożyć i też mam m3 :D o silniku nie wspomnę bo przecież to nie ważne, ehh, kolega chyba świeży w temacie więc trzeba przymknąć oko na to ;)
-
e36 -Szpera Jak Działa?
dzięki za odpowiedź:) a gdzie da się wykorzystać szpere? w jakich warunkach ? pokazałbym ci na moim przykładzie ale jak wkleje tu linka do youtube to pewnie skończy się ostrzeżeniem :D hehehe
-
e36 -Szpera Jak Działa?
dzięki za odpowiedź:) a gdzie da się wykorzystać szpere? w jakich warunkach ? Np na sliskiej nawierzchni w chwili gdy jedno kolo ma poslizg w aucie bez szpery to tylko ono by sie obracalo a drugie stalo, w aucie ze szpera krecic beda sie obydwa kola :D I przydaje sie w zabijaniu much na bocznej szybie :cool2: Off top: Kuba Slicznie sie prezentuje te twoje 325i :cool2: Dziękować, dziękować :D teraz tylko serducho nowe mu wstawisz i będzie git również pod maską :)
-
e36 -Szpera Jak Działa?
e36 ma zwykłą szperę mechaniczną i nie da się jej włączyć czy wyłączyć, do normalnej jazdy niepotrzebna, przy małej mocy nie do wykorzystania.
-
3XX nie działające zegary
mały zegarek - wymiana płynu hamulcowego jakich akumulatorków?? kto ci to powiedział?? Irek, tobie pomoże jedynie wymiana zegarów.
-
Opis pinow wtyczek licznika E36
hehe, chyba nie ma prostrzego rozwiązania jak kolega wyżej podał :D zdjemuj kiere (chociaż niektórzy twierdzą że nie trzeba :) ) i wyciągaj zegary, pozdro
-
325i grzeje się, spadki mocy, drgania silnika...
silnik do remontu lub wymiany, chyba nikt ci nie napisze co dokładnie padło, przy tak niskiej kompresji wydaje mi się że przyczyn może być kilka na raz, taki szybki remont m50b25 to coś ok 2000 - 2500 zl, tak sobie kiedyś wyliczyłem, powodzenia