Skocz do zawartości

3XX Pytanie o M PAKIET


dąbasz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie składam właśnie sobie M PAKIET, puki co narazie mam przedni zderzak z listwami i dokładką, szukam teraz listew na drzwi.

Pytanie mam takie czy lakierować listwy i dokładkę pod zderzak czy zostawić to w kolorze plastiku, takie nielakierowane? Co zrobi lepszy efekt?

 

________

Poprawiłem tytuł. Proszę zapoznać się z formatem tytułowania wątków i pamiętać w końcu!! Następnym razem będzie drugie ostrzeżenie. mattiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pewnie zdania będą podzielone. Jak to zawesze :) Ja tam jestem za czarnym kolorem. Sam sobie wszystko w tym roku pomalowałem w czarny mat. Ale najlepiej poszukaj na googlach fotek z listwami czarnymi oraz z takimi pod kolor auta. W końcu to ty nim jeździsz i to tobie ma się głównie podobać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że mam czarne auto, i niedługo bedzie świeżo po polerce.

I tak chtba się zostawi. Zostawie takie jak są orginalne. Tak patrze na fotki właśnie na google i są i takie i takie. Zobaczymy jak to będzie wyglądać po złożeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo auto będzie po polerce wyglądało prawie jak nowe, a listwy będą matowe. Czy je polakierować żeby mieły lśniący kolor jak nadwozie czy zostawić jak w orginale?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie, pozwólcie że sie wtrące w temat.

lepiej nie ruszaj tych listew, jak całe auto ma być po polerce to przydałby sie jakiś element w macie np te listwy bo inaczej to ci sie wszystko zleje i nie będzie ładnego efektu. takie jest moje zdanie

pozdrawiam

Bramy, Ogrodzenia, Konstrukcje Stalowe, Balustrady nierdzewne, Wiaty i Magazyny, Zadaszenia, Garaże blaszaki, Metaloplastyka. Serdecznie zapraszam Lisia Góra ok.Tarnowa 500-393-863

www.firma-konstal.pl [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZięki chłopaki za porady. Jak bym miał robić to właśnie zrobił bym tak że bym zostawił matowe, no ale szykuję się na sprzedaż auta bo zakochałem się w e36 cabrio i będzie zmiana.

 

Ale dzieki za pomoc. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.