Skocz do zawartości

saku82pl

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez saku82pl

  1. A masz na obudowie tego lusterka małą "dziurkę"??
  2. Czarnej nie ruszasz a tylko wkladasz do 18obc, w białej do funkcjonowania ukrytych funkcji itp, bez jakiegos tam kodowania i alarmu, potrzeba wpiac jedynie 4 przewody z tego dwa (+ i -) mozna bezposrednio z czarnej wziac, dwa pozostale idą do zegarow (poziom paliwa, predkosc), podaj maila to ci cos wysle
  3. Ale dziwne pytania. O jakość zapytaj producenta bo nawet nie podałeś linka ani nic co by mogło nas naprowadzić o jakich tarczach mowa. To samo jeśli chodzi o wyskalowanie. Jeśli producent zapewnia że są one do m3 to chyba warto mu zaufać, jeśli np. możliwy byłby zwrot w przypadku gdyby jednak nie pasowały. Co do pyt. 3 nie jest to nic skomplikowanego. Może jest jakiś temacik o tym w "zrób to sam". P.S. białe tarcze w bmw?? hmm, spoko, sam miałem, ale kilka lat temu, to już chyba wyszło z mody :P
  4. saku82pl odpowiedział(a) na Bielu temat w E36
    Te słabe wchodzenie na obroty masz tylko na gazie czy na benzynie też? Woda z wydechu to norma (skraplanie się różnych gazów powstałych w procesie spalanie mieszanki itp.). Jaki gaz? Jak długo w aucie siedzi?
  5. Ale 318 to zupełnie inny silnik niż m50! Najprościej mówiąc musisz odkręcić element nr 10 z linku poniżej. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BF31&mospid=47430&btnr=11_1503&hg=11&fg=35
  6. Pytaj na syndykacie, tam sporo osób z wawy jest to pewnie ktoś ci doradzi.
  7. szybe do gory i tyle, zdejmij boczki to pewnie cię "olśni", powodzenia
  8. w samej budowie fotela nie ma roznicy wiec gabki musza byc takie same, na syndi napisane jest ze roznia sie przeszyciem skory na zaglowkach, innym oparciem z tyłu oraz brakiem napisow na ciegnach fotela przedliftowego, takze sam widzisz ze ciebie to nie tyczy, pozdro
  9. różnią się głównie zagłówkami - http://www.bmw-syndykat.pl/viewtopic.php?t=1394&postdays=0&postorder=asc&highlight=vadery&start=0
  10. bodajże moje zimówki miały takie ET, tylko felga i opona była na pewno wezsza, i generalnie po wspawaniu nowych rantow (stare pognite) tarło przy najmniejszych dołkach, tak wiec klepanie rantu masz na bank jeśli chcesz je upchnąć, możliwe że trzeba będzie bardziej pokombinować
  11. saku82pl odpowiedział(a) na l_home temat w E36
    kiedyś miałem propozycje kupna części do strokera za 800 zł, także koszta mniejsze, no ale trzeba cały silnik rozbierać, wyjąć tłoki, wał, wstawić te od m52b28 no i na koniec to poskładać, tak więc ktoś za to musi jakąś kaskę dostać, dochodzą ceny części - te co DjAquaz wymienił, i pewnie jakieś kilka stówek na nieprzewidziane wydatki.
  12. saku82pl odpowiedział(a) na STIFLER218 temat w E36
    pewnie się doczekasz - ostrzeżenia, pytaj na syndykacie, tutaj wiekszosc uzytkownikow seria jezdzi ;)
  13. saku82pl odpowiedział(a) na l_home temat w E36
    no i jakies 4 -5 tysiecy peelenów
  14. saku82pl odpowiedział(a) na MaksymW temat w E36
    Może spytam tak. Jak długo tym autem jeździsz że nie wiesz ile normalnie powinno palić? Jak pisałem wcześniej, nie licz na niższe spalanie. Zalej pod korek. Zrób 100 km czy ileś tam, nieważne, znów zalej pod korek i będziesz już coś wiedzieć.
  15. saku82pl odpowiedział(a) na MaksymW temat w E36
    Mi wyszło prawie równo 14l. Więc jeśli jest to spalanie w mieście albo mieszane to jest w normie wg mnie. Ale błąd lamby wydaje mi się że trzeba jechać skasować i tak. Stożek najlepiej wywal i wstaw ori puszkę. Wymień tą gumę bo jakiekolwiek lewe powietrze dostające się do silnika ma wpływ na wolne obroty i na cała pracę motoru, może też na spalanie.
  16. układ zapłonowy sprawdz, czyli tak jak piszesz - świece, przewody
  17. Ori to ori. Wiadomo. Sam szukam obecnie ori halo ale w zółtych szkłach. Może jestem trochę "za resztą" ale tak mi się to widzi obecnie ;)
  18. w mocowaniach nie ma różnicy, natomiast jakość tych ramek to takie 3+, już 2gi komplet takich halogenów mam i zawsze halogen dodatkowo opaskami spinam do tej ramki bo kiedyś mi wypadł, poza tym po samym już montażu halogenu do tej ramki widać że to nie wygląda zbyt pewnie. No ale cena jak widzę spadła prawie do 50% tego co ja płaciłem w tamtym czasie więc teraz tym bardziej nie miałbym obiekcji żeby takie halogeny kupić. Chociaż w aukcji nie jest napisane że ramki są w komplecie więc lepiej zapytaj.
  19. saku82pl odpowiedział(a) na MaksymW temat w E36
    Jaknajbardziej. Wystarczyło przejrzeć posty innych, gdzie często napisane jest że niesprawna sonda powoduje zwiększone spalanie. Do tego brak termostatu!! Inna sprawa że po m50b25 w zimie nie spodziewaj się że spalanie po naprawie tych usterek spadnie ci do poziomu 10-15 litrów w mieście. W razie czego jakbyś chciał pytać czy kupić sondę ori czy zamiennik to z góry mówię że temat też już był poruszany.
  20. saku82pl odpowiedział(a) na Soku91 temat w E36
    albo sam czujnik do wymiany albo przewód ułamany
  21. saku82pl odpowiedział(a) na MaksymW temat w E36
    Powiem ci że w swoim 325 miałem dokładnie tak samo. Na trasie nie chciał się zagrzać, jedynie gdy stałem to temp rosła. Diagnoza była prosta - wymiana termostatu. Jak go wyjąłem to po prostu była w nim tylko obudowa!! :D Tak jak u ciebie.
  22. saku82pl odpowiedział(a) na himmera temat w E36
    Ale podłoga po stronie kierowcy i pasażera to całość z tego co pamiętam.
  23. saku82pl odpowiedział(a) na Soku91 temat w E36
    No to sobie wymień żaróweczkę - 5 minut pracy ci to zajmie.
  24. saku82pl odpowiedział(a) na MaksymW temat w E36
    jeśli pow prawie nie leci ci do kabiny no to logiczne że filtr je blokuje - wymień i daj znać co dalej.
  25. saku82pl odpowiedział(a) na MaksymW temat w E36
    jeśli pow prawie nie leci ci do kabiny no to logiczne że filtr je blokuje - wymień i daj znać co dalej.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.