Treść opublikowana przez saku82pl
-
Virtual Tuning -co myślicie? nerki, halo, kierunki
Jak mpak jest oblatany wg ciebie to jestem ciekaw co powiesz o zestawie seryjnym, czyli tym co sam masz na aucie? To dopiero jest chleb powszedni. No ale co kto woli :D Widziałeś jak wygląda dyfuzor w nie mpasztetowym zderzaku? :nienie:
-
Virtual Tuning -co myślicie? nerki, halo, kierunki
masz te nerki: http://img191.imageshack.us/img191/8522/nerki1of1.jpg W twoim przypadku bardziej zająłbym się jakąś glebą i/lub mpakietowymi zderzakami niż detalami w postaci kierunków czy halo, które to zazwyczaj się i tak zmieniają co chwila. Pozdro ;)
-
Virtual Tuning -co myślicie? nerki, halo, kierunki
Ja tam nie miałem problemu :) Tu masz na przykładzie mojej: http://img251.imageshack.us/img251/5396/dscf1829t.th.jpg A tu porównanie jak już zmieniłem na a'la poliftowe: http://img821.imageshack.us/img821/3883/dscf2112v.th.jpg W VT nie chce mi się bawic ;P
-
320i stuki przy ruszaniu
Ale ty masz drgania a tymczasem autor tematu wyraźnie pisze o "stukach". To raczej nie ten sam problem.
-
320i problemy z gazem
Ja znam ale nie w okolicach trójmiasta a w Gdańsku.
-
320i problemy z gazem
To nie forum dot. instalacji gazowych. Jedź do gazownika!
-
320i stuki przy ruszaniu
możliwe że są ścięte, czyli ich nie ma, wystarczy wejść pod auto
- BMW e36
-
320i stuki przy ruszaniu
Może być elastyczny łącznik wału ale bardziej obstawiałbym mocowanie sanek. Śruby 5 i 7 (dwie które widać i dwie po przeciwnej stronie) z tego rysunku - http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BF31&mospid=47430&btnr=33_0366&hg=33&fg=30
-
Kupno E36 - Pierwsze Auto
Ja mogę swoją opchnąć jak ktoś mi da dobry pieniądz. Jak coś to priv.
-
Pytanie do wszystkich właścicieli 325
Mardok człowieku nie pij tyle i nie odświeżaj spleśniałych kotletów co chwila!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Compact 1.6 kilka problemow
ad.1 - tuleje wachaczy tył - drążki i/lub końcówki drążków - ew. magiel pada ad.2 pewnie kabel złamany ad.3 viewtopic.php?f=68&t=168723 ad.4 - cisnienie w kołach - zbieżność - nie do końca odbijające hamulce na którejś ze stron/osi
-
325 przy zapalonych swiatlach nieda sie wyłączyc silnika
Nie. Podpowiedź. Ja szukałbym jakiegoś kabla idącego od włącznika świateł do stacyjki.
-
316i compact Brak świateł cofania...
W skrzyni masz czujnik świateł cofania. Albo go wykręcili i nie wkręcili, albo uszkodzili. Wjedź na kanał i sam obadaj. Nr. 15 z tego schematu: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BF31&mospid=47430&btnr=23_0234&hg=23&fg=15
-
325 przy zapalonych swiatlach nieda sie wyłączyc silnika
Tak, tak. Na pewno. Może to a może tamto. Nic nie wnoszące posty i tak będą pewnie usuwane więc luz. Gdzie okablowanie lamp a gdzie stacyjka!! Problem twki na 99% w lewej instalacji i dopóki kierownik jej nie zlokalizuje to będzie się z tym męczył.
-
3XX Jak wyjąć nagrzewnicę w coupe
To chyba przy okazji zmienię sobie deskę na taką z airbagiem :D hehehe
-
325 przy zapalonych swiatlach nieda sie wyłączyc silnika
A czy auto odpala przy wyłączonych?
-
325i coupe 92r. odskakujący zamek centralny
Albo krańcówa albo przewód od krańcówy ułamany i zależnie od tego jak się w danej chwili ułoży, to zamek działa lub nie. Zdejmij boczek drzwi, zlokalizuj krańcówę i wtedy będziesz już dużo więcej wiedzieć.
-
3XX Jaka to kierownica?
Co (lub kto :) ) jest ładny lub nie to subiektywna ocena. Faktem jest, że najwięcej warte kiery do e36 to serducha, tym samym kolega PAblo nie ma racji. IMO serducho to najładniejsza kiera jaka wychodziła oryginalnie w e36, choć sam posiadam m-pakietową i też ją bardzo lubię ;)
-
3XX Jak wyjąć nagrzewnicę w coupe
Kurde, czyli na kanał trzeba wjechać? Czy źle zrozumiałem?? :D
-
3XX Jak wyjąć nagrzewnicę w coupe
Siema. Prawdopodobnie mam walniętą nagrzewnicę bo czuć podczas jazdy zapach płynu chłodniczego no i ponadto mam ciągle zaparowane szybki :/ Tak więc pytam się zawczasu czy ktoś z was już to robił. Wszelkie wskazówki mile widziane. ;)
-
E36 320 Coupe 1995r Pomoc stylistyczna
Dawno mnie tu nie było ale widzę, że forma wypowiedzi niektórych forumowiczów wciąż się nie zmieniła :) Tylko dodam od siebie, że nie ma lepszych lamp niż oryginalne, no może hella na soczewce by była lepsza, ale wg mnie i tak nie ładniejsza. Powodzenia w modzeniu ;)
-
Polerka lakieru po plandece
Pasta tempo, szmatka i lakier jak nowy. Jak zwykle niepotrzebnie panikowałem :D
-
Polerka lakieru po plandece
kupiłem tempo do nowych lakierów, mam jeszcze G3, jutro będę próbować na lusterkach,
-
Polerka lakieru po plandece
Witam. W zeszłym roku malowałem auto. Przyszła zima, zimą nie jeżdże więc wpadłem na głupi pomysł pozostawienia auta pod plandeką. Po zimie, jak można było się domyślić, lakier na załamaniach karoserii wyblakł. Jest matowy i wyraźnie mniej "śliski". Autko nie ma żadnych rys, nawet płytkich, tylko ten jakby spłowiały lakier na załamaniach. I teraz pytanko. Co z tym zrobić? Od razu powiem że mam ochotę samemu tym się zająć. Wystarczy spolerować? Jeśli tak to jaką pastą? Ręcznie dam radę czy trzeba użyć maszyny?? Jutro postaram się wrzucić fotki tak dla świętego spokoju.