Treść opublikowana przez saku82pl
-
M3 wykrzywione koło po wypadku - co uszkodzone?
co prawda nikt nie napisał czy chodzi o przód czy tył,ale przy bączkach zwykle tył działa jak wahadło i on zwykle jest narażony na krawężniki. święta racja, nie wiem czemu od razu pomyślałem o przodzie auta, jeśli to tył to na pewno wachacz dostał po dupie i może jeszcze półoś co?
-
316 compact podgrzewanie fotela
kiedys szukalem na allegro ale nie znalazlem, ponoc mozna takie przerwanie zlutowac ale nie probowalem
-
320i e36 91r. jak wylaczyc asc?
właśnie, dobry pomysł :)
-
M3 wykrzywione koło po wypadku - co uszkodzone?
jesli koło nie trzyma pionu to na pewno coś mechanicznego do wymiany, koncowa drazka/wachacz??
-
320i e36 91r. jak wylaczyc asc?
pierwsze co mi przyszło na myśl to "w 91' roku nie montowali ASC" :D Opisz dokładniej co duzi auto, co się wtedy dzieje.
-
Jakie bmw??
standard, m3 pali jeszcze mniej niż 318! nie wiedziałeś?? :D
-
m50b25 jakie ciśnienie
chyba 10-11 bara, jak masz 12 to znaczy że masz nagar na denku tłoka, to też nie za dobrze
-
m50b25 jakie ciśnienie
jeśli chodzi ci o kompresje to ok 12 bar
-
320i - rozrząd zaczyna umierać ???
szukaj na forum bo było setki razy ;)
-
320i - rozrząd zaczyna umierać ???
pewnie vanos ci chałasuje, a co do nierównej pracy, hmm, krokowy/cewki/kompresja, sprawdź
-
316i zmiana lamp zwykłych na soczewkowe
może miał bity przód i to dlatego
-
felgi 16 do niskiej E36 Pomocy!!!
średnica felgi plus profil opony jak najbardziej decydują o wysokości zawieszenia, np. zestaw 225/45/17 vs. 205/40/16, róznica w średnicy obu tych kół to ok. 4 cm, tak więc różnica w prześwicie wychodzi te 4 cm podzielone przez 2, czyli ok 2 cm niżej na szesnatkach
-
jakie kola do bmw e36
Wg mnie jeśli nie masz mocnej gleby to 7J z ET20 powinno wejść. Sam miałem trochę hardcorowy zestaw na zeszłą zimę, mianowicie felga coś ok 6,5J z ET10 na -40mm glebie i było ok. Ale ostrzegam że koło o te ok. 3cm w stosunku do serii pójdzie na zewnątrz auta. Pozdro
-
320i biegi
Proponuje zapoznanie się z obsługą skrzyni biegów i obrotami maksymalnymi bo mi to wygląda na to samo co napisał kolega wyżej :D
-
felgi 16 do niskiej E36 Pomocy!!!
To jeszcze nie jest max. ile można zejść z oryginalnej wysokości zawiasu :D Także śmiało wal 16stki jak masz ochotę. Ja zeszłej zimy śmigałem na 15stkach a miałem jeszcze niżej przód niż ty. Z drugiej strony jak dasz 17stki to buda pójdzie wyżej więc może to będzie lepsze rozwiązanie.
-
3XX Zacinający sie pedał od gazu
ja po prostu spśikałem wd40 okolice przepustnicy jak miałem coś takiego, od 2 lat nic się złego nie dzieje :D
-
[320i] oświetlenie przód - pomoc w wybraniu elementów.
Ori lampa na soczewce to cena od nawet 100 zł za sztukę! Pisząc 600zł to chyba miałeś na myśli ori nówkę. Wszelkiej maści lampy innego producenta niż zkw, bosch czy też nie ori helli to badziewie. Ringi ccfl tylko i wyłącznie jeśli sam je kupisz i sobie założysz. Co do halo to jaką żarówkę włożysz, na taki kolor będzie ono świecić, ale na pewno nie na czysty żółty. Swoją drogą sam jestem ciekaw jak halogen bez odbłyśnika może świecić ?? :D
-
Jakie BMW E36 będzie miało najmniejsze spalanie?
Diesle w e36 to nieudane konstukcje za bardzo więc lepiej Pb.
-
M3 evo Palace sie ciagle swiatlo stop
Ten biały cycek ma takie ząbki na całej długości i właśnie dzięki temu możesz go dowolnie ustawić, mniej/bardziej wysunąć. Tym samym będzie dalej/bliżej pedału gazu i tym samym będzie szybciej/później załączał stopy. Oczywiście nie dam sobie ręki obciąć, że tak samo był zbudowany każdy czujnik stopów do e36 przez całe 10 lat jego produkcji. Zapewne nie skoro tak piszecie. No ale... ;)
-
Jakie BMW E36 będzie miało najmniejsze spalanie?
Niestety, bmw to stosunkowo ciężkie auta porównując do innych marek w tych samych klasach. Winą jest m.in. a może i głównie tylny napęd. Więc jeśli szukasz ekonomicznego auta to będzie ciężko. Dodam jedynie że kolega ma 316 i sobie chwali spalanie. No ale to chyba oczywiste że mniejszy silnik mniej wachy zassie :D pozdro
-
3XX co sądzicie o montażu podgrzewacza cieczy??
O kurcze!. Nie wiedzałem że takie coś jest w ogóle! I to jeszcze ori bmw. Sam o tym myślałem kiedyś do swojego bmw.
-
318i kilka odbiorników prądu przestało nagle działać...
hehe, dobry komentarz, ciekawe czy kolega wyżej wpadł na ten pomysł :D :D
-
Ringi
Te z aukcji to zwykłe ledowe. Jak coś to kupuj ccfl. Montaż prosty, na klej. Zapewne jak wpiszesz w googlach to znajdziesz mnóstwo odnośników do porad. http://moto.allegro.pl/ringi-ccfl-bmw-e36-e38-e39-e46-gwarancja-12-m-i1383560454.html
-
316 Zmiana Licznika z Zegarka Na Obrotomierz
Prawidłowo będzie pokazywać jedynie poziom paliwa i temp.
-
3XX Wymiana lampy tylnej w e36 coupe
No szkoda, ale skroro już musisz :D to wystarczy zdjąć osłonę lampy i odkręcić 3 nakrętki ze śrub lamp, wypchnąć samą lampę na zew. i tyle, jeśli kupiłeś lampy z wtyczką to montaż będzie typu p&p, ale odradzam te lampki, sam miałem takie przez 3 lata i się dziwię sobie czemu tak długo :) pomijając względy estetyczne dodam, że brud się w nich lubi zbierać na bokach, żarówki padają jak muchy - co chwila jakaś do wymiany, no i słabe są te mocowania gdzie przykręca się nakrętki - lubią pęknąć przy zbyt mocnym dokręceniu. P.S. nie myślałeś o m-pakietowych lampach??