Skocz do zawartości

saku82pl

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez saku82pl

  1. co prawda nikt nie napisał czy chodzi o przód czy tył,ale przy bączkach zwykle tył działa jak wahadło i on zwykle jest narażony na krawężniki. święta racja, nie wiem czemu od razu pomyślałem o przodzie auta, jeśli to tył to na pewno wachacz dostał po dupie i może jeszcze półoś co?
  2. saku82pl odpowiedział(a) na pako temat w E36
    kiedys szukalem na allegro ale nie znalazlem, ponoc mozna takie przerwanie zlutowac ale nie probowalem
  3. saku82pl odpowiedział(a) na SONY175 temat w E36
    właśnie, dobry pomysł :)
  4. jesli koło nie trzyma pionu to na pewno coś mechanicznego do wymiany, koncowa drazka/wachacz??
  5. saku82pl odpowiedział(a) na SONY175 temat w E36
    pierwsze co mi przyszło na myśl to "w 91' roku nie montowali ASC" :D Opisz dokładniej co duzi auto, co się wtedy dzieje.
  6. saku82pl odpowiedział(a) na Kamil1285 temat w E36
    standard, m3 pali jeszcze mniej niż 318! nie wiedziałeś?? :D
  7. saku82pl odpowiedział(a) na bmwcars temat w E36
    chyba 10-11 bara, jak masz 12 to znaczy że masz nagar na denku tłoka, to też nie za dobrze
  8. saku82pl odpowiedział(a) na bmwcars temat w E36
    jeśli chodzi ci o kompresje to ok 12 bar
  9. szukaj na forum bo było setki razy ;)
  10. pewnie vanos ci chałasuje, a co do nierównej pracy, hmm, krokowy/cewki/kompresja, sprawdź
  11. może miał bity przód i to dlatego
  12. średnica felgi plus profil opony jak najbardziej decydują o wysokości zawieszenia, np. zestaw 225/45/17 vs. 205/40/16, róznica w średnicy obu tych kół to ok. 4 cm, tak więc różnica w prześwicie wychodzi te 4 cm podzielone przez 2, czyli ok 2 cm niżej na szesnatkach
  13. saku82pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Felgi i opony
    Wg mnie jeśli nie masz mocnej gleby to 7J z ET20 powinno wejść. Sam miałem trochę hardcorowy zestaw na zeszłą zimę, mianowicie felga coś ok 6,5J z ET10 na -40mm glebie i było ok. Ale ostrzegam że koło o te ok. 3cm w stosunku do serii pójdzie na zewnątrz auta. Pozdro
  14. saku82pl odpowiedział(a) na Vice temat w E36
    Proponuje zapoznanie się z obsługą skrzyni biegów i obrotami maksymalnymi bo mi to wygląda na to samo co napisał kolega wyżej :D
  15. To jeszcze nie jest max. ile można zejść z oryginalnej wysokości zawiasu :D Także śmiało wal 16stki jak masz ochotę. Ja zeszłej zimy śmigałem na 15stkach a miałem jeszcze niżej przód niż ty. Z drugiej strony jak dasz 17stki to buda pójdzie wyżej więc może to będzie lepsze rozwiązanie.
  16. saku82pl odpowiedział(a) na susu temat w E36
    ja po prostu spśikałem wd40 okolice przepustnicy jak miałem coś takiego, od 2 lat nic się złego nie dzieje :D
  17. Ori lampa na soczewce to cena od nawet 100 zł za sztukę! Pisząc 600zł to chyba miałeś na myśli ori nówkę. Wszelkiej maści lampy innego producenta niż zkw, bosch czy też nie ori helli to badziewie. Ringi ccfl tylko i wyłącznie jeśli sam je kupisz i sobie założysz. Co do halo to jaką żarówkę włożysz, na taki kolor będzie ono świecić, ale na pewno nie na czysty żółty. Swoją drogą sam jestem ciekaw jak halogen bez odbłyśnika może świecić ?? :D
  18. Diesle w e36 to nieudane konstukcje za bardzo więc lepiej Pb.
  19. Ten biały cycek ma takie ząbki na całej długości i właśnie dzięki temu możesz go dowolnie ustawić, mniej/bardziej wysunąć. Tym samym będzie dalej/bliżej pedału gazu i tym samym będzie szybciej/później załączał stopy. Oczywiście nie dam sobie ręki obciąć, że tak samo był zbudowany każdy czujnik stopów do e36 przez całe 10 lat jego produkcji. Zapewne nie skoro tak piszecie. No ale... ;)
  20. Niestety, bmw to stosunkowo ciężkie auta porównując do innych marek w tych samych klasach. Winą jest m.in. a może i głównie tylny napęd. Więc jeśli szukasz ekonomicznego auta to będzie ciężko. Dodam jedynie że kolega ma 316 i sobie chwali spalanie. No ale to chyba oczywiste że mniejszy silnik mniej wachy zassie :D pozdro
  21. O kurcze!. Nie wiedzałem że takie coś jest w ogóle! I to jeszcze ori bmw. Sam o tym myślałem kiedyś do swojego bmw.
  22. hehe, dobry komentarz, ciekawe czy kolega wyżej wpadł na ten pomysł :D :D
  23. saku82pl odpowiedział(a) na wojtass1212 temat w E36
    Te z aukcji to zwykłe ledowe. Jak coś to kupuj ccfl. Montaż prosty, na klej. Zapewne jak wpiszesz w googlach to znajdziesz mnóstwo odnośników do porad. http://moto.allegro.pl/ringi-ccfl-bmw-e36-e38-e39-e46-gwarancja-12-m-i1383560454.html
  24. Prawidłowo będzie pokazywać jedynie poziom paliwa i temp.
  25. No szkoda, ale skroro już musisz :D to wystarczy zdjąć osłonę lampy i odkręcić 3 nakrętki ze śrub lamp, wypchnąć samą lampę na zew. i tyle, jeśli kupiłeś lampy z wtyczką to montaż będzie typu p&p, ale odradzam te lampki, sam miałem takie przez 3 lata i się dziwię sobie czemu tak długo :) pomijając względy estetyczne dodam, że brud się w nich lubi zbierać na bokach, żarówki padają jak muchy - co chwila jakaś do wymiany, no i słabe są te mocowania gdzie przykręca się nakrętki - lubią pęknąć przy zbyt mocnym dokręceniu. P.S. nie myślałeś o m-pakietowych lampach??

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.