Skocz do zawartości

_Tomek_

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Tomek_

  1. Raczej nie bylo testowane. Ale wg dzisiejszych standardow bezpieczenstwa to by moze sie na jedna gwiazdke zalapalo.
  2. _Tomek_ odpowiedział(a) na januszmix temat w E38
    Dyrekcja forum powinna Ci przyznac nagrode za najstarszy odgrzebany watek :clap:
  3. Jestes pewien? Ja mam zawsze wtedy wskazowke ekonomizera chowajaca sie za ponad 30 :twisted2: Ekonomizer pokazuje spalanie w litrach na 100km a nie na 1h.
  4. Warto tez sprawdzac http://katalog.fota.pl/. W koncu pare salonow zaopatruja w czesci:)
  5. _Tomek_ odpowiedział(a) na slawcio20 temat w E36
    No to te nie są :) Swoją drogą jak to jest w e39? Bo w e38 to pamiętam że się chyba świecą. Nie masz gniazda na żarówkę? Raczej niemożliwe.
  6. _Tomek_ odpowiedział(a) na slawcio20 temat w E36
    http://farm1.static.flickr.com/171/436603831_2e348ab4ca.jpg :?: Ciekawsza sprawa jest to ze tej durnej zarowki nigdzie sie nie da kupic.
  7. _Tomek_ odpowiedział(a) na czarny2891 temat w E36
    Niezbyt mi pasuje tłumaczenie Enlarged Wiring Harness jako rozszerzona wiązka. To raczej jakieś powiększone mocowania. Czujnik jest we wlocie powietrza na hamulce po stronie kierowcy. Wygląda jak mała antenka. Ja swój zgubiłem i mam zamontowaną podróbke trochę wyżej (pod belką) i łapie mi ciepło od silnika.
  8. Do seryjnych aluskow takich jak mam w avatarze oryginalnie jest dodawany ogranicznik skretu bo inaczej obciera. Moze masz podobnie?
  9. _Tomek_ odpowiedział(a) na Woojtus temat w E36
    Wpisz w forumową wyszukiwarke 704 to znajdziesz mnóstwo wątków na ten temat. Tak na szybko to zamiennikiem z Bilsteina do tego zawieszenia jest B8.
  10. _Tomek_ odpowiedział(a) na czarny2891 temat w E36
    http://forums.bimmerforums.com/forum/showthread.php?t=141774 To chyba wyczerpuje temat konwersji komputera 11 przyciskowego na ten pełny, 18 przyciskowy. W autach bez modułu check control powinno dać się zrobić podobnie z tym że wtedy nie będą działać funkcje check. Czarny, masz czujnik temperatury w oryginalnym miejscu? Może łapie Ci temperature od silnika?
  11. _Tomek_ odpowiedział(a) na czarny2891 temat w E36
    Podłączenie to pare piw, troche wolnego czasu i poszperanie w sieci sposobu jak to wszystko zgrać. Komp na allegro to po 400zł chodzi ale lepiej poszukać na szrotach a handlarze niech dalej szukają frajera. A Pan cybekcyferkitychy to najpierw posiedzi troche na forum, poczyta. PS. Jaki dokładnie komp masz?
  12. _Tomek_ odpowiedział(a) na Woojtus temat w E36
    Zmien odrazu caly komplet tak jak sie to powinno robic. Tez polecam czarnego Eibacha jak masz M-Sport, koszt kompletu to jakies ~600zl. Przy okazji - mam w piwnicy sprezyny m-sport na tyl do coupe;)
  13. _Tomek_ odpowiedział(a) na czarny2891 temat w E36
    "Czujniki" są, nie ma tylko kabelkologii.
  14. _Tomek_ odpowiedział(a) na b_sixkiller temat w E36
    To tylko złudzenie. Jak chcesz obniżać/utwardzać to całość. Inaczej to będzie ryzyko cudów na drodze.
  15. Inicjatywa interesujaca ale najpierw uderz do szefostwa klubu z pytaniem jak oni to widza. Bo my to se mozemy chciec;) PS. Zeby nie bylo ze sie wtracam, na wiosne coupe zamieni sie najpewniej w kombi;)
  16. Na forum jest wszystko o tym aucie. I o problemach, i o naprawach, i o malym dzwonie, i o sprzedawaniu od maja tego roku. Ja mysle ze warto jechac i sie przekonac na wlasne oczy. Sam bym chetnie to zrobil. http://img172.imageshack.us/img172/2237/dscn0777oz4.jpg Jak widac na zdjeciu wymagala prostowania na ramie i dospawania 3 cwiartek ;)
  17. _Tomek_ odpowiedział(a) na czestek1 temat w E36
    Jaki silnik?
  18. _Tomek_ odpowiedział(a) na Hyro temat w E36
    Podasz wreszcie recepte na te 235KM za 2tys PLN czy dalej bedziesz z siebie robil idiote? Te male zielone co Cie gryzie w dupe to ironia.
  19. _Tomek_ odpowiedział(a) na Hyro temat w E36
    222 < 235. To tyle z mojej strony.
  20. _Tomek_ odpowiedział(a) na Hyro temat w E36
    Dalej czekam na te 235KM w M52B28 za 2tyś. Bo póki co to mi wygląda na cwaniakowanie z piaskownicy jakiego przykłady już na tym forum nie raz mieliśmy.
  21. _Tomek_ odpowiedział(a) na Hyro temat w E36
    Możesz powiedzieć więcej na temat modyfikacji silnika 2.8 za 2k na 235 KM? :) chip + dobry wydech, podobno wymiana kolektora na ten z m50b25 daje 20KM, ale to musze jeszcze sprawdzic Kolego wiele osób Ciebie ozłoci za receptę na dobry wydech za 2k:) Swoją drogą to ja jeszcze nie nie widziałem zhamowanej 328 za tyle konia która by miała tylko takie modyfikacje.
  22. _Tomek_ odpowiedział(a) na Jayu temat w E36
    Auto na fotach jest kozak. Tylko wlasciciel chyba niespecjalnie chce je sprzedac;)
  23. Kolego, za dyche to będzie takie E30 że na zlocie Ciebie będą w pięty całować ;)
  24. _Tomek_ odpowiedział(a) na cool_wicia temat w E36
    No pewnie. A nawet 235 :twisted: Jakie masz u siebie rozmiary na naklejce? cool_wicia będzie dobrze.
  25. _Tomek_ odpowiedział(a) na przemo_mdc temat w E36
    Ja pompowałem 2.5bar.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.